Droga test u studentskom domu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ToriLomatori

Banned
Banovan
12.03.2023
0
0
1
20
Poz svima, ovde pišem kao novi član i neko neiskusan što se tiče okolnosti mogućih testova i kada se rade. U mom studentskom domu se već duže vreme puši i prodaje marihuana i nikad nismo imali problema sa policijom niti sa upravnicima doma. Istog dana kad sam otišao kući, video sam snimak drugara koji je ostao tamo, na snimku je interventna ulazila u domu i radila nešto, navodno "proveravali grejanje po sobama" što me je slatko nasmejalo i ko god da je to izmislio.

E sad, moje pitanje je, s obzirom da me zbog tog dogadjaja hvata malo paranoja, da li oni mogu u bilo kom momentu da dodju i da sprovode test urina, ili je to nešto u šta oni nisu uključeni, već to može biti samo odluka uprave doma, i da li im treba nalog, poziv, itd, da upadnu u dom, ili to mogu da urade bez ikakvog opravdanja jer računam da se vodi kao javna ustava sa rukovodiocem tojest upravom, a ne kao stan ili kuca što se smatra privatnim posedom

Sve me ovo brine jer sam nedavno konzumirao i vraćam se tamo vrlo ubrzo moleći se da ne prave neku sacekušu jer nemam vremena da se očistimo pred to, plus sagledam najgore moguće okolnosti a to je da se test nadgleda i da neću moći da ga prevarim, hvala.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Droga test u studentskom domu...na krivoj si adresi !!
Mi ovdje uzgajamo G a nj u,a ne drogu...ides na groblje!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0