Droga a legalno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Šaman Šandor;24374 je napisao(la):
Znam da se s tim helexom ljudi udroksaju ko kerovi to dobiješ na psihi i vidio sam kak djeluje na ljude budu ko mrtvaci
Ja sam se puko jedan put helexom ,ljudi moji to je smrt i nebi nikome to preporucio,zalio sam desetah helexa sa tri deca visnjevace ,ja sam se toliko razbio da sam kuci trabunjajo neke gluposti i glumio glistu po podu ,gmizao brateee...hehe(sada mi je smijesno) ali ovo sto sam isprico su meni ispricali jer ti napravi samo crnu rupu na mozgu i izbrise ti totalno te sate nesjecas se niceg ali bas niceg...prvi i zadnji put da sam ga uzeo!
 
08.06.2009
48
9
0
35
nije im u interesu da imamo lijek koji mozemo sami proizvesti, mislim da su u americi to napravile farmaceutske kompanije, izmislili neka istrazivanja a ovi nasi misle da su ameri ispred svih pa samo rade kao oni...a nemaju pojma o nicemu... uostalom od kud im pravo da krse nasa osnovna prava... da samo odlucujemo sto cemo unostiti u svoj organizam kada time ne stetimo nikom osim sebi(ako i sebi)
http://video.google.com/videoplay?docid=-9077214414651731007#
evo dobar filmic, sad kolko je to istina, a kolko nije, tesko je istrazit.....a i da nije sve urota farmaceuta...opet stoji to da mi moramo imat pravo sami odlucivat na svoju odgovornost sto cemo sa svojim zivotom
 
08.06.2009
48
9
0
35
nije im u interesu da imamo lijek koji mozemo sami proizvesti, mislim da su u americi to napravile farmaceutske kompanije, izmislili neka istrazivanja a ovi nasi misle da su ameri ispred svih pa samo rade kao oni...a nemaju pojma o nicemu... uostalom od kud im pravo da krse nasa osnovna prava... da samo odlucujemo sto cemo unostiti u svoj organizam kada time ne stetimo nikom osim sebi(ako i sebi)
http://video.google.com/videoplay?docid=-9077214414651731007#
evo dobar filmic, sad kolko je to istina, a kolko nije, tesko je istrazit.....a i da nije sve urota farmaceuta...opet stoji to da mi moramo imat pravo sami odlucivat na svoju odgovornost sto cemo sa svojim zivotom
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
sto jednostavno ne uzmete prasak za pranje,strihnin,varekinu... to če vas dusevno očistiti i verovatno čete biti još puknuti ko azdaja...
pijete te lekove i sve vi je gore!!!
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
sto jednostavno ne uzmete prasak za pranje,strihnin,varekinu... to če vas dusevno očistiti i verovatno čete biti još puknuti ko azdaja...
pijete te lekove i sve vi je gore!!!
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Svirač_Trube;135301 je napisao(la):
Ja sam se puko jedan put helexom ,ljudi moji to je smrt i nebi nikome to preporucio,zalio sam desetah helexa sa tri deca visnjevace ,ja sam se toliko razbio da sam kuci trabunjajo neke gluposti i glumio glistu po podu ,gmizao brateee...hehe(sada mi je smijesno) ali ovo sto sam isprico su meni ispricali jer ti napravi samo crnu rupu na mozgu i izbrise ti totalno te sate nesjecas se niceg ali bas niceg...prvi i zadnji put da sam ga uzeo!

ajde molim te bar mrvicu prouci nesto prije nego sto se ides drobit s necim!!!!!!

ovako - acute LD50 of alprazolam in rats is 331 to 2171 mg/kg.
Uzet cemo manje od 1/2 od najnize vrijednosti - 150mg/kg.... i recimo da imas 70kg = 70 x 150 = 10 500mg... Ajmo reci da si uzeo 20 tableta od 0.5mg = 10mg !!!!!! Iako je to velika doza (10mg je vrlo velika doza, vec 3 - 4mg je poprilicna doza sto se tice efekata... a uzimati vise od 0.5 - 1mg s alkoholom je zesca glupost) nije niti blizu bilo kakve opasne doze... Ima vrlo malo zabiljezenih slucajevi smrti ili predoziranja sa trajnim posljedicama od alprazolama (makar je znatno opasniji od vecine ostalih benzodiazepama.... sa nekima se ajmo reci prakticki nemoguce dovesti u opasnost ako ih konzumiras same) od konzumiranja samog alprazolama...

ALI kombinacija s alkoholom i nekim drugim drogama vrlo lako moze biti fatalna ili uzrokovati ozibljne posljedice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Benzodiazepami su po mnogo toga na foru alkohola (ponašanje na njima, black-out kod određene doze, amnezija, žestoka ovisnost.....), zašto samo kvariti vec ionako poprilicno bezvezne/slicne efekte alkoholom i tako dovoditi život u opasnost...!?!?!??!?!??!?!!?!!!!!???????
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Svirač_Trube;135301 je napisao(la):
Ja sam se puko jedan put helexom ,ljudi moji to je smrt i nebi nikome to preporucio,zalio sam desetah helexa sa tri deca visnjevace ,ja sam se toliko razbio da sam kuci trabunjajo neke gluposti i glumio glistu po podu ,gmizao brateee...hehe(sada mi je smijesno) ali ovo sto sam isprico su meni ispricali jer ti napravi samo crnu rupu na mozgu i izbrise ti totalno te sate nesjecas se niceg ali bas niceg...prvi i zadnji put da sam ga uzeo!

