Drugi uzgoj masne hedovine - Hosac

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hosimir

Aktivan Član
05.12.2015
113
518
93
Gdje ti nisi
Zdravo družbo,
Poslje prvog uzgoja i degustiranja uroda bilo je nužno da se pojavim i ove godine na scenu.
Godina iskustva ce nadam se promjeniti izglede.

Sjeme:
U planu imam da uradim
4 domaje
4 brendirane
od plana odstupam u slucaju da ne skupim love.

Zemlja:
Od izbora u mom gradu imam
-Plantela ideal
-Substrat universal
ako moze prijedlog sta mi je bolje?

Djubrivo:
U rupe cu sljedecih dana odnjeti stajskog djubriva na dno.
A tokom growa koristiti Plantelu List i Plantelu Cvijet

Priprema:
4 sjemenke domaja stavljene na klijanje. Imaju svijetlu budućnost pred njima.
150520171297.jpg Isti dan otisao sam do sajta u nedođiji i iskopao 8 rupa
150520171302.jpg
150520171304.jpg
150520171303.jpg

To je to sto se tice prvog posta.
Zelim svima koji sudjelovaju u ovom hobiju sretnu Outdoor sezonu 2017.
--Let the games begin!-- :let:
 
Poslednja izmena:

Hosimir

Aktivan Član
05.12.2015
113
518
93
Gdje ti nisi
Drugovi pomoc u panici sam ne znam sta da radim,
dakle dok sam isao prema sajtu primjetio sam putic napravljen isto kao da je neko ili nesta hodalo isto tuda, takodjer primjetim mravinjak prije sajta izrovljen, dodjem na sajt imam i sta vidjeti nesto ili neko je izrovio 2 prazne i 2 sa biljkama rupe time i jednu ubio a jednu zesce ostetio nemam telefona pokvario se da slikam
sad je meni glavno pitanje da li je to covjek ili zivotinja?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Štaćukadjevolim

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
"nesto ili neko je izrovio 2 prazne i 2 sa biljkama rupe time i jednu ubio a jednu zesce ostetio"

Ne kontam što će ti prazne rupe? A trebao si pregledati ima li kakvih tragova. I čovjek i životinja moraju ostaviti negdje trag noge. Ako je taj putić već formiran nešto već duže vrijeme tu dolazi. Ako je uzak gazni put vjerovatno je riječ o životinji. Ako dolazi duže vrijeme i radi takve stvari opet ide u prilog životinji. Nije uobičajno da se čovjek tako ponaša osim ako je riječ o djeci koja se igraju sa mravinjakom i kojima je bilo zanimljivo da čeprkaju. Ako je takav sajt da isključimo djecu iz opcije jedini krivac ostaje životinja. I to životinja koja jede insekte, miševe, krtice, biljke, gljive... A do toga dolazi kopajući. Te tvoje rupe su joj se učinile kao nešto što bi moglo biti gnijezdo neke životinjice. Stoga je kopala do momenta kada joj je njuh rekao da tu nema ništa za jelo. Po svemu sudeći jazavac. Slike bi rekle mnogo toga pa zato ovo što sam rekao nemoj uzimati kao apsolutnu istinu. Budi oprezan i neopuštaj se. Sam donesi odluku da li ćeš više istražiti sjat. Naći tragove stopala, dlake i izmeta. Da sam na licu mjesta sa 100% sigurnošću bi utvrdio o čemu je riječ.;)