Drugi put sam uhvacen sa manjom kolicinom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.03.2021
0
0
1
25
Zdravo svima, ako mi neko moze pomoci... Uhvacen sam prosle godine sa 0.8g marihuane i pre 3 dana sa 0.9g marihuane.. Zbog ovog prvog slucaja trebam ici u sud kroz koj dan, da li se mogu izvuci bez zatvoreske kazne i koje su sanse za to? Sem ovog prvog slucaja nisam osudjivan sem za licnu kartu.. Hvala
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.282
358
Zašto mislite, da mi ovdje znamo, što če tebi sudac dati. Velika većina nas uzgaja za svoje potrebe, a ti se učlaniš na forum o uzgoju i prvi post, otvoriš temu, što nije u redu, jer ovakvih tema imaš stotinjak, od kada sam ja na forumu, a ima ih puno više. I postaviš pitanje, kao da smo odvjetnički ured?!

Inače, na prvom sudu, neče ni znati, da si ponovno pao, jer dok ti ne daju osudu, to se nigdje ne piše! Nisi kriv, dok te ne osude!
E sad, tako je u Hr.ali tako bi trebalo biti svugdje, gdje je demokracija!
Možda netko nešto doda, ali imaš sličnih tema!
Gle tema
Samo ukucaj"pao sam" i baci ti slične slučajeve!
Znam, da ti je frka, ali ni gram nisi imao. Ne vadi se, da si bolestan i sl. Sumnjam, da če biti zatvorske kazne, niti uvjetne....
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
Ima jedan čika zove se advokat lepo spremiš 200 300 evrića, raspitaš se malo za nekog advokata a da nije derikoža, odeš kod njega u kancelariju i objasniš mu situaciju i on ti sve to lepo reši, kad već ne umeš da pojedeš gram trave...