drotovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

homegrownisha

Aktivan Član
27.04.2011
49
4
0
44
Alo ljudi, pozz svima, forum je super, na njemu sam par godina, procesljo sam ga uzduz i poprijeko i puno mi je pomogo u homegrownanju :sick: al tek sad se registriro jer imam pitanjce.....
Jel zna netko ista o drotovima koji idu po sumama i drugim potencijalnim outdoor lokacijama u potrazi za ganjom??? Kad idu, kolko cesto, kolko njih, bilo sta...
Po mogucnosti informacije za Hrvatsku, tj Slavonija.... Hvala
 

homegrownisha

Aktivan Član
27.04.2011
49
4
0
44
Nisam na to mislio, znam da neko prijavi kad vidi biljku pa dodju itd.... :eek:hno:
Nego cuo sam da ima ekipa drotova koji idu nasumicno bezveze po lokacijama, sumama itd itd trazeci vutru, i onda ako nadju postave ti zasjedu pa najebes... Nije valjda da nitko nije za to cuo?
 

homegrownisha

Aktivan Član
27.04.2011
49
4
0
44
Vi se tu sprdate, a meni ne izlazi iz glave scena ono.... da odem na sajt a ono tamo neki sakriveni drotovi me docekaju sa utokama, uhapse me itd.... jao majko...... znam da, ako pametno pristupam svemu, nemam se ceg bojat, al svejedno me strah.... brrrr a opet ne mogu bez mirisa marihuane u jesen :sun2:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Isčilaj i nemoj se paranoizirat, nađi sigurno mjesto do kojeg ne mogu doć pa nećeš imat' takvih bedova......
U razvijenim zemljama u helićima traže nasade vutre, ali mi smo banana stejt tako da toga kod nas nema.
Keep it low.
peace
boz :sun2:
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
bozga je napisao(la):
Isčilaj i nemoj se paranoizirat, nađi sigurno mjesto do kojeg ne mogu doć pa nećeš imat' takvih bedova......
U razvijenim zemljama u helićima traže nasade vutre, ali mi smo banana stejt tako da toga kod nas nema.
Keep it low.
peace
boz :sun2:
Ne znam odakle si, ali jedan lik je i u Hrvatskoj pao zbog helića...
 

indian_summer

Aktivan Član
15.11.2008
61
6
0
36
www.dl-share.org
pao je zbog helića samo zato jer nezna kako se sadi outdoor!

gluposti!

ti posadi ako oćeš, to radiš na svoju odgovornost, ako nećeš nemoj!
neće te nitko iz čista mira dočekat na sajtu, jedino ako te netko ne druka, ali to opet sve ovisi o TEBI!
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Samim time što si odlučio growat ima šanse da padneš. Ako misliš sadit više biljki, razbacaj ih malo, nemoj da sve budu na hrpi. Neki dijelovi slavonije su još minirani, pazi kuda hodaš. Nikome ne govori, ne ostavljaj tragove, uvijek drugim putem do sajta i bez paranoje. Sretno growanje ti želim ;)
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
u vecini slucaja kod outdoora nece doci do problema ako ih vi sami ne izazovete..
trebalo bi paziti na:
-nikom ne govoriti s cime se bavite
-kada idete provjeriti sajt,uvijek idete u sumrak ili po mraku
-ne ostavljati tragove i puteve za sobom,uvijek ici razlicitim putevima do sajta
-ne ici svaki dan na sajt(za one kojima je sajt blizu kuce),cekati da se vegetacija u njegovom krugu obnovi koliko je to moguce
-ne postavljati biljke pravilno da se vidi iz zraka
-i naravno ne saditi puno biljaka,jer sto ih ima manje...manja ce biti i njihova vidljivost

eto..kada se pridrzavate ovih pravila u kombinaciji sa koliko-toliko dobrim sajtom opasnost od drotova i drugih ljudi je svedena na minimum :)
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
@zuz1: Apsolutno se slazem! Ne valja biti pohlepan i saditi dvadesetak biljaka na jednom mjestu. Najdite si oveci sajt i rasprsite si 7-8 biljaka po njemu, ne sve na jedno mjesto.
 

homegrownisha

Aktivan Član
27.04.2011
49
4
0
44
Slazem se za treba ici u sumrak ili po noci, ali ja si kao setam psa nekad preko dana, usput razgledam okolicu koliko je u mojem vidokrugu i ako ne vidim nikog i nista samo lagano "skrenem" do sajta i to je to... Smatram da je setanje psa dobar alibi za sve koji te mozda vide
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
homegrownisha je napisao(la):
Smatram da je setanje psa dobar alibi za sve koji te mozda vide
ma pas je super, al najbolji alibi je neka mlada dama...
nema tog mjesta na zemlji di si "sumnjiv" sa djevojkom,
u bilo koje doba dana i noci, malo koji pandur bi uopce pitao "sta radite"..
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
ja isto secem psa, jedino sto je problem kod mog psa je to sto je neposlusan i bojim se da mi ne iskopa biljku :)