Dual grow by 4herbs&me

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
zašto si ih pobaco gusto,zašto si ih pobaco gusto,pa recimo što je gušće i manje površine manja je šansa da netko primjeti i pobere ili još nešto gore...zato što ih je 10 komada i još nisu sve pokazale spol,več su dvije isčupane i još koja slijedi i zato što svatko ima svoj način uzgajanja i ja volim tako,ja pobacam više biljaka na hrpu,iskopam im masu zemlje više nego što im je dovoljno i onda ih savijam svaku na svoju stranu kako nebi jedna drugoj smetale i to radim godinama i nikad problema,a nekužim šta uvijek netko nešto mjeri i gleda koliko su biljke blizu i takve gluposti???to je totalno nebitno nije to boks da imam ograničenu količinu zemlje ili prostora,u čemu je problem???ja stvarno nevidim problema da 10 biljaka natrpam na nekoliko metara,svejedno če dat približnu količinu heda kao i da je samo jedna biljka na sajtu i da nema ničeg oko nje!!!nekužim koji krc stalno tražite dlake u jajetu???Mislim nemoj se uvrijedit ali jesi ikad vidio prave guerilla sajtove???šta ti misliš da tamo ljudi mjere metar od svake rupe da se nebi biljke nakrčile?pa čovječe to su biljke i moš ih savijat kako god očeš,totalno je nebitno koliko su blizu vidjet češ kad ih raširim...nečeš ni vidjet gdje su stabljike nit če to imat kakve veze!!!Nekužim stvarno evo...nemam riječi i nevidim problem i ne želim se svađat,ali eto toliko da ti odgovorim zašto kad te baš zanima,meni je bitno da dobijem hed,da me ne pokradu i da ne padnem i baš mi svejedno što su biljke malo bliže jedna drugoj,kvaliteta uroda če bit ista,zna se koliko biljci treba mjesta a vjeruj mi one imaju i više nego dovoljno,ako se popletu puštat če korjen u onih metar dalje i to je to!plan je da svaku savijam na svoju stranu u obliku kruga,znači one u sredini topiram da ostanu niže,one iza savijam prema nazad a one naprijed u stranu i imaju dovoljno sunca i nijedna nesmeta drugoj,a kako sam več reko neželim demone neke nego manje biljke s poštenim hedovima i to je to!eto ako još šta kog zanima slobodno pitajte i molim vas bez uvrijede i ljutnje!pozz bjelac i svaka čast na onom kloniranju,stvarno je dobra šema...vidio sam to več prije da žene rade ali s plastičnom bocom i zemljom,pa biljku na pola kloniraju!sutra il preksutra če slike indoora kad se boks sredi pošto su več lagano ušle u cvatnju!

evo još da ti pokažem u čemu je fora kad si već pito samo sam utipko guerilla patch,i ovaj sajt čak ima grešaka jer ima stazu do sajta i ostavlja plastićne boce kao dokaze i takve gluposti ali ono,ja idem na sigurno i mislim da češ shvatit u čemu je poanta,još jednom da ponovim nemoj se ljutit ili uvrijedit nije mi to cilj,nego da me ne ispituju ljudi takve gluposti bzvz

http://www.youtube.com/watch?v=C9B5WMUkBR0

pogledaj ovo pa reci onda jel nije zapravo dobar patch,sa svih strana je zatvoren i nema stazu do njega,koprive su duplo višlje nego biljke i nečeš ga nač sigurno makar te ja odveo u krug 200 metara i usmjerio te na njega!pozz
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
ma joj nisam trzo nego su me več istu stvar ispitivali malo prije u postovima ovima pa nekontam u čemu je problem,hoću svima razjasnit da me ne ispituju bzvz opet to pa sam malo veči post napiso,a nisam vrijeđo nego sam ja pito samo u čemu je problem?nisam htio bit bezobrazan nego ono...ovo mi je definitivno najbolji sajt koji sam do sad napravio i najviše sam truda dao oko pripreme i tog i nevidim u čemu je problem,pa imaju oko pola metra razmaka svaka biljka i okolo još svaka ima metar zemlje da pušta korjenje i sad nevidim kako bi mogle jedna drugoj smetat ako ih savijam svaku na svoju stranu :p a nije istina da njima treba previše mjesta,sjeti se onog demona prošle godine koja je bila 3 i po metra i sama pa je svejedno dala heda malo više od 120 grama a znao sam imat tako nagurane pa su svaka više heda dale od nje!evo sad ču i slike indoora postavit gore!pozz
 

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
e bruda..mnogo ti zbijene biljoze!!!

izgubices se u njima:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Ihh... super kad je tako... ja imam isto oko 10-tak biljaka, samo imaju tek 7 dana... i malo veći box... takođe sam se pitao da li je puno biljaka, jer svi smo mi skloni tome da u box naguramo što više biljaka...

