Drevni posjeti vanzemaljaca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.09.2009
19
3
0
38
pročitah ovo i odiše nekom energijom iz tebe pa evo imam i ja za reći o ovom...
jeste vizualizirali kako je mali zeleni koji nije nimalo lijepi oblikovao svoj život?
i onda je oblikovao i tehnologiju kakvu danas ni ne poznamo?
jedino da su bili ko i mi pa ih neka kolektivna bolest zahvatila?

da nisu možda duhovi pošto su oni stvarni?
nešto je ali nisam se zamarao pa niti neću!

hehehe mali zeleni
 
14.10.2009
27
0
0
33
Džidžadžojac je napisao(la):
NLO su stvarna pojava, i posećuju nas inteligentni oblici života koji nisu sa naše planete, čak ni iz naše galaksije tokom celog postojanja čovečanstva na Zemlji. Vlade najmoćnijih država to vešto prikrivaju, ali ima propusta koji nam omogućavaju da saznamo šta se tu zaista dešava, iz ispovesti visokih vojnih činovnika i naučnika sa top secret pristupom, pa do običnih građana koji su imali viđenja ili čak i interakciju sa tim bićima.
Nema dileme da li je sve ovo stvarno ili ne, jer onaj ko se udubi u istraživanje istog shvati da je to pitanje prilično glupo, i da ima mnogo važnijih, kao na primer zašto nas posećuju ? Kakve su im namere ? Ceo ovaj fenomen istražujem što dublje mogu, i prilično je šokantno šta se skriva od nas, i većina verujem da ne bi ni podnela istinu, dok bi se dobar deo ljudi čak i ubio kada bi bilo otkriveno šta se zaista dešava iza zavese.

I samo da nagovestim da ako idete zdravim razumom i znate da su mediji iskontrolisani, tako su mejnstrim dokumentarci isto. Tako da ako želite da saznate istinu, nećete je saznati iz dokumentaraca sa Diskaverija, NGC-a, Historija i sl. Saznaćete možda deo istine, izmešan sa lažima kao što to uvek i biva. Čeprkajte po što bi se reklo underground sajtovima, nekomarcijalnim dokumentarcima ali sa oprezom isto, jer niko nema celu istinu, već samo deo, a i taj deo što ima možda nije u celini tačan.

za početak
http://www.youtube.com/watch?v=9UvWGZMMINE

http://www.youtube.com/watch?v=_ngvIP0Za9M

Uživajte, i otvorite oči.
pogledao sam oba snimka..auuuuu brte moram fujznem dzigili
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
Weedran je napisao(la):
koji su vam kriteriji pri odlučivanju šta je istina a šta ne?

kad vidis tollea na opri, sve ti je jasno

kad vidis da mu je chopra pisao predgovor ili sta god, uglavnom na knnjizi mu je; i tu ti je sve jasno...

i tako...
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ja prvo gledam informaciju a onda tek tko ju je izrekao i pod kakvim okolnostima. Tolle ne govori ništa novo šta nisu već govorili brojni drugi mistici, gurui i filozofi, i to šta oni govore o svjesti, egu i prosvjetljenju možeš sam iskusiti. To šta je netko bio kod oprah ne znači da je sve šta govori laž, i kao što rekoh u tu vrstu materijala šta oni govore se ne vjeruje nego se iskusi.

Đžidža možeš pročitati brdo underground i svakakve literature i donjeti visoko logične zaključke na bazi pročitanog, ali to opet nimalo ne znači da je istina, već samo jedna priča. Nemož ti slagati slike istine na bazi tuđih uvjerenja pa makar i iskustava, već samo na svojim iskustvima.

Na kraju krajeva sve su to mogućnosti, ali ja recimo ne osjećam potrebu da se hvatam i vjerujem u neke priče koliko god lijepo i logično zvučile, samo ih slažem na policu u stražnjoj strani mozga i tu stoje samo kao mogučnosti kojima dajem minimum pažnje. Jer ako ste skužili kako realnost funkcionira onda ste skužili da ste vi ondje i ono gdje vam je pažnja, ako ću uložiti svu moju pažnju u teorije zavjere postat ću šizofreničan paranoik i to na bazi nečega što je možda puka izmišljotina bujne mašte.
Ok možda postoje elijeni koji se šeću okolo i nadgledaju nas, reptili koji upravljaju nama kroz niži astral itd..., ok, so what?

Vrlo bitna stvar za sve nas je da u životu naučimo plivati između informacija a da nas one ne progutaju. Jedino tako možeš biti lucidan cjelo vrijeme, bez predrasuda i maksimalno otvoren prema novim spoznajama i osobnom razvoju.
 
