LED Dr. Grinspoon - Zelja jednog covjeka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
Smoke Report

Doktor je testiran:razvaljen::


@Badi @bigeskalibur @1310

Ako je tokom komplet rasta bio spor, u svemu, moram priznati da mu je udarac "brz", munjevit i dugotrajan. Puna 3ipo sata je proletjelo kao u "trepcaju oka". Ukus nekako slatkast, prijatan ali treba skroz da se iskjura da bi dobila sav svoj prepoznatljivi ukus. Aroma mu je ostala, kao sto je bio i miris, zitrusni ali isto prijatan. Sve u svemu jedan prefinjeni ukus ali rad neki psyhedelic, kao sto @beštija i rece.

IMG_20200415_184628.jpg

Za ovaj put toliko, zivjeli i vidimo se ubrzo u novoj avanturi :respect:

Dnevnik moze u zavrsene:thumb:


:vutra:
 
03.11.2016
20
31
3
31
@Jednomsemora Dr. Grinspoon je veoma cudan strain. Kad sam video slike na netu, cinilo mi se da je neka sprdnja, posto je biljka delovala "mrsavo", gotovo kao ovas. Na kraju se vidi da je taj strain klasicna sativa, gledajuci i na high koji je tipican za sativu.

Sve u svemu, svaka cast za grow! Trebalo je cekati bezmalo 200 dana, a i biljka je generalno teska za uzgajanje, narocito ako je neko pocetnik.
Sto se cvetova tice, deluje mi da su dosta "airy", tako da pretpostavljam da yield nije bio veliki sam po sebi. Ako izvuces cca. 100 grama, to bi bio jako dobro odradjen grow.

Mislim da je Dr. Grinspoon idealan za vejp. Ispravite me ako gresim. Vejp uredjaj ima efekat mahom cerebralan, kada se uporedi sa pusenjem dzointa. Takva biljka bi bila idealna za jutarnje casove. Napunis bong ili pajp i da ti fino pocne dan! :)
 
Poslednja izmena:

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
Hvala prije svega:thumb:

Doktor je 100% sativa i zato tako izgleda. Inace su grane "tanje" nego kao kod drugih strejnova al eto kod mene se ubucio doktor na kraju i sa tim sam bio iznenadjen, pozitivno naravno :thumb:

Ako si vec citao strane forume mogao si primjetiti da su groweri imali potove iznad 30l i da je uvijek kolicina bila oko 200gr po biljci, moje zapazanje. Meni je bio pot od 20l, vise je bilo 17l - 18l u njemu jer se zemlja slegla a opet sam dostigao tu kolicinu. Jesu ti njegovi cvjetici "airy", kako kazes ali uzmes jedan vrhic, izgleda jako mali, ali kad izmrvis mozes dvije frulice smotati:)

Za vejpanje nisam siguran jer nisam jos probao, treba doktor da se osusi pa ce biti proba ali generalno nisam ljubitelj vejpanja, imam Zeus-a al rijetko kad je u upotrebi. Doktor ima takav ukus i aromu da ce puno cesce biti u rizli nego u vejpu. Bong i pajp bi mogli biti vise interesantni nego vejpanje:razvaljen::
 

satarush

Aktivan Član
11.07.2019
215
767
93
Tek sad vidio da je dr. Lester Grinspoon umro prije mjesec dana. Krasan omaž u vidu ovog dnevnika, ovo treba u udžbenike, jos jednom, sve cestitke i hvala ti za ovaj dnevnik, ispunio si mi zelju, sjecam se da sam te zamolio jos na topicu gdje si objavio sliku sa sjemenkama koje su ti stigle da radis dnevnik s doktorom, jer sve o njemu sto znam su price i legende.
kad skupim cojonese, probat cu i ja, ma koliko trajalo, nije mi do vremena vec vise do samopouzdanja da ne pogrijesim negdje u koracima jer sam debeli pocetnik.
 
Poslednja izmena: