Droga a legalno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Hm..evo me tek sada kući...potaknut jednim joint-om i DUBOKIM razmišljem jer mi mama trenuto leži na intezivnoj od uzimanja xanox i helix...otrovala se...jedva preživjela sada je sve ok...
e sada da vas ja nešto pitam....
xanox,helix--->tko god hoće ga kupi....od njega se skoro umre..stane srce..grčenje mišića..povarćaanje..trovanje krvi..osjećaj da se nemožete niti dignuti iz kreveta...nesvjest.....temperatura...hladnjoća......ovisnost...


marihuana----> NIŠTA!!!!


i sada se ja često pitam..jel sam ja glup ili jednostavno ovaj svijet je otišao u *****....pa ti xanox i helix su ništa drugo nego malo slabiji extasy....

kada je netko od trave umro..stalo mu srce...i sve ostalo što sam nabrojao...
a kažu te tablete su za smirenje živaca?Šta trava nemože smiriti?...a ove tablete mogu..

hocu da mi sada netko objasni zašto je trava zabranjena...a ove tablete legalno se prodaju kao kada ja hocu ici kupiti čokoladu preko u trgovinu?

Jel sam stvarno ja idiot što samo to vidim ili nešto drugo?
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Mislim da sve govori činjenica da je alkohol dostupan u svim dućanima, trafikama, benzinskim pumpama, može ga kupiti svako djete ...

Svi znamo za trovanja alkoholom, ako se i nismo bar jednom doveli u stanje alkoholne kome, bar smo vidjeli nekoga kako beživotno leži na podu u lokvi svoje bljuvotine. Prošlu norijadu, dvije djevojčice u HR su UMRLE od trovanja alkoholom. Da li se digla panika oko toga ? Naravno da nije, još su se našle pametne glave sa komentarima tipa _Pa šta piju kad im škodi?_

Da li je to licemjerno ? Po meni, licemjerno do zla boga ...
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
domba je napisao(la):
i sada se ja često pitam..jel sam ja glup ili jednostavno ovaj svijet je otišao u *****....pa ti xanox i helix su ništa drugo nego malo slabiji extasy....

kada je netko od trave umro..stalo mu srce...i sve ostalo što sam nabrojao...
a kažu te tablete su za smirenje živaca?Šta trava nemože smiriti?...a ove tablete mogu..

hocu da mi sada netko objasni zašto je trava zabranjena...a ove tablete legalno se prodaju kao kada ja hocu ici kupiti čokoladu preko u trgovinu?

Sto su xanox i helix? Nikad cuo? Sedativi? Antidepresivi?
Benzodiazepini? Barbiturati? To su jedini za koje znam da stvaraju ovisnost.

Btw ako su to tablete za smirenje onda je blesavo rec da su isti Ecstacy, koji stvara potpuno suprotan efekt i nije ni priblizno stetan i adiktivan kao ti lijekovi na recept. Iako je daleko od bezopasnog, XTC-ova stetnost je mnogostruko preuvelicana. Samo su 4 osobe umrle od cistog MDMA ikad, i to zbog alergicnih reakcija. Ostali svi zbog kombiniranja s drugim drogama (alkohol najvise), ili trovanja s previse vode. Evo ti dokumentarac:
http://video.google.com/videoplay?docid=-1564288654365150131&q=ecstacy+rising

I te tablete nemozes kupit ko cokoladu, vec samo na recept. Mene vise brine to sto bi nas zakon "trebao zastitit", a opet su bezopasni psihodelici i trava ilegalni, a datura i belladona rastu naokolo po gradu. I kad netko neinformiran cuje da se moze zaderat od istih, mislit ce da su ok posto nisu ilegalni. A zapravo su vjerojatno najotrovnije droge dostupne.

Zasto nisu ilegalni a trava jest? Zato sto farmaceutske tvrtke obrcu velike novce. Ako bi bio malo vise paranoican mogao bi i zakljucit zasto stvaraju ovisnost, ovisnost-->vise prometa-->vise novca. Zapamti da je na zapadu doktor prvo prodavac, a tek onda onaj koji te lijeci. Zasto su psihodelici i trava ilegalni? Jel mislis da se pojam "samotretmana" psihodelicima svidja psihijatrima, ljudima koji od "tretmana" zaradjuju? Recimo, sve isusove tablete ne pomazu protiv migrene i cluster glavobolja, a LSD, Psilocybin, LSA i Meskalin (nisam siguran za zadnji) su nesluzbeno gotovo dokazani lijekovi protiv istih.

