Dragon bud feminizacija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
fukmondo je napisao(la):
svatko ima teoriju svoju,kao sto sam napisao
a kako bi ti ili ja,nije bitno.

napisah citko dvi cure :)

neznam sta ti jasno nije:icon_lol:


pa nije mi bilo jasno bas to kad si napiso . . dvije cure .

pa tip nema clonove ! ces mu ti izbarat od njegovih sjemenki 2 stopostotne zenske ? osim kao sto rekoh , nema feminizirane .

eto to... ali budem isprobao tvoju metodu :)

mislis da se vise isplati 2 zenske lst-at od barem 6, 7 komada zenskica unutra ? cisto onako da vidim i tvoje misljenje ak ti ne smeta .
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
Dragon Bud je napisao(la):
negdje je slika na ovom forumu kako prepoznati zenske sjemenke

nikad neces prepoznati stopostotne zenske .. . inace ljudi nebi kupovali i koristili feminizirane , ne bi bilo isplativo .

najbolje uzet fino clon za svoje zenkse pa si uvijek siguran da imas zensku i skratis si vrijeme growa .
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
M_wEeDmAn_88 je napisao(la):
mislis da se vise isplati 2 zenske lst-at od barem 6, 7 komada zenskica unutra ? cisto onako da vidim i tvoje misljenje ak ti ne smeta .

ne smeta nesmetaaa :)

da,ja bi radje tako
to je moje misljenje
meni pun ***** dosta:)
 

Dragon Bud

Banned
Banovan
09.01.2008
29
0
0
42
M_wEeDmAn_88 je napisao(la):
nikad neces prepoznati stopostotne zenske .. . inace ljudi nebi kupovali i koristili feminizirane , ne bi bilo isplativo .

najbolje uzet fino clon za svoje zenkse pa si uvijek siguran da imas zensku i skratis si vrijeme growa .
to su ti feminizirane,selekcionirane,kako god zelis.nikad nije 100%,znaci 95% je,od tih selekcioniranih mora izrasti zenska.sta si ti mislio da feminizirane sjemenke u laboratoriju obrađuju:rofl:mao.!!!ako nisi siguran u tocnost informacije,nemoj ni pisati!!!!
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Feminizirane sjemenke su feminizirane sjemenke, ne selekcionirane. Ne mjesaj pojmove.
sta si ti mislio da feminizirane sjemenke u laboratoriju obrađuju
Blize je tome sto si rekao kao sarkazam nego sto stvarno mislis. Feminizirane se sjemenke dobivaju tako da se krizaju zenksa biljka sa zenskom biljkom kojom su stresom izbaceni muski organi. Taj stres se izaziva na razlicite nacije i najpopularniji je upravo taj kako ga ja zovem laboratorijski (spremanje kemikalija koje se nanose na biljku kako bi promjenila spol)...
Pogledaj temu:
http://forums.vutra.org/unutrasnje-...ranje-sjemena-uz-pomoc-srebro-tiosulfata.html
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
Dragon Bud je napisao(la):
!!ako nisi siguran u tocnost informacije,nemoj ni pisati!!!!

sam si rekao tako da ti ja necu opet ponavljat !

btw . . nikad ne pisem ono sta nije utvrdeno na temelju literature koje procitam ili na temelju vlastitog iskustva .
 

Dragon Bud

Banned
Banovan
09.01.2008
29
0
0
42
to je jedan od nacina koji sam ja rekao,i nije sigurno sta ces dobiti kad kupujes preko neta,tako da mozda dobijes selekcioniranu sjemenku koja ima predispozicije za postati cura.a za prave feminizirane sjemenke se uzimaju zenski klonovi,ne proizvode muske cvijetove,ali posebnom metodom se dobijaju od tih zenskih klonova muski cvijetovi koji proizvode pelud kojom se dobivaju feminizarene sjemenke.to sam zelio reci,ali ispricavam se sto nisam znao da ta metoda zapravo ima veze sa laboratorijskim procesom
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Dragon Bud je napisao(la):
to je jedan od nacina koji sam ja rekao,i nije sigurno sta ces dobiti kad kupujes preko neta,tako da mozda dobijes selekcioniranu sjemenku koja ima predispozicije za postati cura.a za prave feminizirane sjemenke se uzimaju zenski klonovi,ne proizvode muske cvijetove,ali posebnom metodom se dobijaju od tih zenskih klonova muski cvijetovi koji proizvode pelud kojom se dobivaju feminizarene sjemenke.to sam zelio reci,ali ispricavam se sto nisam znao da ta metoda zapravo ima veze sa laboratorijskim procesom

tebi bi dao samo ban radi ovakvih da se izrazim poserotina i širenja istih po ovom našem ljepom forumu .pišeš neke takve stvari koje sam siguran nisi probao niti neznaš kako se rade i truješ prijatelju sekciju pod i mojim nadzorom e pa loše :vomitwar:

btw ovo sve će biti izbrisano kad svi pročitaju i sve postove vezane.