Otvaram i ja dnevnik, dok skontam samo gdje su, jer negdje u nekom podforumu prikazuje prvo novije, a negdje prvo starije postove, pa dok se snađem, prođe godina hhaahha

Ovo je slikano prije 3 dana tačno!, znači tad su pod "pravu" :) lampu došle. Do tada (dok nisu nikle) su bile pod 2xneonka 30w one...(ukupno 60w), mogle su još neko vrijeme (max. 7 dana, ali ja sam odmah to prebacio pod pravu lampu :)heheheheh
Evo ustvari kako to izgleda, mogao bih i dnevnik da počnem. Znači to je jedna prostorija dužine nekih 1,5 i širine 90-100cm (tj. 1m) tu sam ubacio 11 biljki...
Nemojte mi zamjeriti, ove slike su slikane mob-om, vidi se nije problem, ali iduće će biti boljeg kvaliteta, kao i video klipovi, koje ćete moći pogledati (sa klik na play) - (imam extra kameru, 30GB, 40x optical Zoom, sa touch ekranom, pravi odmah AVI, MPG, MOV (koje želiš) i naravno koju rez. uglavnom stane 900min videa (toilko ne moze jedno punjenje baterije da napuni. Takođe ima i slikanje, (kao digitalac) tako da će ove slijedeće fotke biti mnooooooogo boljeg kvaliteta nego sad ove...
Dosta priče, evo ovo je moj "sajt" - koliko se to može tako nazvati... :)
Moram se zahvaliti (Bezze_SA) koji živi preko puta mene, i ne samo da mi dozvoljava da koristim net, (preko wireless-a) nego mi je i dao nekoliko dobrih savjeta.



Naravno ispravio sam lampu, nego stavio da vidite od prilike koliki je refl. i on je home-made (također me uputio Bezze_Sa gdje da odem da mi napravi).
Mislim da bi bolje bilo onda da otvorim dnevnik, da mi pomognu neki i ukažu na greške koje radim npr:.. Srećom sam živim tako da mi nije problem, stan mi je 40 kvadrata, i imam gdje "napraviti" box....
Dosta sam naučio (dokumentarci i forum komplet i sl.) samo nisam se javljao jer nisam radio indoor do sada, samo vani, a za vani ne treba toliko mozgati, samo mjesto dobro izabrati i obilaziti po potrebi
 
03.05.2010
40
9
0
31
alo ZmijugaLoma šta ne ispraviš taj reflektor čini mi se da gubiš svjetla previše,ja bi ga i spustio još da biljke ostanu što niže jel ćeš kasnije imat problema sa visinom..pozdrav
 
03.05.2010
40
9
0
31
HazeSeeker je napisao(la):


Uploaded with ImageShack.us

Buca je moja ljubimica i pazi mi na nju ... Sativa (indika pheno) mi je jako slasna ...nadam se da ce i Buca biti takva !

4herbs je
lijepo sam te zvao da si odrežeš klonove...i šta se praviš gluh,zovem te cijeli dan.opet si išo na teren a ja te zovem da dođeš malo pogledat uživo i komentirat a ti se praviš gluh jbg.pozdrav
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Eto da bacim mali updejt,u boksu je sada ostlo 9 biljaka,jedan satori je jako kasnio pošto se od supercroppanja raskolila glavna stabljika i biljka se dosta dugo patila pa sam ju napokon odlućio izvadit i dat malo mjesta ostalima!ostale biljke plagno ulaze u cvjetanje,dvije najveće su zvanično i ušle a ove ostale još čekam...slike če bit uskoro kad bude nekih promjena u boksu!pozdrav svima
 
03.05.2010
40
9
0
31
dobro jutro narode sutra stizu nove slike,nocas se pravi novi setup na boksu i stizu slike s outdoor sajta tako da navratite pa pogledajte kakvo smo sranje napravili :D
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Evo poso je gotov,improvizirali smo box nekako pošto su sative udarile neki stretch,izdužile su se u masne cole i bit če prekrasnih hedova,sve me još strah samo koliko če udarat u visinu rastom...hedovi su počeli formaciju,pistila je svaki dan sve više,biljke su preko 10 dana na 12/12 Juče smo uradili trimming donjih grančica i prihranili ih sa plantellom,supervitom i sad su živnule pošto su bile bez vode doslovno od prebacivanja na 12/12 evo i slika pa pogledajte i komentirajte







Evo i hedića da vidite!:)









 
  • Sviđa mi se
Reactions: Svetilist
03.05.2010
40
9
0
31
Evo i naše miljenice (sative) čak vuče i na neki hejz zbog nje smo razbijali boks pa prosudite hoce se isplatit.:D


pogledajte koje cole i sad mi recite da vrijedi rezati listove bezveze pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Svetilist
03.05.2010
40
9
0
31
pozdrav narode evo da vam se javimo da danas stizu slike sa outdoor sajta pa navratite i pogledajte.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.