drukčija struktura listova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.08.2009
7
0
0
41
bok ljudi nadam se da ne ispadam glup ali neznam biljka je stara 9 dana(lowryder2) i do sad je sve ok ali je izbacila jedan ili dva ko retardirana lista totalno drukčija od drugih uopće ne sliče na vutr. mislim dali je to neki problem uopće i kaj ako tako nastavi i dalje.... dal do toga dolazi zbog stresa ili?
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
slika bi pomogla, sta to retardino znaci?
dal ima nazubljene krajeve ili uopce neke sličnosti sa očekivanom biljkom?
ili je bas neki alien leaf.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
moguce da misliš na one sto se razviju iz sjemenke. ta dva su drugacija od ostalih jer zapravo nisu neki listovi, oni otpadnu ionako.
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
ma to su ona dva prva lista iz sjemenke koja uopce ne izgledaju kao list marihuane.Oni ce ti kasnije prvi otpast...nebrini sad bi trebali krenit rast oni pravi listovi
 
14.09.2008
35
1
0
93
ne ljudi,verovatno o5 neke nepravilnosti ph po saksiji,imam trenutno 4 fem blueberry-ja,u saksijama od 18l,i one koje su imale probleme sa ph su one koje su izbacivale malo uvrnute ili ti mutirane listove...look at my avatar...:dog_walk2: dva vrha..:sun2:

ako ces u dogledno vreme raditi prvi flush,ne uzbudjuj se,a ako si to ostavio za sam kraj cvetanja onda razmisli o nadgledanju tog ph,i blagovremeno korektuj,i obavezno meri i regulisi ph vode kojom zalivas....