Dreadlocks

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
elephant0r je napisao(la):
Shamane ti puno cujes, a malo mislis ocito.. inace bi znao da si upravo prosro hrpu govana..
vauuu kad je elephant0r posto svoj prosvjetljujući odgovor
stvarno sam posro hrpu govana...i ne zajebavam se
bio je to brabonjak od skoro jedan metar :shit2: morao sam uzet komad drveta nedaleko od kuće i nagnječit u zahod da može proć i onda bacit drvo u šumu...
stvarno nevjerojatno prvo je slon pričo s red sh o dredovima i dan poslje
pojavio se post o dredovima, on kaže da serem ja se poserem :icon_eek:
tvoja riječ postaše djelo...
očito se sve vrti oko tebe
(a i mislim kakve su to gluposti
postavljat pitanja o stvarima koje neznam ništa
ajme baš sam debil mislim ako se nisam rodio sa
znanjem o dredovima...)
idem se ubit jer ipak ti si smisao ja sam dakle nesmisao
a u službi smislenosti moram iskorijeniti samoga sebe
ovo je prosvjetljući trenutak u mizeriji što zovem svojim životom
:balls:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Gle.. neznam ni ja puno o dredovima, ali to mi ne daje za pravo da sirim dezinformacije, a time i vrijedjam ljude kojima se to svidja i koji to nose.

Procitaj svoj post od ranije pa mozda shvatis zasto sam reagirao kako jesam.. nedvojbeno ima dosta velik broj vutra clanova koji nose dredove i kojima nije svejedno citat takve gluposti.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
momci mir molim vas...auuuu

sa jedne strane razumijem shamana, jer i meni uvijek ljudi govore A joj sta cu ja sada kada ne mogu da perem kosu???- i te slicne gluposti. to je debilana teska, normalno da peres kosu kao i inace i nema puno filozofije. samo sam zeljela reci da dok su tek novi pomalo ih to pranje razbarusha i sta ja znam ali nije neka ultra tragedija. malo voska i eto ga :)

sto se tice mog slucaja, nikada nisam dobila osip, nikada nisam imala gliste, nikada nisam imala nametnike, nikakve probleme.

samo sam zeljela istaci jednu stvar, da na pocetku ne izgledaju bas ultra super kul, kako svi ocekuju...eto samo to. treba dobrih bar godina dana da to dovede u red i da ih stvrdne fino da to lici na nesto...

necemo se oko dreda raspravljat :)
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
elephant0r je napisao(la):
Gle.. neznam ni ja puno o dredovima, ali to mi ne daje za pravo da sirim dezinformacije, a time i vrijedjam ljude kojima se to svidja i koji to nose.

Procitaj svoj post od ranije pa mozda shvatis zasto sam reagirao kako jesam.. nedvojbeno ima dosta velik broj vutra clanova koji nose dredove i kojima nije svejedno citat takve gluposti.
što god da kažem uvrijedim nekog, pa zajebavao sam se...
(hush od tool-a je idealan za ovu situaciju :D)
i sam sam napisao da bi ih volio nosit
al sam čuo svašta o njima pa sam napisao neke od tih pričica
(to za osip,insekte i slično)
da doznam nešto o tome od nekoga tko ih stvarno nosi
to je isto kao kao onaj topic o hirevima o travi
šta je to dezinformiranje?
ili iznošenje dezinformacije i razjašnjavanje(?)
nisam htio nikog uvrijedit. evo odsad ću bit fin kulturan i ozbiljan
(iako je to jedino moguće tako da se ubijem)
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
kako mene zivciraju te price....sta dreadovi imaju posebnu moc prizivanja buba i crva ako se ne peru?kakve su to gluposti.....
od kud bi ti se crv u dreadovima stvorio?
....debilana......
dreadove zahtjevaju malo vise njege nego normalna kosa ali ak znas sta radis onda je ok...jedino prvih mjesec dana dreadove nebi trebo prat jer bi im trebo dat vremena da se prilagode glavi.....tak da....jebiga....^^
 
02.12.2007
24
1
0
33
Kobaja uletio si upravo vrijeme, sve cu procitati da se ful infromiram o njima,

a ostatak ljudi fala vam puno oko pomoci i oko sumlje, hehhe, najvse sam se nasmijo oko crva i glista, hheheehhe,presmijesno, ah, jbg, kaj da vam kazem..ak ih budem dobio slikat cu ih i staviti na ovaj forum i pospricat cu ih raidom!!heheehh! peace to all!
 
27.02.2008
19
0
0
35
Evo, ubrzo cu si kosu stavit u dredove, vec sam ih napravio 2 solo, ev sam trebam nac nekog da mi ih napravi ili cu solo napravit :) ...

Evo mene zanima, ak ih ko ima, kak ih najbolje radit, nek pokusa uslikat neko svoje ak ima vremena, i sto je najvaznije gdje se moze kupit ova sva sranja za odrzavanje dredova (citao sam da je odrzavanje vrlo vazno)...

Ma uopce recite mi par vaznih stvari ak mozete :)...netreba se thread ogranicit na moja pitanja, nije bed uopce :D....
 
27.02.2008
19
0
0
35
kupis heklericu u smartshopu:thumb:, ja svoja 2 sa cetkom obicnom napravio...
uglavnom sam tapiro kosu sve dok se nije formiro dread...
Sta kod frizera radis ili onak kod nekog poznanika??
ajd uslikaj nam sliku kad napravis, ja cu svoje uslikat kad ih sredim...
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
dredovi su majka! ali jedino ako ih redovito odrzavas, u suprotnom izgledas kao 70-godisnja vjestica.
znam par likova koji imaju dredove, ali jedan je nadovezao tudju kosu na dredove, a drugi ih nije ni pipnuo odkad ih je napravio
s tim da ovaj s tudjom kosom malo bolje izgleda :)
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
gle to ti ovisi...ja sam bio upozno tipa koji si je dreadove napravio prije 4godine...a od tad ih nije ni pipnuo...mislim prao ih je ali nist posebno drugo od brige...al dreadovi su mu pre pre pre...kao da su novi...prejebeno
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Eo npr.. ja imam takvu kosu da je perem temeljito, ali samo sa cistom vodom, ne cesljem je i ne feniram..


a dredovi.. heh.. dredovi mi se sami rade :nana::banana_dred: