Dronom pronaden zasad marihuane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
A jbg... nemos plantažu imat iako ne opravdava njihovu brutalnost. Kao da privode serijskog ubojicu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zola

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Pa ekipa..To je od murije slozen film zastrasivanja,nema tu ralnosti...Cuj..oni upali medu 10 biljki kao oni sto upadaju Meksickim kartelima,kalasnjikovi,bombe...pihhhh..smjesno...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: zola and Blader

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Uvek razmisljaj kao da si na drugoj strani, tako kod sajta, zastekaj ga tamo gde ni lud ne bi pomislio da je, i to ne da se natrpaju 15 komada, po meni 2 su dovoljne na jednom mestu, okolo neki zelenis, zbunje i tesko se primeti.. ;)
 

pikadile984

Poznanik
Poznanik Foruma
25.04.2015
1.076
5.679
258
santos
A slusajte kako god zastrasivanje je uvjek bilo mocno oruzje strah je zlo ali budimo realni doci ce ta vremena da ce Murija imat sve vise te tehnologije ali se nadam da ce biti kasno vec da ce "Morati legealizirat "kako zapad igra tako moramo i mi govorim za Rh
 

klada1115

Aktivan Član
09.05.2015
298
267
63
Treba samo biti pametan i u djelo pretvarati savjete koje stalno pisu iskusni clanovi ovog foruma, sigurno da ima ekipe koja ide u komercijalno uzgajanje sa ciljem prodaje po ulici to jesu dileri i obicno ljudi sa dosjeima uvijek na rubu zakona i protiv takvih treba sva ova policijska represija jer to jesu kriminalosi, bio je i tu na forumu neki frajer otvorio temu stavio slike gdje je valjda cijela prostorija od 25kvadrata bila cijela za uzgoj sa velikim ventilatorima, o cem mi pricamo, naspram nekog tko ce si posaditi za sebe par stabljika
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Zastrasivanje.. vidi se i po tome da su uvhacenom ne vidi faca, iz kojeg razloga ne hoda ispravno? Pa tako ne privode ni ove zesce kriminalce, gdje postoje video snimci akcija hapsenja, osim nose one maskirane maske za prikrivanja lica, a ovom, vuce glavu skoro od pod.. i po tome kako je sve pripremito, vidi se da je "montirano" za uvodjenje straha..
cak i pocetni groweri, nisu toliko glupi da tako pravocrtno sade, + toliko ciste spotove naprave + zasadio u startu 15-20 komada ko da ce izvozit za west xD .. ovo il je montaza, ili je ovaj lik druga sranja radio, pa ga pratili.. ovo meni nikako ne pije vode..
 

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Ma nije to farsa digli su ga sigurno,i napravili od toga film kako to oni :murija::murija:rade posao itd,itd...ko zna sta je i dali je bio oprezan ko zna kome se taj hfalio,koliko cesto isao na sajt svaki dan:bocni:::watch: odakle vukao vodu itd,itd.. a neke oblasti koje oni odrede za sumljive svakako da i nadgledaju i dronom,cepelinom itd...a ko growa par biljcica nema potrebe za brigom...;)
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Nikad ne saditi sve biljcice na istom sajtu:murija:,a pogotovo grupisaneee...i nema bojazni od :murija:ni od dronova....i nikad,nikad ne nositi MOBILNI TELEFON na sajt,barem pricam u svoje ime...

Ili ako nosiš mobilni da slikaš biljke, izvadi karticu kad se vraćaš pa je sakrij negde - ako te upecaju da ti ne bi videli galeriju tvojih mezimica ..

Evo i mene posle sto godina :) Listam i ne verujem kakva podmetačina ovaj video snimak .

Ovog što su ga presavili do zemlje da im slučajno ne pobegne su pratili drugim metodama a ne dronom , kao što ste svi provalili ovo je snimljeno samo za pumpanje paranoje . Prvo su ga pratili pa tek posle snimili zarobljavanje ovih nedozrelih biljaka u iskrčenom gustišu .. Ma šanse nema da to jedan dron navata , riknule bi mu baterije posle par hektara " pretraživanja " ...

Muzika poručuje - drhtite robovi sve ćemo vas otkriti - pa vidite šta mi vozimo - čak dva DRONA smo pustili iznad "plantaže" .. hahahha kakvi su to komedijaši ... a posle odu da čuvaju gej paradere ... jadni smo mi šta smo dočekali .. odo da napišem riport na mojoj napuštenoj temi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
A slusajte kako god zastrasivanje je uvjek bilo mocno oruzje strah je zlo ali budimo realni doci ce ta vremena da ce Murija imat sve vise te tehnologije ali se nadam da ce biti kasno vec da ce "Morati legealizirat "kako zapad igra tako moramo i mi govorim za Rh
Jedno od rješenja je da bez obzira na to sto se dogadja sve vise ljudi sadi