Drugi grow (2 devojcice)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.07.2014
44
183
33
Pa nema tu nesto mnogo da se doda..

Semenke su uzete iz neke malo finije trave na koju sam naisao,
zemlja kakva je takva je :D
Sto se tice nekih ostalih preparata nista nisam stavljao, grunem im po 10-ak litara vode na po par dana i malu kolicinu djubriva sa azotom, posto se desi da ne budem tu, pa ako zakasnim da se ne osuse.

Dobrodosle su naravno preporuke oko prihrane u toku cvetanja, ili bilo cega vec.
Takodje, da napomenem, nalaze se na suncu tokom celog dana, nema nikakvih prepreka ni ujutru ni popodne.
Sta jos... Bili su u blizini i mudonje (isto 2 komada), ali sam ih iscupao pre oprasivanja, ili se bar nadam :D

I to je to, uglavnom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
to gnojivo s vise N pretpostavljam da im dajes kan ili ureu, smanji s tim vidi se na fotkama da im je previse, za cvjetanje uzmi plantelu cvijet ili gnojivo s vecim P i K u NPK vrijednostima, sretno do kraja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ttt
30.07.2014
44
183
33
Juce polivene vodom i malo prihrane.
Danas jos po 10l ciste vode, i poprskao sam listove sa P (i jako malo N).
Problem i kod jedne i kod druge su zuti, isuseni listovi pri dnu biljke, da li trebam da brinem oko toga ?
Evo nekih slicica od malopre, inace, druga biljoza znatno manja od prve..

DSC_9996.jpg DSC_0003.jpg DSC_0007.jpg DSC_0016.jpg
DSC_0009a.jpg
 
30.07.2014
44
183
33
Pa do sada je islo direkt u venu, i juce malo, danas nisam hteo da ne preteram, da ih ne izgori. Umesto u zemlju, danas sam malo poprskao listove.

Sto se cvetanja tice, cini mi se da nisu jos uvek, mozda neko ko je malo kompetentniji sa foruma moze da oceni.
Evo jedne izbliza
DSC_0002a.jpg
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Pitao sam te iz razloga jer ja ne vidim da su pocele cvetat. A ti si ih hranio kako si napisao sa P (a malo N) P je za cvetanje a N je za vege.. malo je informacija u dnevniku koje si naveo,da bih znao koji je razlog sto forsiras P... :) peace
 
30.07.2014
44
183
33
Pa do sada sam im davao samo N, ali @Tarzan je primetio da mu to nesto vise i ne odgovara, i da predjem na P. Iz tog razloga sam krenuo i sa tim..

Sto se tice informacija, ja mislim da sam napisao sve (sto je potrebno i sto znam :D).
Zemlja, semenke, prihrana, na suncu ceo dan... Sta jos mogu da kazem ?
 

ttt

Aktivan Član
17.07.2015
124
258
63
32
za cvjetanje uzmi plantelu cvijet ili gnojivo s vecim P i K u NPK vrijednostima, sretno do kraja
Evo to ti je tarzo napiso,a tebi nije još počelo cvjetanje.....
Aj napiši kak se zove to gnojivo s N i gnojivo s P molim te...Ako si napiso negdje naziv ja se ispričavam al sam preskočio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Trimer and sharp
30.07.2014
44
183
33
Problem probleeeeem, na manjoj biljozi pola listova isuseno, na vecoj sam primetio dva tri lista malo "izgorena" ili ih je mozda nesto napalo(mada mi se cini da nije..)

Polivene su prekljuce, danas i juce i nije bilo preterano jako sunce, ne znam koji je razlog za ovo. Obe su klonule, slikano malo pre zalaska sunca, mozda zbog toga.


prva
DSC_0027a.jpg

druga
DSC_0031a.jpg
puno suvih listova ispod ove manje devojcice
DSC_0034a.jpg




DSC_0025a.jpg