I na kraju, zato jer su SAD pohlepni materijalisticki manipulatori, a inicijative iz 60-tih su se us SAD-ove lazi, preuvelicavanje i ispiranje mozga prelile po cijelom svijetu, i substance su bile zabranjivane bez realnih znanstvenih argumenata, ili zbog pristranih državno sponzoriranih "istrazivanja" (pogledaj dokumentarac koji sam stavio gore) koja su pokazivala kako su substance u pitanju korjen svog zla. A zapravo jedina im je krivnja sto imaju spoznajnu vrijednost.

Jer, prema rijecima Ken Kesey-a:
"Why is it that people think it's so evil? What is it about it that...scares people so deeply? Because, they're afraid, that there's more, to reality, than they have confronted. That there are doors, that they're afraid to go in and they don't want us to go in there either, because if we go in we might learn something that they don't, and that makes us a little out of their control."

Evo ti odgovor.
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Eh... kad bi ti znao sta je sve na policama u apoteci.

Lorezepam, Bromazepam, Bensendin, Artani, Trodoni...

Da ne pisem ja jer nisam upucen... ako ima farmaceuta neka nastave listu. I sve je legalno... u privatnim apotekama odes i platis... Lekovi za lecenje shizofrenije sam suo da su vrlo jaki...

Klinci se cesto navucuna na ta sranja... zbog neupucenosti i sopstvene gluposti... kao sada je tabletomanija u modi.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Moj jedan lega ima nešto što su mu dijagnosticirali kao napadaje akutne migrene ali meni se čini da su mu krivo to dijagnosticirali jer je to onaj cluster headache ja mislim jer sam vidi kako takav napadaj izgleda i reko mi je ond kolk+iko to boli i tak i u biti nema nikakih ljekova za to bar njemu nisu ništ dali.

A u današnje vrijeme vidio sam hrpa retardiranih kretena prije neg što idu pit rokne se praksitena, normabela ili bilo štadrugo i onda idu pit mislim jer može čovjek gluplji bit a to radi hrpa ljudi.
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Hm....xanox,..helix..su ti tablete za totalno opuštanje srca..ali su toliko opasne da odeš u ***** od njih totalno..i navučeš se na njih i sve...ma strašno...a što se tiče recepta...malo se potrudiš i nabaviš si recept za šta god hoćeš za 10 minuta.
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
..jel sam ja glup ili jednostavno ovaj svijet je otišao u *****....pa ti xanox i helix su ništa drugo nego malo slabiji extasy....
kada je netko od trave umro..stalo mu srce...i sve ostalo što sam nabrojao...
a kažu te tablete su za smirenje živaca?

@ Domba: xanax i helex nikako ne mogu biti 'slabiji ecstasy' jer ecstasy nije tableta za smirenje živaca, dapače - obrnuto - ne smiruje te, nego te 'diže'
Žao mi je za tvoju mamu :eek:hno: - ne bi se smila kljukat sedativima, pored tebe živog - pomozi joj malo da se digne iz te apatije
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Šaman Šandor je napisao(la):
Moj jedan lega ima nešto što su mu dijagnosticirali kao napadaje akutne migrene ali meni se čini da su mu krivo to dijagnosticirali jer je to onaj cluster headache ja mislim jer sam vidi kako takav napadaj izgleda i reko mi je ond kolk+iko to boli i tak i u biti nema nikakih ljekova za to bar njemu nisu ništ dali.

Medicinski jedna od, ako ne i najjaca bol koju covjek moze iskusiti. A lijek je tu, cak i ako se boji "tripa", Psilocybin i LSA pomazu kod tih glavobolja u dovoljno malim kolicinama da se osjete minimalni ili nikakvi efekti...
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
ma sve te lsd i pizdarije sam ja jako protiv......nbi joj to sigurno dao...ali žižu bi dao..ma sve talblete žive sam pobacao iz stana osim vitamin c :)...pričati cu sa njom da ih prekine piti i slično...ma krivo mi samo što puno teže "droge" koje stvarno psihički i fizički ubiju i mozak i sve u čovjeku se prodaju u ljekarni kao najnormalnija stvar.....a to za recept.....nabavim ga za pola sata kao i svi....
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
dokazano je da ne steti koliko i duvan,alkohol,tablete i ostala sranja,niko od nje nije umro,niti dobio napad,nema velikih posledica,I I DALJE JE TRAVA ILEGALNA ***** MU MAJKU!!!!!
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Ovakav slican post sam pisao jos na nekoj temi al se ne sjecam na kojoj

