Dual grow by 4herbs&me

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.05.2010
40
9
0
31
popodne stize update slika sa outdoor patcha pa navratite i pogledajte,indoor je poceo naticat pognojene su prije 3 dana sa plantellom za cvijet,i odisu zdravljem.
 
03.05.2010
40
9
0
31
evo narode da vas pozdravimo i da kazemo da smo posjekli indoor,oslo je sve u *****,prevelika temperatura,zemlja je bila na 31 stupanj,cvjetanje nista nije napredovalo preveliki light leak otkako smo rastavili krov boxa,hedovi su cvjetali 2 mjeseca trebali su bit gotovi za tjedan dana,ali su se razvile kao sto bi trebale u trecem tjednu,al dim nije toliko los,odustaje se od indoora na tako malo watta,jer nije vrijedno cekat toliko dugo za tako malo dima,vise se isplati bacit outdoor jednu biljku i pobrat s nje kolicinu ko sa cijelog indoora.Ako nista drugo naucili smo masu o stressanju biljaka.pozdrav
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Hehe nemoj se bedirat lega samo te zajebavam malo :)
Evo i mene nazad nakon podužeg vremena,istina je da je indoor propo,tojest nije propo,pušilo se i nije stvarno bilo tolko loše s obzirom na njihovo stanje,shvatio sam jednu stvar iz toga svega,jebeš indoor po ljeti,nema kruva od tog osim ako nemaš para i dobru klimu ili tako nešto,ili podrumski grow,sve ovo je davljenje,bilo je biljkama super stvarno i rasle su demonski ali ljeto je uzelo svoj danak i biljke jednostavno nisu cvjetale normalno!!!Smatram da je to zbog prevelike vručine i prodora svjetla,nisam trebo otrgunti krov s boksa i da nisam vjerojatno bi sad imao gotov grow u rukama pošto smo računali da če sada otprilike biti gotov harvest ali jbg,učimo na svojim greškama!

Ali eto da se sam sebi iskupim za to što sam prokockao još jedan indoor grow odlučio sam se malo potruditi sa outdoorom,uzeo sam nove genetike i sad vani imam otprilike 10 fem biljaka različite genetike i još par koje neznam spol ali da ne duljim...kupio sam skunkove i posadio još par safari mix i satori sjemenki,večina biljaka je več prošlo klijanje i sada ulazi u prvih par tjedana vegetacije,i to koliko uspiju izvuč za tako malo vremena do cvjetanja ali nebrinem se,ima još dovoljno vremena!
Na glavnom outdoor sajtu se kuha prava organska gozba,ovu godinu sam se odlučio prebaciti na organsku sadnju jer smatram da ima puno prednosti nad ostalih metodama barem što se tiče guerilla outdoor sadnje,mislim iskreno cilj je da grow posjetite što manje puta,ne ostavljate dokaze i izvučete što finije i prirodnije hedove iz svega toga,tako sam ja sebi patentirao svoju tehinku koju planiram nastaviti korisiti i unaprijeđivati!Nazvao sam ju na engleski S.R.O.B iliti ga (slow releasing organic bedding)!!!
Proveo sam stvarno puno vremena po stranim forumima i nisam vidio da to itko radi nego sam jednostavno razmišljao šta bi biljkama bilo dobro i kako bi im što bolje uvjete dao za što duže vremena i onda mi je sinulo!
Odlučio sam isprobati svoju zamišljenu tehinku i stvarno me nije razočarala,nije to ni neznam koja mudrost mislim iskreno stvar je u tome da se svuda okolo biljaka razbacaju određene organske tvari i da se na to nabaca jako debeo sloj malča(svježe pokošene trave) i to se sve lijepo nagazi nogom da se slegne iznad biljaka i gledajući po njima stvarno su presretne i nikad prije u ovakvom sjaju,mislim ljudi biljke vrište od zdravlja a nisam ih kemijski hranio niti tretirao pesticidima a okolno raslinje ima dosta parazita po sebi tako da sam siguran da je to do ovog načina hranjenja

Posebnosti ove tehnike su sljedeće
Organska gnojiva poput pileće,zečje,pureće i slićno se mješaju sa malčem,korama od banana,glistovitom,humusom,tresetom,piljevinom i takvim stvarima ali ništa pretjerano!Od svega po malo osim govana!i tako se to razbaca okolo biljaka i na to ide zaštitni sloj malča kojeg prethodno ostavim dva dana na suncu u vreći stisnutog!On doslovno prokuha od bakterijske aktivnosti i to zna i peč jako bolno ako čovjek ne razmišlja šta radi i tura ruku u sredinu vreće!te bakterije prerađuju organska gnojiva i materije u hranu koja svakim jutrom od rose i povremenih kiša odlazi u zemlju te hrani biljke sistematski sa njima sasvim dovoljnom količinom hrane pošto je prošlo več dugo vremena otkad tako hranim biljke a nisam bio primoran skinuti niti jedan list za biljke,nema žutenja,mrlja,deficita,ništa!Lišće biljaka je usmjereno prema gora kao da hvata zrake svjetla puna očekivanja i gladi ili tako nešto!Neznam pogledajte i ocjenite sami u kakvom su stanju moje biljke jer je meni iskreno ovo najkvalitetniji grow ikada do sada!Presretan sam što sam skontao tako jednostavnu i tako dobru tehniku koju planiram koristi kako sam več reko!
Moram još naglasiti da su sve slike uslikane običnim digitalnim fotoaparatom marke kodak (c-nešto,bla,bla,bla) jačine 12 megapiksela i stvarno nisu prerađivane u nijednom programu tipa photoshop i to vam može Hazeseeker potvrditi pošto je osobno pogledao nekolicinu od njih sam i izjavio da stvarno biljke izvanredno dobro izgledaju i da je on zadovoljan!

