LED Dr. Grinspoon - Zelja jednog covjeka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
@Himalaya nisam iskreno ni pogledao na mikroskop. Ono sto me vodi da je gotov je lisce, mislim da ce do sutra biti skroz zut. Pojeo se sav od nedjelje. Neke listove sam sklonio jer imao sam osjecaj da ce struhnuti a ne bih volio da se na kraju javi budj, iako temp i vlaga su idealni (27 stepeni i 30% vlaga).
Jel mislis da bih ga trebao ostaviti jos?? :)

@1310 vjerujes li mi da nisam ni pomislio da ga cjepnem malo, fakat mi zao bilo, proba ce biti brzo :kafa:
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
@Himalaya Tako je, dao sam mu melasu a poslije toga samo vodu :) mada su listovi poceli prije nekih 7-8 dana da zute
@Saša443 hehe nije drug dojadilo, vjeruj mi:D

Poslusat cu vas, naravno, sad ce dobiti svoju dozu gnjojiva i nastavit cemo dalje:thumb: pa jos jedno sedam do deset dana, dosta mu:thumb:

Edit: doktor je dobio jos jednu dozu gnjojiva pa cemo pratiti :thumb:
 
Poslednja izmena:

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Fenomenalni su mi svi groweri s dovoljno predanosti i strpljenja za pravu sativu. Cini mi se da je opa cupa dogurao do 220 dni. Ak ce klopa pasti trebalo bi i ispiranje uracunati, barem jednom voda poslje klope. Himalaya bolje zna no mozda je melasa dovoljna za kraj s obzirom da dusik vise nije nuzan. Koristim ripen , P i K , dvadesetak dana pred kraj je preporuka s tim da ispiranje ide prije ripena i neposredno pred branje.
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
Ak ce klopa pasti trebalo bi i ispiranje uracunati, barem jednom voda poslje klope.
To je uracunato u ovih desetak dana jer otprilike treba 3-4 dana da se zemlja osusi u ovom potu, ide melasa jednom pred kraj (uvijek dajem melasu na kraju) i jos jednom ide voda sljedece zalijevanje i to bi trebalo biti to.. Dobio je on jucer svoju trecinu doze blooma i pune doze fosfora i boostera za cvjetanje. Imao sam ja i overdrive i flawless od AN ali ostajem u potpunosti ovaj grow sa Hesijem.
Sljedece nedjelje ce biti harvest :thumb:
 
Poslednja izmena: