Drugi grow domacica 100%

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mostarac1981

Aktivan Član
12.06.2012
88
233
33
44
NoSeeds je napisao(la):
Dobro to kod tebe ide,ima li sunca? :D
Ima konacno krenulo je jbg ako u mostaru ne bude ove godine sunca nece nigdje.Hvar i mostar u bivsoj jugi su ih imali najvise ali vidis sve se mijenja ko ce vise znati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoSeeds

mostarac1981

Aktivan Član
12.06.2012
88
233
33
44
Imam jedno pitanje pa molim pomoc.
Vidim neki ne gnoje i ne zalijevaju biljke pred kraj.
Kad ih treba pred kraj patit i jeli to dobro raditi.
 

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
Ne gnojis ih dva tjedna prije nego mislis brati i to zato da se gnojiva isperu i da biljka povuce cistu vodu.....u indooru se inace radi flush i to neki rade da spustaju ph na 5.5 jer se na 5.5 neki elementi lakse ciste i razlazu iz zemlje tako da nikakvi elementi ni u tragovima ne ostanu........sad:na zaljevanje neces moci utjecati u outdooru,ali inace se ne zaljeva 7 do 10 dana prije branja tako da biljka izvuce zadnje atome hrane iz sebe(listova) i sve u hedove :)

To je ono sto ja znam ,iskusniji neka isprave ili nadopune :)
 

mostarac1981

Aktivan Član
12.06.2012
88
233
33
44
Evo najboljeg dokaza da sa uzgojem ne treba brzati.
Ovu biljku sam posadio u sestom mjesecu drzao je u posudi od 1 litar,presadio je 01.08,procvjetala otprilike 20.08 i evo je ljepotica.
Bolje se napunila i zdravija je nego ostale tri biljke.Ovaj vrh je debel ko saka.
Jedino sto je niza ali ima hedova ko i ova dva puta veca od nje.
Jedino ako joj kravlje djubre nije pomoglo jer sam bio u manjku zemlje i djubreta vise stavio.
Ova zadnja slika je sa druge biljke,znam da je losa kvaliteta slike ali ne mogu bolje uslikat.Kad je vakat skidat ako mozete otprilike reci po mom jos jedno 10-15 dana.U cvjetanju je jedno 50-55 dana.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.