Dronom pronaden zasad marihuane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Koja je poanta,čemu se čudiš :razvaljen:: ?
Ja nisam imao pojma koliko ljudi uzgaja ganđu dok nisam došao na forum. Tu sam vidio da nas je masa a ko zna koliko ih ima još koji nisu na forumu...to bi bilo 1,2,3,4...mnogo puno ljudi... i svi se mi trudimo izbjeći taj scenarij :cool:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Rundlojfer43

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Baš niš čudno, ni prvi ni zadnji koji je opleo zbog drona. U hr se već dešavalo prethodnih godina. Kod nas ih mup koristi samo na pograničnim područijima. Nije baš ovo za temu, samo ljudima paranoju u kosti tjerat. Treba biti pametan, ne čistiti ledinu do zemlje, ne pretjerivati sa krčenjem sajta, ne saditi biljke pravocrtno, niti u nekim formacijama i nikad više od dvije biljoze u blizini, pa da vidim koji đon dron može da mi uoči biljoze ;) .
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
kao da su super heroji,jos muzika ona filmska..

coveka svezase ko da je najgori,mozda i jeste..al dobra rezija za ove zatucane..neko ce da kaze..svaka njima cast,je l vidite sta nam se po zemlji desava..ja bih ga dozivotno zatvorio..zbog te drooooge

dusmani,liciimuri..ku..rve..demooooni
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Imam u familiji jednog starog drota:D te sam iz prve ruke saznao da je mup RH u nabavi nekih pištolja za skidanje civilnih dronova jer se radi o ilegalnim radnjama,da upravontim riječima mi je to opisao te mi je rekao da će taj pištolj imati svako vozilo.Ima naša policija dronova nešto al ne koriste se namjenski još uvijek.Nema se para,čekaju se milodari sa zapada:D
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
verovatno je dilovao to sto je sadio, pratili neko vreme i posle toga jbg ajd da pokazu kako su jaki i nemilosrdni prema dilerima.. prvo nasli grow ili dojava pa snimili dronom da opet pokazu kako su ljudski-tehnoloski i sta jos ja znam superiorni
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zola