dry ice hash [kako ga napraviti]

• Nova nagradna igra za sve članove foruma: Growbox izrada - Tutorial. Nagradna igra se završava 31 decembra. Više detalja na linku: Growbox izrada - Tutorial
Hesi Prodavnica Hempatia Organics Nutrients

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
9
0
45
video sam negde na forumu da se pominje dry ice hash ali nisam video ni da ga je neko pravio niti tut kako se pravi.
pa posto je 5:18AM a ja high i ne spava mi se, resio sam da se malo raspisem i podelim sa vama nesto sto vam moze biti korisno.
dakle, nakon sto zavrsimo uzgoj i oberemo plodove, svo trimamo (sisamo) svoje hedove, zasto bi pusili lisce koje sadrzi nesto malo THC-a, odvratno je, smrdi, nije ni upola dobro kao hedovina a i imamo hedove od biljke.. ali ne bi trebali ni da bacimo to lisce, moze biti itekako od koristi, narucito ako je u pitanju outdoor i ima dosta trima....

da pocnem:
ono sto nam treba je:
1. Jedna posuda najobicnija (ja koristim gvozdenu kofu) http://elkond.co.rs/slikestavke/thumbnails/3980_1354175836.jpg
2. Trim iliti lisce,sitni zakrzljali hedovi i grancice View image: 530a Trim and popcorn
3. Bubble bag View image: bubble bag hash step6 (ko nema i nije u mogucnosti da kupi moze da se posluzi najlonkom ili da improvizuje nesto)
4. Dry Ice (suvi led)View image: products 12

prosto i jednostavno, kad se trim fino prosusi rukama ga izmrvite koliko je to moguce, ubacite u kofu i dodajte suvi led. kad stavite to u kofu, trebalo bi protresti par minuta zatim navuci bubble bag preko kofe jednostavno je okrenete nad nekom ravnom povrsinom i tresete, videcete koliko ce "prasine ispasti" ta prasina je ustvari hash koji nama treba.
i izgleda ovako View image: Dryhash3 e sad dal ga zelite takvog za pusenje ili da ga preradite (stvrdnete) to je na vama, da bi ga 'stvrdnuli' uzmete celofan od paklice, stavite sve unutra i kolko mozete sabijete i zatvorite da bude sto vise stegnuto, zatim uvijete u papir oblepite selotejpom i pokvasite. sad to lepo stavite u rernu na oko 200 stepeni (tako ja radim al mi sporet nije bas tacan lol) i nakon nekih 5-10min izvadite i oklagijom ispritiskate. to bi bilo to.

e sad, mnogi ljudi znaju za dry ice hash ali ne mogu da ga naprave jer nisu u mogucnosti da dodju do suvog leda.
ali, postoji resenje :))

??KAKO NAPRAVITI SUVI LED? lako je. sve sto vam treba je protiv pozarni aparat i neka krpica (majca stara krpa bilo sta...) na crevo od protivpozarnog aparata zalepiti tu krpu ovako View image: dry ice cream 2b
pritisnete par sekundi i u krpi ce biti dry ice iliti suvi led :)

ako ovako nesto vec ima na forumu slobodno obrisite post, takodje ako nije na dobrom mestu premestite temu :)
nadam se da cu nekome pomoci :)

• Sviđa mi se
Reactions: bozga
06.12.2012
10
4
0
30
Samo bi nadodo da ako ljudi idu radit sami suhi led da pazite koji aparat koristite, ako se ne varam to se moze samo s onim co2, onaj na prah nece upalit, tj imat cete punu vrecu beloga :D

edit: ne varam se, http://www.jvp-sisak.hr/slike/karakteristikeaparata.pdf pazite da vam na boci pise aparat za gasenje pozara sa ugljicnim dioksidom,i nemojte stavljat ruku blizu mlaznice ako vam je stalo do nje :D

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.378
15.846
358
Danasnja zanimacija Dry Ice Hash ::listomahanje::jos jedna avantura okoncana::lulamira::

Oko 14 gr. ukupno od 60 gr trima i 15gr moje marihuane.. 73 microna bubble bag 2,3gr. , 120 microna 3,6 gr. i 220 microna 7,8gr.
2,5 kg suhog leda.. definitivno Hash za pohvalu, bez puno zezancija:)

Sve na jednom mjestu

298425

298426

Onda malo akcije: pola biljne materije sam pomijesao sa trecinom leda, mijesao nekih 2-3 minuta i

298432

i poceo
naravno sa 73 microna bag-om:Dpa onda i sa ostale dvije vrece i jos jednom istom turom poslije. To je ispalo na kraju ovako:

298427

I poslije je stigla presa na red:

298428

A poslije presanja:

298431

Toliko od mene, zivjeli ::listomahanje:::thumb::vutra::respect:

Poslednja izmena:

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
1.579
5.134
258
38
znam da ih je ranije bilo u *********** BG.
jbg ne dozvoljava da napisem,saljem ti na pp.