evo supstanci za koje sam siguran da su opijati a mozes ih kupiti bez recepta

U sirupu za kasalj ima neka halucinogena supstanca i u jako malim kolicinama
U kapima za nos ima supstanca koja se zove efedrin(ephedrine) koja je glavna supstanca za proizvodnju raznih metamfetamina uglavnom speeda
U tabletama za glavobolju ima kodeina koji se koristi u hemijskoj proizvodnji morfija a od morfija kasnije dop
a siguran sam da ih ima jos a da nije potreban recept
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
radi se samo o popularnosti i ukusu
neke ilegalne su zabranjene i popularne
a nepopularne su dozvoljene??dok ne postanu popularne:))
a što se tiče ukusa, nisam probo puno ali samo čuo od drugih kako šta radi.i thc mi ima najpozitivniji rad od sviju
samo nikako da skontam to kanabis-ulje koje također stvara halove...
đoin, bong, kolači, ulje - progresivni dijagram prema gore hehehehehhe
 

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
4
0
46
Moje mishljenje je da vlada velika zavera farmaceutskih korporacija koje prvo kreiraju boleshtinu u svojoj laboratoriji,puste je napolje,od nje neizlechivo oboli deo populacije,da bi se tek posle dugog niza godina i mnoshtva ljudskih zrtava na trzishte pustio lek(koji naravno,postoji koliko i sama bolest) i na njemu,odnosno,na bolesti se tako profitira.Mozda Vam zvuchim kao Molder,ali pogledajte:aids,ptichji grip,kravlje ludilo,ebola...tako smrtonosni,a nastali chovekovom zaslugom...Ne znam da li znate da je u Srbiji tzv:"shecherni lobi"pochetkom 2004 izazvao kratkotrajnu zakonsku zabranu biljke stevia koja je prirodna zamena za shecher sa izgovorom kako ta biljka stvara sterilitet,menja genetski kod onoga koji je upotrebljava i slichne 1984 priche koje su brujale sa tevea...poenta je sledecha:kada bi se omoguchilo korishchenje marihuane u medicinsko-terapeutske svrhe,ko bi kupovao zvanicne medicinske preparate???Tachnije,opala bi njihova kupovina bar za 1/3,shto bi multiprofiterima predstavljalo "nenadoknadiv" gubitak.Ja lichno,verujem u moch fitoterapije i svojoj kevi,koja je skoro izashla iz bolnice zbog bolesti srca,dajem chajeve od gloga,zatim chaj od rastavicha i slichne koktele.Ona kaze da se osecha mnogo lakshe,a ja joj verujem....
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
iam ja frenda...boluje isto od neke bolesti dusevne ili nesto...doktori mu prepisali bilijone tih ljekova...a frajer ne pije nijedan^^...i starci su mu dopustili da pusi zizu jer mu pomaze isto ko svi ti ljekovi a nije ni upola stetna....

e da su svi tako informirani....
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Narquila je napisao(la):
U sirupu za kasalj ima neka halucinogena supstanca i u jako malim kolicinama

Rijec je o Dextromethorphanu koji nije opijat nego disocijativ sa blagim psihodelicnim svojstvima.

Ima Skopolamina u tabletama protiv mucnine u voznji, i Diphenhydramina u Dimidrilu, tabletama protiv alergija. Oba imaju svojstva delirianta i nisu za zajebavat se.
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Šaman Šandor;24374 je napisao(la):
Znam da se s tim helexom ljudi udroksaju ko kerovi to dobiješ na psihi i vidio sam kak djeluje na ljude budu ko mrtvaci
Ja sam se puko jedan put helexom ,ljudi moji to je smrt i nebi nikome to preporucio,zalio sam desetah helexa sa tri deca visnjevace ,ja sam se toliko razbio da sam kuci trabunjajo neke gluposti i glumio glistu po podu ,gmizao brateee...hehe(sada mi je smijesno) ali ovo sto sam isprico su meni ispricali jer ti napravi samo crnu rupu na mozgu i izbrise ti totalno te sate nesjecas se niceg ali bas niceg...prvi i zadnji put da sam ga uzeo!