PS: @Dragonbud daj pročitaj forum i malo se bolje informiraj već je pisano o tome na forumu

:hehe:
Nije ni vrijeme ni mjesto za neko prepucavanje stoga ovo sve brišem večeras samo te molim da kad nešto ovako napišeš argumentiraj sve detaljno a ako nisi ti probao nego prenosiš nečije "znanje" onda to linkaj. i koliko vidim nisi dobio nikakav ban bar ne od mene
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Dragon Bud je napisao(la):
to je jedan od nacina koji sam ja rekao,i nije sigurno sta ces dobiti kad kupujes preko neta,tako da mozda dobijes selekcioniranu sjemenku koja ima predispozicije za postati cura.a za prave feminizirane sjemenke se uzimaju zenski klonovi,ne proizvode muske cvijetove,ali posebnom metodom se dobijaju od tih zenskih klonova muski cvijetovi koji proizvode pelud kojom se dobivaju feminizarene sjemenke.to sam zelio reci,ali ispricavam se sto nisam znao da ta metoda zapravo ima veze sa laboratorijskim procesom

A moj čovječe, da si bar svjestan svoga neznanja ... poštedio bi sebe sramote i nas čitanja ovakvih gluposti.

Prije nego se izbriše, molim osobu zaduženu za arhiviranje forumskih bisera da ovo ne propusti. :rofl:
 

Dragon Bud

Banned
Banovan
09.01.2008
29
0
0
42
ma jebe mi se,ne mogu sve znati.nece mi neki klinac govoriti da li sam ja nesto probao ili ne,a to je jedino sto sam postao,a da nisam probao nego procitao na stranim stranicama(a za ostalo nemas pravo govoriti da nisam iskusan u tome),koje imaju puno vise od ove. i sta nisi cuo za spam stranice koje prodaju sjemenke.nemoj ni ti govoriti nesto ako nisi siguran,ja znam da necu,ali jbg,neznam di sam pogrijesio.banuj ti mene ako hoces sve jedno mi je,ionako mi je ovo jedna od mnogih vutra stranica,u kojima sam clan,od slovenskih pa do nizozemskih.samo banujte jer time cete dokazat vasu netolerantnost i maloumnost ako sam ja u krivu
 

Dragon Bud

Banned
Banovan
09.01.2008
29
0
0
42
TorcidaSpalato je napisao(la):
A moj čovječe, da si bar svjestan svoga neznanja ... poštedio bi sebe sramote i nas čitanja ovakvih gluposti.

Prije nego se izbriše, molim osobu zaduženu za arhiviranje forumskih bisera da ovo ne propusti. :rofl:
imas vise nacina,a ti cini se da za ovaj nisi cuo.poslat cu ti link ako ne vjerujes
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
ej BrusLi jesi li to ti
il je Dragon bad
prepotentni gad
sto pise dezinformacije
i drzi nam predavanje iz growerizacije
satro kuzi spiku
a nema ni biljku
i drka ***** ćiku
reci mi Brus li jesi li to ti
ako nisi brate prebit cu Dragona
tehnikom karate
akido savate
drskom od lopate.:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Dragon Bud

Banned
Banovan
09.01.2008
29
0
0
42
naravno moderatori se drze skupa,i od kud tebi da nemam biljku,to sta nemam hps nego hid je druga stvar:rofl:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Alo, alo ... jel' ti čitaš šta pišeš ?!?!?!? Nemaš HPS, nego HID ?!?!?!? Jesi svjestan šta si napisao ?!?!?!?!

Ne, ovo ne može biti istina ... priznaj, sprdaš nas.
 

Dragon Bud

Banned
Banovan
09.01.2008
29
0
0
42
:respect:metal halidne sam mislio:notnice:a koliko znam postoje dvije vrsta hida:hps i metal halidne.malo sam se zajebao,sta sad
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Dragon Bud je napisao(la):
naravno moderatori se drze skupa,i od kud tebi da nemam biljku,to sta nemam hps nego hid je druga stvar:rofl:

Ako ovo nije dezinformacija......naravno....ako si ozbiljno mislio to što si napiso...
Joj opet nam se neko svađa...a šta ćeš
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Ajoj majko ,
sjecam se dana kad je ovaj zmaj opassni dosao,odma krenuo teme ocijenjivat.

A sad je i pametan,misli da smo ovdje hrpa klinaca i daje on jako iskusan samo zato sto je citao 'strane' stranice.Pa sta i da jesi.
Nista nije dobro kao praksa.
;)

Sad tu citam ove postove pa me propucao smijeh...
Kaze feminizirane sjemenke imaju samo predispoziciju da budu cure...

Pa jbg onda ko je tu lud.
Ako tamo pise da je to feminizirana sjemenka onda mora biti takva..
Nebi kostala toliko.
 

Dragon Bud

Banned
Banovan
09.01.2008
29
0
0
42
praksa?daj ovo ti je prvi grow,nemoj srat.i otkrivas se sam,...da smo ovdje hrpa klinaca...imas najvise 16/17 godina,a ti nas uvjeri u nesto drugo ako mozes.ne feminizirane sjemenke nego selekcionirane....ne preskaci postove dok citas pa ces znati o cemu se radi.:smoke18:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.