Dr.Snoop Outdor Grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.03.2011
39
1
0
33
evo foto update :D

Marokanac #1

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ima nekih cca 150 cm....

Marokanac #2 radjen toping prije 7-8 dana

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Marokanac #3

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Domaja #1 takodjer toping radjen kad i na marokancima

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Domaja #2 kasno posadjena takodjer toping radjen

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting nesto ju je napalo i izgrizlo nisam siguran sta jer nisam naso nista na njoj kad sam bio zadnji put

a treca domaja je preminula,nesto ju je polomilo :/
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
i jos da imaju sunca....zamisli kakve bi bile ...bar ove u kanti i kalju mozes premjestati daj im sunca :)
 
07.03.2011
39
1
0
33
Creative je napisao(la):
i jos da imaju sunca....zamisli kakve bi bile ...bar ove u kanti i kalju mozes premjestati daj im sunca :)

radim na tome da sredim novi sajt,poceo sam ga cistit i preipremat uskoro ce ic one tamo :D
 
18.01.2007
23
7
3
37
Dosta je to slabo s obzirom da te biljke nemaju nikakvih većih internoda a niti stabljika nije bog zna što razvijena, samo neka uspravna šiba. Dok počnu cvjetat možda će neke biti muške s obzirom na razvijenost. Ja imam dvije biljke stare 2 i pol mjeseca i oba dvije ženske, prije tjedan dana sam napravio 8 klonova, nažalost nemam sad fotoapart da vidiš razliku. Fali im dosta sunca.
 
07.03.2011
39
1
0
33
Znam da ima fali sunca,al nije lako naci sajt za growanje na selu,poceo sam ga sredjivat ovi dana cu ici da ga zavrsim pa da ih prebacim
 
07.03.2011
39
1
0
33
Foto Update :D

Marokanac #1

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ovdje se vide novi listovi izlaze tj grane :D

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

jedna iz daljine
sada ima skoro 2 metera :D

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Marokanac #2 radjen toping i lst

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Marokanac #3

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Domaja #1

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Drugu domaju nisam slikao neznam zast hhh uradio sam jos jednom toping bice slike od nje za par dana....

 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Definitivno presadi. Bila bi ona rasirenija je ima prostora za korijen, vidis da je sva krzljava. A i jednom liku s foruma su ukrali biljke jer ih je u gerili drzao u teglama rofl.

I ispravi me ako grijesim, ali meni se cini da ova biljka nece imati dovoljno svijetla za cvijetanje. To sam zakljucio po visini i broju internoda.
 
07.03.2011
39
1
0
33
Dobro presadit cu ih cim sredim drugi sajt na kojem radim tamo ce biti dovoljno svjetla cvjetanje sigurno ;)

 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
ako ju mislis gnojiti redovno i poljevati ..dosta je 15l...mozes eventualno dopuniti zemljom tu kantu...moje su u 20l i nista im nefali..zasad :)...A ako ces poslusati nadi joj mjesto pod suncem...pravim suncem :)...posadi ju u zemlju i to ne uspravno nego koso i zatrpaj skroz do prvog para listova lagano noktom izgrebi stabljiku koja ce biti ispod zemlje da brze pusti korjen (ako imas volje iskopaj vecu rupu pa stavi jos jednu vrecu od 20l rahle zemlje) i za koji dan kad se stvrdne zemlja oko nje... vezu ju i postepeno povuci jos vise dolje(lst)...dobit ce na cvrstoci stabljike i smanjit ces rizik od pucanja kad bude cvjetala a i nece biti tolko uocljiva... i nakon toga sjedni i gledaj caroliju :)))...visoka ti je ovako u kanti a tanka kod jace oluje lako se moze desiti krccc...nije poanta uzgoja da biljka raste sto vislje....nego da se raste normalno ali gusto sa sto kracim razmakom izmedu interoda...
ZAPAMTI sve to bez mjesta sa puuuuuuuno :sun2::sun2::sun2::sun2:je 0 bodova.
Mozda trazi malo znojenja i nesto novaca za zemlju(neki ce reci ona je nepotrebna vani ok na neki nacin se slazem i s njima ja ju smatram kao nekom vrstom light gnojiva a znas da nemozes pretjerati...ako neces nju barem usitni sto vise zemlju ispod i oko nje)...ja bih tako pokusao izvuci sto vise iz nje.
 
07.03.2011
39
1
0
33
Prebacit cu ju na novi sajt kad ga sredim moram ocistit to grmlje i korijenje pocupat od malih drva da ne smeta njima u rastu,tamo ce definitivo imat dovoljno sunca,mislio sam uraditi lst kad ju prebacim da sunce obasja donje listove i grane pa da bude gusca,znam da nije fora da bude biljka sto veca vec gusca,nabavio sam gnojivo u tekucem stanju mislim da je 5-5-5 slikat cu da vidite koje ja vrsta,zaljevam ih vec nekih 7 dana,novac nije problem sta se tice toga nabavit cu sve sta treba da mi budu sto bolje biljoze... :D peace
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
sharplaninac je napisao(la):
savjet: zasada pusti gnojenje ,lst i ostale p.....je. bolje nadji sajt di ima puuuno vise direktnog sunca.
ovaj sajt po meni nije dobar, da ne ispadne na kraju da bijke narastu po 4m a procvjeta samo glavni vrh.
daj boze da grijesim ali ....
na tvoju zalost nisam pogrijesio, ovu od 2 m. kad presadis ostavi joj 5 nizova lisca, ostatak iznad topiraj(odcvikaj).
 
07.03.2011
39
1
0
33
Evo da se javim nakon 3 mjeseca....3 biljoze su ostale nisam io vremena da ih presadjuejm bio sam u kojekavim frkama,3 su skinute u srijedu cetvrta je bila muzjak odma sam ju odstranio....bilo je proba neki dan sta sam skinio hed prije berbe i odlicna je :D
biljoze se suse od srijede u tavanu,koliko bi one otprilike trebale bit tamo i sta onda daljeee kako osusit pravo briju ????
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....evo da ne pisem previse kad se kolega Stoner potrudio, samo baci oko na LINK
 
07.03.2011
39
1
0
33
Smoke report:

E znaci plod je osusen vec bio prije nekih 10ak dana proba je bila i mogu vam rec da je okus odlican i miris a i lijepo izgledaju hedovi i bilo je oko 150 g dok je bilo mokro posto se kasnije vadilo i podijelilo malo nisam ni vagao kasnije :D zadovoljan sam sa ovom godinom,nadam se da ce bit bolje na godinu :D hvala svima koji su pratili dnevnik...

Peaaceee :D


 
  • Sviđa mi se
Reactions: Napušena Vjeverica

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
jos da je koja fotka finalnog proizvoda pa da zakljucamo dnevnik, fotke nismo videli od 27-06-12
 
07.03.2011
39
1
0
33
Volio bih da imam al to mi je na starom mobu bilo a on je odradio svoje :/

Sto se mene tice tema moze lock slobodno,na god otvaram novi i bolji dnevnik ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.