Dr.Snoop Arjan's Haze #1

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.03.2011
39
1
0
33
Pozz svima vec sam duze registriran na forumu i sve pohvale za stranicu,ovo mi drugi pokusaj uzgajanja prosle god je sve proslo uredu nebtino,ovo sada je bitno dobio sam sjemenke arjans haze bilo ih je 5 kod mene su 3 stavljenje su u palomu da isklijaju evo slike nako par dana u palomi pa da cujem misljenje dal trebam ih jos drzat u palomi ili da ih prebacim na sajt u zemlju izivnite zbog kvalitete slike al trenutno nemam nista bolje da ih slikam

13052012.jpg
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
prebacuj na sajt sto brze, ako ti se klica osusi bit ce problema. pogledaj malo dnevnike od drugih pa i svoj uredi ljepo, napisi detaljno sta sve i kako planiras. zelim puno srece :)

peace out!
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Kupi zemlju za cvijeće, skontaćeš na forumu koju i stavi ih u posude od vrhnja ili čega već ( 0,5 l).Pusti ih bar dvije sedmice tako da se malo "otmu".Ako ih takve spičiš u zemlju napolju, velika je vjerovatnoća da u roku od par dana nećeš imati ništa iz raznoraznih razloga.
Ali to ti je haze i veliko je pitanje da li će završiti prije zime.Srećno
 
07.03.2011
39
1
0
33
Hvala na odgovorima veceras idu u zemlju bit ce par dana u kuci kao sta si rekao nenas da se otmu pa cu postavit jos slika kad malo napreduju,zasto mislis da nece uspjet prije zime mislim da nisam zaksnio.....???
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Što zafrkavaš te klice...to čim počme klijat,lagano,profesionalno,pincetica,rupica i u rupicu lagano pinceticom spustiš sjemenkicu.
Što ti je ova jedna požutila tako,da nije počela cvjetat već:):thumb:šala mala
 
07.03.2011
39
1
0
33
Ma ne zafrkavam,prvi par dana su stojale u polomi i kagod sa pogledo nista se nije desavalo e onda nakon par dana je jedna izbila to je ta zuta sutra dan i ostale a l je bila posve mala klica reko ostavit cu jos jedan dan kad ono sutra boooom ogromne klice narasle ;)
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Teoretski ni ne možeš zakasniti, možeš ti nju i u junu staviti ali kratak vegetativni period će se odraziti na prinos.
Kao što Miovutra reče, haze kao i sve sative izuzetno dugo cvijeta.
Na GHS stranici kažu da bi napolju trebao biti gotov do 3. sedmice oktobra ali prateći dnevnike uvjeriš se da se to itekako otegne.
A onda imaš problema sa buđi, mrazom itd.
Ne ubjeđujem te da ne sadiš, naprotiv, sa interesovanjem ću pratiti grow.
Na kraju krajeva, i da ga skineš par sedmica ranije opet će biti bolji od uličnih sranja.
 
07.03.2011
39
1
0
33
Bice manja jbg kad sam neki dan dobio sjeme sta je tu ako bas bude da nije procvjetala kako treba a vrijeme da bude lose i da rano dodje mraz morat cu nac negdje neku kucu ako se to moze uradit da ne nastetim naravno nabavit neka svjetla i nastimat na koliko vec ide sati i posto ne planiram ih ubacivat u zemlju na sajtu tj bit ce cijelo vrijeme u saksijama velikim tako sam odmah mirniji zbog svakojakvih gamadi :D
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Pa baš da ćeš naći i iznajmiti kuću i u njoj napraviti box za odraslog "hejza",izvedivo ali...
Samo se ti uhvati učenja i doguraj do jeseni a onda improvizuj ako bude potrebe.
Vrlo je bitno da ti posude budu što veće a zemlja što kvalitetnija.
Pročitaj završene outdoor dnevnike da stekneš utisak kako to sve funkcioniše.
Redovno apdejtuj, pa ako se nešto i zakomplikuje ekipa će pomoći.
 
07.03.2011
39
1
0
33
Pa nisam bas mislio iznajmit kucu hehe vec ima kuca u blizinii vec duze vrijeme napustena pa sam tamo mislio ju ubacit ako dodje do toga da moram,dosta sam gledo po forumu i sazno jako dosta stvari,posude cu uslikat sutra vjerovatno da vam pokazem da cujem misljenja dal ce biti dovoljno velike:D
 
07.03.2011
39
1
0
33
Jedna tuzna vijest pogotovo za mene hejzovi su pali,neko ih je nasao neznam ni ja tko je al sve cu uradit da saznam jer nece proci dobro.....ako oce neko od modova neka obrise temu ili neznam :((

Ili da nastavim temu sa ovim sta sam posadio prije nekih mjesec dana a radi se o 2 marokanska skanka i 3 komada neke domacice?? slike stizu sutra
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Prijatelju, ne trazi tko ti je "sje*o", budi sretan da ti nije policijote pozvao.., drugi put trazi sto skrovitije mjesto, jer ovo je ocito bilo pljuga...
Dobro si prosao ;)

Sretno ubuduce ;)
 
07.03.2011
39
1
0
33
ma ima par osoba na koje sumnjam,bio mi je bio sajt gdje sam prosle god imao jednu i uspjela neznam kaok je doslo do ovoga :( evo slika od od ostalih ovo je domacica slikano 15-tog ovog mjeseca posadnjene oko Uskrsa prezivjele mraz i led 15052012(007).jpg

domacica #2 http://imageshack.us/photo/my-images/841/15052012005.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/213/15052012006.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/684/15052012004.jpg/

i marokanac Imageshack - 15052012001.jpg

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

desna je imala povredu nesto ju je udarilo al bio sam jucer uspjesno se oporavlja :))) da cujem komentare kritike pitanja svaki savjet je dobro dosao :D
 

Prilozi

  • 15052012(002).jpg
    15052012(002).jpg
    233,7 KB · Pregleda: 24
  • 15052012(008).jpg
    15052012(008).jpg
    223 KB · Pregleda: 20

proka

Aktivan Član
12.09.2008
51
48
18
41
Kao prvo,zasto ostavljas case na mestu na kome treba da posadis? Biljke se proizvedu kuci,onda ih odneses na sajt za koji si siguran skoro 100%,tamo iskopas rupe,presadis i zatim rupe prekrijes liscem ili travom(zavisi dali sadis u blizini sume ili ...)tako da se ne vidi da je zemlja kopana u slucaju da neko prodje.Ako se desi da tu prolazi neka starija osoba i vidi case od jogurta sa nekim biljkama,naravno da ce sabrati 1+1=:popworm:.Bez ljutnje,ali mora to profesionalnije.Samo napred,nema predaje, i budi srecan jer niko nije zvao muriju.
 
07.03.2011
39
1
0
33
Pa inace ne zivim sam u kuci tu su roditelji i sestre tako da skoro pa nemogu ih drzat kod kuce biile su jedan dan i tamo gdje su bile to mi je bio sajt od prosle godine i nije bilo nikakvih problema eto sada se potrefilo tako,ove trenuto sada se nalaze na novom sajtu,malo sam se raspito za sumicu i vlasnik je neki lik sta ne zivi ovdje bude vani i znam da niko nije tu ulazio niti sta obradjivo 20tak godina ;)

Jel ima jos netko da mi da kakav savjet ???