07.09.2009
19
3
0
38
baš taj video šaltam Điđa sa jednog čovca na drugog i nimalo nisu dojmljivi u prepričavanju tih događaja, a ona slika gore, šta je to mobitelom uslikano? :D ja osobno do sad nisam osobito razmišljao o elienima ali kad razmislim što znam, odnosno znamo o njima i sve te razne spike koje ne stvaraju nikakve zaključke već samo još više pitanja, zaključujem da je to jedan veliki bulšit. prvo sagledajte ovaj život što je prepun ljepote oko nas i u nama samima, kažemo da nas je Bog napravio...i kolko nas ima na svijetu i opet osim blizanaca nema sličnih ljudi, dok ti elieni izgledaju ko da su na tvorničkoj traci rođeni...zamislite samo da ste elien,,jel imaju oni pišu uopće dovoljnih proporcija da zadovolje ženu? bave li se sportom, pjevanjem i svime onime što se mi bavimo? kako je izgledao razvitak njihove civilizacije?

mogu vjerovati da postoje ljudi slični nama u svemiru, ali elieni kakve nam prezentiraju pojedinci i vlade s tim da nam samo nabijaju maštu, a nikakve odgovore o njima, to još ne.. i tako išle dve letjelice sa elienima od saturna do marsa i rekli jedni drugom; ej, čemo napravit krug do zemlje?i iz tog razloga eto nam krugova u žitu xD
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
slazem se weedrane sa skoro svim sta si napiso gore... samo sljedeca je stvar, kod opre se niko i nista ne pojavljuje slucajno... ili si platio brdo para da budes emisiji i nesto reklamiras ili imas svrhu usaditi neke misli ljudima u glavu... moram priznati da ju dosta cesto pogledam kad imam priliku jer me fascinira kako suptilno i subliminalno serviraju poruke... budimo realni, tolle nije slucajno bio tamo... ok, i svi ti dezinformatori govore neke stvari koje jesu al to su vishe one koje su svima opcepoznate, sustinski je bitno ono sta dezinformira ljude... doduse, kazem to je samo moje misljenje... prijerice sta sa tolleom oce servirat?... imas tipa koji izgleda ko idiot, tako i prica... i oni ti sliku idiota serviraju ljudima kao tipa koji je nasao mir i spokoj pa ako je idiot mogao mozete kao i vi... da nasao je mir sa milijunima koje je ugrabio na knjigama koje vas salju na krivi put... al opet to je samo moje misljenje...
 
31.08.2009
19
0
0
34
nismo sami.. nikada nismo ni bili.. da nema njih.. nebi bilo ni nas...
kada nas jednog dana više nebude, vjerojatno će se onda pokazati.. jer znaju da ne zaslužuju živjeti u toliko neinteligentnom svijetu..

svaku generaciju koja živi , zamjenjuje inteligentnija generacija.. ovaj svijet nikada neće nestat.. nestat će samo glupi ljudi.. a zamjenit ih oni koji zaslužuju biti ovdje ...

do tada... o njima će se moć vjerojatno samo nagađati
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
a pusti, šta, to je njezino osobno mišljenje, ko i sve ovdje.

vrtlar je napisao(la):
prijerice sta sa tolleom oce servirat?... imas tipa koji izgleda ko idiot, tako i prica... i oni ti sliku idiota serviraju ljudima kao tipa koji je nasao mir i spokoj pa ako je idiot mogao mozete kao i vi...
Pa ok, može se i tako gledati, kao neka anti-reklama za ići na put prosvjetljenja jer stvarno on i djeluje malo "retardirano", ali onda nemože u isto vrijeme širiti dezinformacije, jer ako su to dezinformacije onda bi trebao biti super kul osoba koja će moći uvjeriti druge svojim primjerom "uspjeha" prakticirajuči te dezinformacije.
Bilo kako bilo, njegove priče o toj temi smatram ok i ne vidim nikakve dezinformacije. Ako ti vidiš navedi mi konkretno što smatraš dezinformacijom iz njegovih knjiga.
 
07.09.2009
19
3
0
38
sinulo mi, malo filozofije o tome kako smo 'zauzeti' temama poput ove koje u nama pobuđuju pitanja, a nismo zauzeti temom o tome tko smo mi, što smo mi...u namjeri da probudim svijest proći ću ovom putanjom,,, savršena logika i povezanost, umjetnost i harmonija caruje nad životom... sve u sklopu dvojnosti koja vlada, crno bijelo, toplo hladno, misli i osjećaji, duh i srce... od tolikog nemira i nerazumjevanja koje vlada današnjim dobom, ne uviđamo ono šta su prije uviđali u samoj prirodi, ljepotu...a spoznasmo tehnologiju čuda što nam zatrovaše oči! svi žele imati, svi žele konzumirati, svi žele... a malo ko ništa od toga ne želi, već istinu o sebi, i tu je nastala neravnoteža, napast je prevagnula, čaša se prolila...a pitanje u zraku visi; što se to događa? gdje je nestao smisao? da li ga je ikad bilo? i jeka je došla do planine ali nije mogla prijeko...te odbi se od nje i proždere samu sebe... i što je bitno u životu, za što treba živjeti? ili samo treba živjeti i pričekati vidjeti šta će se dogoditi... možda ne možeš ono što bi htio, ali daj, bar zaželi ono što ti je milo...

nema poveznice u ovom tekstu, tolko toga za tolko tema, a kažem opet što dim vutre kaže...
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Slažem se da treba spoznati sebe, ali je to dosta lakše ako spoznaš i svet u kome živiš, a glavni problem je da on ne funkcioniše na način na koji ti misliš.