DRUG test na ulicama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
nisam znala u koju kategoriju da ovo stavim ali mislim da sam stvaila na dobro mjesto.

prica je ovakva...pocele su akcije po hrvatskoj, vikend- akcije testiranja vozaca na alko/drug test. mislim da je sve to sranje i nervira me ali desilo se nesto sto me tako naljutilo i moram opomenuti sve tamo vozace...

prijetalj kojeg znam proslu nedjelju je zaustavljan u 7 popodne, krenuo taman da pokupi moju frendicu. zaustavili ga panduri i rekli pusi i lizi za drug test. kaze Pozitivan na THC. ok sada to ne bi bilo nista cudno da covjek pusi inace ali ovaj nije zapalio nista vec godinama. e sada...iso vaditi krv, ceka se mjesec dana na nalaze. bit ce opet pozitivan. i to znaci 6 mj bez dozvole i 3000 kn kazne.

e da bi stvar bila jos gora istrazujem ja malo...i skuzim da oni totalno krse zakon jer vrse drug testove bez prisutstva neke kvalificirane osobe kao sto je npr doktor ili sl.
i dalje...u normalnom svijetu vani postoje granice, koje kazu preko odredenog mg u krvi ti si na necemu ispod nisi. mi to NEMAMO. dakle ako si bio u jebenoj prostoriji gdje se pusilo bit ces pozitivan, ako si dan prije popio neku tabletu protiv bolova bit ces pozitivan, ako si jeo makovnjacu bit ces pozitivan.. i sada, tebi test kaze imas 0,001 mg u krvi i ti padas?????????? pa jebo te ova drzava...

cuvajte se ljudi ovi su poludili...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
To je jako loše ako su testovi nepouzdani ali ja mislim da ak se napljuga da sigurno netreba voziti jer šta god bilo ko reko kordinacija ti je lošija i sve to a osim sebe ugrožavaš i druge tako ali što se tiče testova to je stvarno bezveze ako na take gluposti reagiraju
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
RedSh je napisao(la):
nisam znala u koju kategoriju da ovo stavim ali mislim da sam stvaila na dobro mjesto.

prica je ovakva...pocele su akcije po hrvatskoj, vikend- akcije testiranja vozaca na alko/drug test. mislim da je sve to sranje i nervira me ali desilo se nesto sto me tako naljutilo i moram opomenuti sve tamo vozace...



cuvajte se ljudi ovi su poludili...

Kad kazes _po hrvatskoj_ mislis na Zagreb ?
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
još malo pa će i u spavaće sobe ulazit, ma već ulaze... na svakom koraku nas sputavaju i porobljavaju... srećom neće dugo, neprijatelj i nije svjestan da ide svojoj propasti...
a i na ovom forumu se rade konkretne stvari, rastemo i mi... držite se i čuvajte

Like a bird on the wire,
Like a drunk in a midnight choir
I have tried in my way to be free.


i uvek ću pokušavati...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
slucaj o kojem sam ja pricala odnosi se na pulu. taj vikend su testirali 9 ljudi, 3 ih je bilo pozitivno. najavili su slicne akcije redovito...
 
17.02.2007
4
0
0
panduri u puli su najveći debili u hrvatskoj, to su u puli poćeli provodit valjda zato jer pula ima najviše narkomana po broju stanovnika.kod nas ako naduvan hodaš ulicom i vidi te pandur dobiješ par mjeseci zatvora, dok na jamajci, u nizozemskoj, njemačkoj, francuskoj i engleskoj,ti tamo nesmiješ posjedovat ni pušit vutru,ali ako se ti napušiš pa tako napušen hodaš ulicom i vidi te pandur on tebi nemože ništa zato što je konzumacija zabranjenja ali ne i kažnjiva!
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Otkud i Nizozemsku ubroja u ove molim te , niđe veze?

A i u Njemačkoj možeš imati , ovisno kako u kojoj državi od 5 - 30 g marihuane , i nije kažnjivo djelo , nego nešto bezveze, prekršaj ili kako to već zovu a daleko od toga da će te zatvoriti .


A što se vožnje u napušenom stanju tiče evo pogledajte ovo :

http://www.youtube.com/watch?v=CfcRyruo91Y&eurl

Još samo jedan od dokaza u kakvim usranim državama živimo,ovdje im treba ***** mamu svima i napravit državni udar .
 
20.05.2007
8
3
0
39
sinsemila_smajl je napisao(la):
još malo pa će i u spavaće sobe ulazit, ma već ulaze... quote]

To bi trebalo raditi tinejdzerima koji ionako nikad nisu culi za kontracepciju,treba oformiti patrolu koja bi ih locirala i odmah provjeravala,ak imas gumicu (moze i neki drugi oblik kontracepcije) mozes nastaviti dalje ako nemas odmah na neki obavjesni razgovor u lokalnu ginekolosku ambulantu :D
 
20.05.2007
8
3
0
39
Po Zakonu o policiji imaju pravo na to,ali s obzirom na to da su i oni svjesni kako je to nepozdano moraju te odvesti na medicinsko testiranje ako ispadnes pozitivan,ako ispadnes negativan nikom nis...U osnovi im je to super osnova da ti pretraze auto ako ispadnes pozitiva...nedavno su u vikend akciji nasli kod zenske koja je vozila 30g u grudnjaku :nana:
 
20.05.2007
8
3
0
39
Ja mislim da su panduri vidjeli velike sise i htjeli ih popipati malo,kao satro traze nesto u grudnjaku...:whacky023:
Samo me cudi kako joj sise nisu smetale pri voznji,30 g-to ima da ti blokira volan :icon_mrgreen:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
:::KaNaBiS_BOY::: je napisao(la):
panduri u puli su najveći debili u hrvatskoj, to su u puli poćeli provodit valjda zato jer pula ima najviše narkomana po broju stanovnika.kod nas ako naduvan hodaš ulicom i vidi te pandur dobiješ par mjeseci zatvora, dok na jamajci, u nizozemskoj, njemačkoj, francuskoj i engleskoj,ti tamo nesmiješ posjedovat ni pušit vutru,ali ako se ti napušiš pa tako napušen hodaš ulicom i vidi te pandur on tebi nemože ništa zato što je konzumacija zabranjenja ali ne i kažnjiva!

I ovdje ti NISTA nemogu ako ti ne nadju drogu na tebi. Mos u krvi imat kolko hoces, ak ne vozis i ne radis nered po ulici nemogu ti nista.


Red, sve sto si rekla stoji, sad to sve lijepo reci frendu da stavi na papir i kaze na sudu. Lazni pozitivi na THC su moguci sa pasivnim pusenjem trave.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Ova tema je jos od 2 mj...nemam pojma kako se stvar zavrsila na kraju, pitat cu momka kada ga vidim, bas me zivo zanima...