Dr.Snoop Outdor Grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.03.2011
39
1
0
33
Pozz svima odlucio sam i ja da napravim dnevnik svoj posto sam i ja amater u growanju pa da krenemo sa info.

3 Marokanski skunk

3 Domacice

Sjeme nije ferminizirano.....

Posadjene oko 20.4. Ubacene u kupovnu zemlju u saksijama evo slika nakon mjesec dana sa gnojivom nekim crveno bijelim neznam kako se zove jbg....

Marokanci #1 & #2

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

desna je imam povredu al se oporavila :D

#3

http://img641.imageshack.us/img641/9303/20052012x.jpg

Domacice

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

#2

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

#3 ona je posadjena nesto kasnije pocetkom 5-og mjeseca nisam ju uslikao bice ovih dana slika


Slike su stare 6-7 dana...uskoro nove slike :D

Zanima me dal su dovoljno narasle za mjesec dana,sta dalje da ih ostavim u saksijama jos ili prebacim u zemlju sajt je blizu moje zemlje nije obradjivana suma godinama vlasnik je neki lik sta bude vani :D
 
18.01.2007
23
7
3
37
ja bi ti preporučio da ih odma prebaciš u neke veće saksije ili direktno u zemlju ali s originalnom zemljom iz saksije
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Direkt u zemlju sadi nemaš šta ćekati,razmisli usput o nekom treningu eventualno,sretno i pratim
 
07.03.2011
39
1
0
33
Razmisljo sam o tome naravno da ih prebacim u zemlju i to cu uraditi ovih dana kad budem iso na sajt,najvise me je strah nametnika cito sam po forumu da se more poprskati sa nekom smjesom sa zarom tj koprivom,isto tako da stavim pepeo oko njih tbog puzeva,dali ima jos koji nacin???

Koji trening preporucujes da odradim??
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Da pepeo je dobar protiv puževa kao i piljevina,sol itd...moje biljke su već dugo vani,nametnika se nemoj bojati a ako i dođu ovdje imaš prirućnik za borbu https://forums.vutra.org/vanjsko-uz...tititi-od-razli-itih-nametnika-u-prirodi.html
Što se treninga tiće..teško mi je reći ti napravi ovo ili ono...ako imaš problem sa visinom odnosno ako ne želiš da previše izrastu onda LST a ako nemaš tih problema a možeš HST proćitaj malo više o tome na forumu pa odlući
 
07.03.2011
39
1
0
33
Onda ide pepeo i piljevina oko njih i dal bi bilo dobro dole oko stabljike stavit mrezicu visine 10ak cm i okruzit ju???

visina mi nije problem al bih volio bih sto vece tj bujnije citao sam i o tom na forumu probacu sa LST,ako sam dobro shvatio tu se samo drugi,treci itd.. par grancica priveze za nesto obori dole ili u kontra smijeru kom raste pa tu na spoju main stabljike i tog para grancica izbije novi ili???
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Ja sam okolo biljoza posipao piljevne (u potpisu na mom dnevniku 5str) , 20-30cm od biljke okružio piljevinom i nisam imao problema s puževima a kolko shvaćam piljevina također zadržava vlagu pa je to jedan plus više.
A za Lst, znači privežeš za stabiljku pri vrhu i savijaš dok glavni vrh nije vertikalno a stabiljku dole pri zemlji privežeš i malo nategneš u kontra smjeru od onog na koji si savijao radi stabilnosti tj, da drži ravno taj donji dio.. Imaš za Lst i ostale Low i high stress treninge temu na forumu pa malo prouči.. sretno
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
kad radis LST onda su ti vise osuncani donji listovi, a poslije i vrhovi cime imas vecu iskoristivost
pogledaj kako sam ja svoje LST-irao u outdooru, imas link mog dnevnika ispod ovog komentara u potpisu
 
07.03.2011
39
1
0
33
Hvaala puno na objasnjenju pogledo sam oba dnevnika sada razumjem kako odradit LST ovih dana idem na sajt da odradim LST i presadim ili u vece saksije ili direkt u zemlju i zastitim od nametnika i uslikam kako je sam odradio pa da cujemo komentare,jos jedno pitanje sto se tice gnojenja stare su oko mjesec dana koje bi sada gnojivo trebao korstit ima u blizini farma pilica dal mogu iskoristim njihov izmet ???
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Sad kad ih presađuješ pomješaj zemlju sa sajta sa kupovnom zemljom koju imaš ili kupi 5-10l pa ne gnoji odma pri presađivanju jer nutrijenta ima u toj kupovnoj zemlji pa onda tek kad se ulove ljepo na novom sajtu pognoji ako baš moraš a što se tiče gnojiva večina za vege fazu koristi plantelu zelenu uglavnom npk omjer 8:4:4 ili da ima više N od drugih elementa ..to je moje razmišljanje..
Ja osobno nisam gnojio kod presađivanja već sam u rupu stavio koprive i pomješao na dnu sa zemljom..
 

pero123

Aktivan Član
11.10.2011
98
129
43
ovi tvoji marokanci izgledaju tocno ko moje domacice.. btw.. i meni su tako izduzene neznam sad dali je to od nedostatka svijetla ili su takve po genetici nemam pojma .. ugl.. kokošji izmet ti je prva liga .. ali to moras gnojiti na jesen da se ti malo razgradi izmet.. inace spalis biljke .. super ide.. samo direkt u zemlju malo ju promješaš sa kupovnom zemljom ... i nemoras odma gnojiti .. nemas za sad previse mudrosti .. samo strpljivo ;)
 
18.01.2007
23
7
3
37
Samo pazi kod lst ija da ti slučajno puži ne pojedu donje vrhove kako su meni...
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
stari, biljke su ti narasle,od oka 40-55cm , kako koja i
1. uzasno su tanke za tu visinu
2. i najbitnije, imaju po 5-6 nizova lisca ali nemaju niti jednu granu iliti internodu. mislim da to nije normalno, mozda grijesim ali ...bar se ne vide na slici
mislim da su se izduzile natjecajuci se u rastu sa koprivama i malinama a ima ih dosta okolo kolko vidim.
3. na tu visinu biljka na 3 nizu listova bi trebala imati internodu cca 15cm duzin dok na 4 nizu 6-10cm itd ...
savjet: zasada pusti gnojenje ,lst i ostale p.....je. bolje nadji sajt di ima puuuno vise direktnog sunca.
ovaj sajt po meni nije dobar, da ne ispadne na kraju da bijke narastu po 4m a procvjeta samo glavni vrh.
daj boze da grijesim ali ....
inace meni kolko tolko dobro izgleda samo ona koja se iskrivila u obliku slova(S),mislim dosta je debela za svoju visinu.
aj nek neko iskusniji prouci to pa da savjet ...
 
07.03.2011
39
1
0
33
Kao sta sam napisao gore nisam neki pro grower,na sajtu bas ima svjetla slikat cu kad budem isao tamo
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Dr. SnoP je napisao(la):
mozda su sada slicne u pocetnoj fazi,al sto posto je marokanac :D

mozes li da mi das neki link za taj Marokanski skunk, ne znam za takav strain pa da malo dopunim svoje znanje
 
07.03.2011
39
1
0
33
Bas sam gledo po netu i nemore se nista nac da je ono pravo zanimljivo jbg ima gugl malo potrazi ja nisam mogao naci
 
07.03.2011
39
1
0
33
napomenio sam gore da sjeme nije ferminizirano da sam dobio od poznnika koje ih je pokupio sa sajta koji je prosle godine pao SIPA je otkrila plantazu preko 150 komada po 2 metera i radilo se o marokanskom skanku ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.