Dreadlocks

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.02.2008
19
0
0
35
Nisam skuzio, al iskreno mi se svida ova...
evo frendici napravio dred jedan jebeno je ispao, sam nikak da prokuzim kak donji dio kose zaheklat, radio sam ih sam sa cetkom tapiro kosu sve dok se nije stvrdla dal je jos nesto potrebno?Frendica jedna druga je meni nesto napravila s moja 2 dreda, al kak sam bio ubijen taj dan nemogu se sjetit :icon_lol:...

Inace imam sjebanu kosu bas za dredove, al znam nekoliko ljudiju kojima su se primili imaju slicnu kosu ko ja...

Vec nekih mjesec dana imam ta 2 dreda, a planiro cjelu kosu jooooj :eek:hno:...
 
27.02.2008
19
0
0
35
Nisam skuzio, al iskreno mi se svida ova...
evo frendici napravio dred jedan jebeno je ispao, sam nikak da prokuzim kak donji dio kose zaheklat, radio sam ih sam sa cetkom tapiro kosu sve dok se nije stvrdla dal je jos nesto potrebno?Frendica jedna druga je meni nesto napravila s moja 2 dreda, al kak sam bio ubijen taj dan nemogu se sjetit :icon_lol:...

Inace imam sjebanu kosu bas za dredove, al znam nekoliko ljudiju kojima su se primili...

Vec nekih mjesec dana imam ta 2 dreda, a planiro cjelu kosu jooooj :eek:hno:...
 
27.02.2008
19
0
0
35
joooj sta imas ljepe crvene dredove:icon_biggrin::icon_biggrin:...
kakva ti je kosa inace bez dredova, dal ti je ona bas crnacka ili??
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
moja ti je kosa najjadnija ikada, mada nije lose kvalitete. jadna je jer je mogu usporediti sa paucinom, vrlo tanka i skroz ravna...ali to kod dredova nema veze, samo malo duze izgledas ko kreten dok se ne dovedu u red :)

hvala na komplimentu ;)
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Nemoj knottyboy-a ko boga te molim xD

Smisao njihovog postojanja je da uvaljuju proizvode za "održavanje dredova" koji ničemu ne služe jer je dovoljno redovno prati dredove i sve će biti ok.
 
06.06.2009
0
0
0
30
RedSh, evo upravo sam pročitao da znaš raditi dreadlockse a ja već 3 mjeseca muku mučim tražeći neku osobu za to. Sa novcima stojim dobro, tako da mi nije problem platiti za kvalitetne dreadove. Ja sam iz zg-a, pa me zanima odakle si ti budući da sam spreman sve naprasvit za dobre dreade.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Puno toga nije prirodno pa niko ne trazi smisla...
Ovde je smisao sto se obelezava kultura koju furas,a mozda se i jednostavno osobi svidja ta frizura i nosice je...to je dovoljan razlog sto se mene tice...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nemaju baš osobitu svrhu osim estetske.
A ako pod prirodne misliš na one što ti se naprave ako sam pustiš kosu da se uvrtljava to nije baš jer dobiješ neuredne mrcine od dreadova ili čak amo jedan dread od cijele glave a to je bnjah
 
13.10.2008
29
0
0
78
Nije istina samane, prirodni dredovi mogu biti uredniji od pravljenih mnogo, i mnogo lepse izgledaju, naravno postoje i slucajevi cela glava jedan dred...Sunsret rado bih ti i ja pravio al putovao bi ti doosta iz Zg.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Svrha im je sto god si zamislis da im je svrha :D

Sto se mene tice svrha mojih dreadova moze biti i slanje energetskih signala u obliznju galaksiju :D
xDD

Ma bit je da je gro lakse s dreadovima, nema tolko zajebancije kao s normalnom dugom kosom, a osim toga izgledaju fakin' prejebeno i mozes si slozit barem 50 vrsta frizure :D

I ono najbitnije.. nikad ti nije dosadno kad ih imas :D mozes se s njima igrat, uvijat, heklat, ma sta ti padne na pamet :D

Ja bi kao svrhu stavio osobno zadovoljstvo :D
jer su preeeeeeee xD
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
zna tko neki način kako popraviti raščupane dreadove? Moji su se svi rasčupali toliko da izgledam ko zadnji klošar. Zaheklati to sve bi trajalo sto godina, a i ne uspjevam sa heklericom povuči natrag u dread jer mi se zaglavi, zakači se za kosu koja je već u dreadu i nemogu ju povuć van. Brijem otpetljati sve i ići napraviti nekom profesionalcu opet. Ove sam si napravio sam začešljavanjem bez voska, i bili su dobri par mjeseci ali sad su raščupani na neku foru, vjerojatno takva kosa, ne baš stvorena za dredle.
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
pa svima se rascupavaju.. treba brate, trebas sada to fino onako kako sam ti objasnio (skare u ruke i cepaj) :)
salim se normalno (hehe.. cvrk cvrk).
probaj to s iglom i koncem.. lakse je puno, bar je meni bilo, takodjer preporucujem svima da rade iglom i koncem :) (al ne si iglu u ruke bost.. jaooo)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ja neam dredove ali baš sam neki dan bio paranoičan i sakrio sam onako za jedan dobar joint vutre u rep(imam dugačku kosu) i mislim da ne bi primjetili u ovakoj čisto uličnoj pretrazi.