ajde molim te bar mrvicu prouci nesto prije nego sto se ides drobit s necim!!!!!!

ovako - acute LD50 of alprazolam in rats is 331 to 2171 mg/kg.
Uzet cemo manje od 1/2 od najnize vrijednosti - 150mg/kg.... i recimo da imas 70kg = 70 x 150 = 10 500mg... Ajmo reci da si uzeo 20 tableta od 0.5mg = 10mg !!!!!! Iako je to velika doza (10mg je vrlo velika doza, vec 3 - 4mg je poprilicna doza sto se tice efekata... a uzimati vise od 0.5 - 1mg s alkoholom je zesca glupost) nije niti blizu bilo kakve opasne doze... Ima vrlo malo zabiljezenih slucajevi smrti ili predoziranja sa trajnim posljedicama od alprazolama (makar je znatno opasniji od vecine ostalih benzodiazepama.... sa nekima se ajmo reci prakticki nemoguce dovesti u opasnost ako ih konzumiras same) od konzumiranja samog alprazolama...

ALI kombinacija s alkoholom i nekim drugim drogama vrlo lako moze biti fatalna ili uzrokovati ozibljne posljedice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Benzodiazepami su po mnogo toga na foru alkohola (ponašanje na njima, black-out kod određene doze, amnezija, žestoka ovisnost.....), zašto samo kvariti vec ionako poprilicno bezvezne/slicne efekte alkoholom i tako dovoditi život u opasnost...!?!?!??!?!??!?!!?!!!!!???????
 

galija

Aktivan Član
05.02.2009
62
14
8
35
www.zajebavanje.blogspot.com
Potpuno bezopasna, zdrava i ljekovita biljka je nelegalna, a opasni, smrtonosni otrovi se mogu kupiti na svakom mjestu u apotekama.

U ovom svijetu sve je naopako i nema smisla. To je zato sto svijetom upravljaju ljudi-reptili koji siluju malu dijecu i hrane se njihovom krvlju. Posle ovoga me nista ne bi iznenadilo. Drugi razlog zasto je sve naopako je sto je 95% ljudi toliko glupo i mentalno nerazvijeno da je to zastrasujuce. Ali sve to me ne sprecava da pusim konoplju i uzivam u zivotu :D
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
galija je napisao(la):
To je zato sto svijetom upravljaju ljudi-reptili koji siluju malu dijecu i hrane se njihovom krvlju. Posle ovoga me nista ne bi iznenadilo.

A čuj ako vjeruješ u tako nešto teško da se može smisli nešto što te može iznenadit. :)
 

Strange Noiz

Aktivan Član
14.03.2010
60
1
0
32
Inq je napisao(la):
Klinci se cesto navucuna na ta sranja... zbog neupucenosti i sopstvene gluposti... kao sada je tabletomanija u modi.
Ne znam dal je itko od vas čuo za pojam WASP. Pojam WASP tj White Anglo-Saxon Protestant veže se uglavnom za bogate amerikance najčešće engleskog podrijetla, religijsko opredjeljenje protestantsko. Laički rečeno, to su vam uštogljene američke obitelji, otac je vrlo često doktor ili odvjetnik koji masno pije, vara ženu sa 1000 drugih. Njegova žena naravno je uvijek tip top sređena i prava dama, a zapravo je ogorčena alkoholičarka i gle čuda TABLETOMANKA! A sad slijedi zanimljivi dio. Kao što znate alkohol je u Americi zabranjeno kupovati do 21. godine. A njihova sirota, jadna bogata dječica ne znaju što će sami sa sobom pa rade sljedeće. Organiziraju ajmo reći tulum od 5-6 ljudi, i svatko od njih ima zadatak doma pokrasti što je moguće više raznih tableta. Kad tulum počne tabletice se pobacaju u zdjelu na sred stola i svatko ždere onu koja mu se u tom trenu najviše sviđa. Žalosna je činjenica kaj takva djeca dikitiraju trendove ostalim bezličnjacima diljem svijeta te je tako tabletomanija postala sve ozbiljniji problem.
Bilo bi licimjerno od mene da ne priznam da sam probao tablete u kombinaciji sa alkoholom. Jesam i nije mi žao jer sam to htio napraviti ali mislim da s vremenom svi shvatimo kako su nam neki postupci prije bili u krajnju ruku glupi. Legalnost tih supstanci predstavlja jako velik problem i toga smo svi svjesni. Za ljude koji puše žižu se govori da su narkomani jer je ista ilegalna te naravno nije socijalno prihvatljiva. Ali neka netko objasni po kojim kriterijima su Xanaxi, Helexi, Praxiteni, Normabeli i ostala sranja dobila etiketu legalnosti? Budimo realni 10 puta su gori od žiže.
 
06.02.2007
15
0
0
Pa vutrica se nemre patentirat jer je kabilj...tako da postoji mogucnost da svi pocnu sadit(proizvodit)...a to se nekome nebi svidjelo

zapravo vec se izmisljaju sinteticki kanabinoidi ako se ne varam
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
nija nekuzim zasto ne legaliziraju travu a ljudi i mladi nadrapaju zbog alkohola,no nasa vlada i drazava je u **** i to se jednostavno nemoze promjenit...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Mene baš zanima šta se dogodilo s autorom ove teme. Sjećam se da je iz moga grada ali ga ne poznajem osobno. Samo je najednom nestao, kao mnogi ti stari korisnici.