DRUGI OUTDOOR NA PUSTOM OTOKU-Guerilla style

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Bok ekipa :vb_wave:

Evo, pocinje i kod mene outdoor sezona

Senssi SKUNK #1

Zemlja Composana za ruže, 20 L po biljci, stavljena u prethodno iskopane rupe u crvenici dosta rahlog sastava, puno kamenčića,uglavnom napravio sam mali test...10 litara vode u rupi se upije za nekih 20 minuta...u composanu sam dodao malo perlita..nekih 10%...nadam se da ce održati vlažnost zemlje barem malo, kao i 10% stiropora.

Sjemenke su peoklijale u wc papiru kroz 5 dana sve....

Nedaleko od sajta je plastična kada ukopana u zemlju i skuplja kišnicu...smeđe je boje i savršeno se uklopila u guerrilla okolinu...

Biljke cu prvo vegetirat pod 2 x 65w cool cfl-a, cim ojačaju malo, par internoda, idu pod :sun2:.

Uglavnom..u tom području obitavaju razne divlje životinje koje bi mogle naškoditi mojim biljkama, a i meni..veprovi kapitalci, poskoci itd...

Slike za koji dan...

Jako se radujem novom outdooru, i nadam se da cu uzgojiti lijepe biljke i dobar urod..
Nadam se vašim savjetima i pomoći ako di zapne...

pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
Pratio sam prošlogodišnji a bome ću i ovaj,sretno i stavi i tim životinjama nešta :icon_lol:
još malo pa ćeš taj otok pretvorit u onaj iz Žala(film-the Beach) a onda svi dolazimo:banana_rasta:
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
SimasZg je napisao(la):
Uglavnom..u tom području obitavaju razne divlje životinje koje bi mogle naškoditi mojim biljkama, a i meni..veprovi kapitalci, poskoci itd...


A ništa, s puškom u grow:icon_lol:
Pratim naravno. Uvijek me razvesele ovakvi growovi.
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
IdemoSimec!! Bice zanimljivo, imaju dovoljno prostora su da daju svoj maximum... To se trazi !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Data je napisao(la):
Pratio sam prošlogodišnji a bome ću i ovaj,sretno i stavi i tim životinjama nešta :icon_lol:
još malo pa ćeš taj otok pretvorit u onaj iz Žala(film-the Beach) a onda svi dolazimo:banana_rasta:

:icon_lol: Sutra idem poslikat sve to lijepo, malo je kvalitetniji mob nego lani, ima super kamericu, pa ce malo i slikice biti bolje...

mislim saditi 10 menki, ali biti cu zadovoljan sa 5 biljaka da mi uspije...
 

zapadnaZGbaraba

Aktivan Član
17.04.2011
70
16
0
34
simas samo zbog brutalnih i paprenih komentara koje vidim na vutri, pratim :b_woot:

jbg nisam prethodni :balls:

sretno, i daj nam neki Žal složi :happy031:
 
30.03.2010
38
4
0
35
Outdoor kolega returns to the Monkey Island! :sun2:
Zvuči zanimljivo,daj neke slike....pratim i sretno u nastavku! :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.