Biljke koje čete ovdje viditi su Satori,Jedna čista sativa,Jedna niska-(indicasti grm rast) indica mislim gledajuči po lišću i konstrukciji rasta,i jedan prekrasan hybrid koji raste u prekrasan (multi spear shaped cola) grm!Biljke su nevjerojatno masne na dodir,i kunem se od samog diranja stabljika mi se ruke ljepe a to nisam prije viđao,znam da to nisu trichomi ali imam isječaj da se biljke kupaju u terpenima pošto su stabljike uvijek nekako vlažne na dodir i exstremno jakog mirisa,ljudi ja vam nemogu opisati koliko taj sajt smrdi,osjetim ga na 30 metara kad idem u inspekciju zorom i nevjerujem kakve su mirise povukle ove biljke,svaka od njih ima nekakav multi miris,različiti hybridi i sorte a sve imaju određeno iste mirise u sebi,nekako dubok zemljan miris koji se pretače u neki slatkasti dizel miris koji je obdaren dodirom nekog izrazito citrusnom mirisu tipa osvježivač za zrak glade ili tako nešto od limuna!Znate na šta mislim i sami!Evo pa prosudite sami...:p

Slike:


 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Evo još nekoliko slika za guštanje!!!




De ljudi samo pogledajte boju tih listova!!!Zar nije ovo dovoljan razlog da pređete na organski uzgoj?ljudi moji nakon svih tih silnih sranja oko kemijskih gnojiva i nepotrebnih gluposti,napokon shvačam šta je demonski rast,biljke če rast maksimalnom snagom samo ako su u savršenom zdravlju,uskoro ču uslikati jednog posebnog hybrida kojeg sam dobio na poklon od jednog jako velikog pušača doslovno "Ovisnika" o marihuani i on je rekao da je to jedna od najbolesnijih trava koje je probao a i vjerujem mu jer sam ja od njegovih "bolesnih" trava koje smo skupa pušili završavao na hitnoj pomoći i takve gluposti!taj čovjek jednostavno uživa u što intenzivnijim i psihodeličnijim highevima i to stvarno neshavačam...kako može toliko neugodan rad voliti ali eto svatko ima svoje a ja imam jednog od najljepših i najčudnijih rastom hybrida koje sam vidio u životu,njena konstrukcija je od budučih masivnih cola tipa big bang ali ima ogromno lišće!Jače je nazubljeno nego tipične indice i ima po 9 prstiju na svakom listu i stvarno ogromno lišće!Ali najčudnije je na njoj neralna varijacija boja,od vojno zelene do žučkaste sa ljubičastim obrisima!Mislim da če biti neka posebna obojena gospođica i jedva čekam da počne cvjetati ali mislim da neče još jedno 3 tjedna minimum,nema ni naznaka pistilima ali ženka je definitivno!I da ima toliko malo ali velikih lišća da mislim da ima skoro savršen Leaf/bud omjer ali nadam se ogromnom i kvalitetnijem harvestu sa te cure!čak razmišljam da uzmem klona od nje ali želim vidjeti šta je to i okusiti taj high,ako je dobra ide na reveg!
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
ako netko treba hps kit 400 watta nek se javi na privatne dajem i besplatnog kera uz hps,to je do jaja ako sadite outdoor,ker je vrh :)

Ker je hybrid čisti :) Doberman X Pitbull Terrier
mali muškić i nevjerojatno ludo stvorenje,več laje i reži i grize ko vrag a ima tek 2 mjeseca
Boje su kao original doberman ima extra kratku dlaku i ima jako tanku bijelu crticu preko prsa
Ja sebi ostavljam ženku iz istog legla tako da nemislite da je neko đubre od kera :)
Garantiram da če uz malo pažnje izrasti u nevjerojatno dobrog čuvara i prijatelja pošto su štenci bili doslovno zlostavljanji i izbačeni iz auta u punoj brzini te su malo ozljeđeni i pod mojom njegom :)
Nevjerojatno su zahvalni što sam ih uzeo sa ulice i vjerujte mi predobri su samo za gledat a ne za posjedovat!
imaju extra kratak rep a uši nisu još kupirane ali ima mjesec dana još fore za to tako da se javite ako je netko zainteresiran!
pozz svima!
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
I kaj je s ovime na kraju?

Nadam se da je sve prošlo masno i bez štrumfova...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.