Dual grow by 4herbs&me

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.05.2010
40
9
0
31
Pozdrav svima nisam se imo prilike registrirat do sad al pratim forum već dugo vremena ali eto da i ja napišem nešto.

Grow smo započeli 10.04 na klijanje stavljenjo 30-ak domaja,a tjedan dana kasnije smo ubacili 10 satorija i 5 green-o-matica.Sve su klijale pošteno osim green-o-matica s kojim je bilo dosta problema,prvo je puklo samo dvije sjemenke od 5,kasnije smo zarezivanjem uspjeli dobit još dvije klice ali na kraju krajeva su samo te dvije preživile,rasle su podosta sporo za njihove uvjete jer smo im dali od početka 24 sati svjetla i 144 litre zemlje na 2 biljke!Nakon jedno tjedan dana nikakvog rasta odlučili smo isčupat to smeče od biljke i posadit 20 komada od domaje i satoria!
Ostatak smo odnjeli na outdoor sajteve i još dan danas one rastu!

U boxu su trenutno preko mjesec dana na vegi i več su bile stavljene na cvjetanje ali zbog različite visine i genetike biljaka bili smo primorani odrezati podosta grana i lišća zbog gužve i sad su sve biljke pod scrog mrežom i stavljene nazad na vegu i sad imaju donekle pravilan i jednolik rast!Box je visine 100cm a širine i dubine 80cm i unutra su biljke pod 400 wattnom sylvania gro-lux lampom!Nakon čupanja muških ostalo je 10 ženki od toga 2 Satoria (indica i sativa fenotip) a ostale su različito sjeme iz paketa!

Evo i prvih slika od indoora,ovo je od klijanja do stavljanja na 12/12!
http://img168.imageshack.us/g/img309.jpg/

Evo i slika od prekjuče i juče,vidjet čete razliku rasta nakon rezanja i prebacivanja nazad na 18/6 režim i dvije slike sa outdoor sajta na kojem imamo 10 komada još nisu spol pokazale!
http://img26.imageshack.us/g/img371p.jpg/

Uskoro ćemo naletit s još novih slika a do tad budite pozdravljeni!
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Mnogo su blizu ove napolju jedna drugoj ,kasnije ce ti praviti probleme inace sve lepo izgleda . Dobar ti prvi post :icon_lol:
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
bravo izgleda dobro, ja bi se vise potrudio oko ovih indoor nego ovih vanjskih, i stvarno dobar prvi post^^
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Šteta za green o matic , ja kupia isto 5 komada , sadim za par tjedana nek mi ovo iscvjeta šta imam trenutno u boksu , nadan se da neče bit kao tvoje ,sretno dalje!
 
02.04.2010
33
1
8
33
sylvania grolux ti je primarno za cvjetanje, te bih ja za veg. definitivno stavio nekoliko 865 CFL (kao jeftino rjesenje). Doduse, kad vec radis SCROG, hajd, moze proci :p
btw vise pojedinosti o boxu (svjetlo, ventilacija...), zemlji, gnojivu i sl. nebi bilo na odmet :)
Kako god, sretno s uzgojem!
 
03.05.2010
40
9
0
31
ventilacija je 6 ventova od 12 cm 3 upuh 3 ispuh i veliki oscilacijski vent ispred boksa koj gruva po biljkama cijelo vrijeme,zemlja terabrill blumenerde pomjesana s jednom petinom stiropora za sad je gnojeno sa organskim čajem i to je to a svjetloi dimenzije boksa to ti piše gore.pozdrav

Evo ti pa si pročitaj i usporedi pa češ shvatit zašto je od početka stavljen hps u box
gro lux
http://www.sylvania-lamps.com/catalog/index.php?id=1778

cfl
http://www.sylvania-lamps.com/catalog/index.php?id=14014

pa si izračunaj koliko bi cfl-a trebalo da dobijem približnu lumenažu.. :D
 
03.05.2010
40
9
0
31
Evo vraćamo se s novim slikama sa sajta i iz boxa pa komentirajte,na sajtu imamo nekih sitnih problema,nešto prži lišće meni izgleda kao ozonska oštečenja ali nemožemo bit sigurni,kod nas su sad stalno bile obilne kiše i čak je led padao možda je previše vode ali nisam vidio da se tako pokazuje nikad!
u boksu su biljke 2 dana na 12/12 i očekujemo da krenu prvi hedovi,biljke su bile 6 tjedana na 18/6,masovno su lomljene,drobljene i rezane,stabljike su predebele i trebalo bi bit stvarno puno hedova...neznam kako će to uopće uspjet stat u box,kasnije če vjerojatno ispadat hedovi van hehe!


Outdoor slike:
http://img340.imageshack.us/g/img445h.jpg/

Indoor slike:
http://img340.imageshack.us/g/img458.jpg/
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Do ozona sigurno nije:)
Ma riješit čete to,fino napreduje.Sretno!
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
ako nije ozon onda je neki čudan slučaj magnezijeve deficijencije.makar nevjerujem,izgleda kao da je netko poprskao s nečim biljke,s nečim korozivnim ili tako nešto,pa ih je to izgrizlo,a preživit če nema šta drugo,ako neče onda če umrt i dobro :) navrati još koji put greenpower ;) pozz!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Teglica_Unka

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
E teglice brate ako nam hedovi budu ko tvoji na kraju bit će strava,šta ima kod tebe?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
evo i mali update,biljke stvarno dobro izgledaju,samo jedna ima nekih sitnih problema i to je do strašnog drobljenja stabljike,doslovno se rascvala ali i dalje je živa i lagano raste tako da nije neki problem,sad su nekih 4 do 5 dana na 12/12,pistili su stvarno dugački na nekim biljkama ali još nije počelo doslovno cvjetane,neidu još iz vrhova al sad će to uskoro,juče nađoh pčelu kako se ušuljala u boks i sunča se ona ladno,stavio sam joj prst da se popne i odnjeo je do prozora,baš me zaćudilo kako je dobra,nit se bojala da ju ne ozljedim,nit me ubola niti išta,koda je kontala da ču je odnjet samo van i to je to

evo slika da ne duljim!

indoor



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Outdoor sativica koja je preživjela makar joj nije bilo namjenjeno ali borac je pa je zaslužila da ostane u bašti!



Uploaded with ImageShack.us

Sljedeće slike će bit za koji dan kad počnu vrhići rast lagano!pozz

E i zaboravio sam reć da su biljke demonski več velike i da će bit strašno gusto u tom boksu,teško izvedivo čak ali smotat ćemo mi njih nekako da to uspije a planirao sam sa svake odrezat 2 klona i napravit još jedan outdoor da se malo osiguram što se tiće mojih medikamenata,to je 20 klonova ukupno i kad se odrežu če bit još slika a do tad ljudi uživajte i pazite se!pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
Svidja mi se svidja .
Ima i Indike i Sative i jagoda prava stvar
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
a da inače su sve sative,samo satori vuće na tu indicu al to je samo fenotip,ipak je to po radu sativa više,nisam stvarno osjetio nikakav poseban rad u tijelo kad sam pušio taj fenotip ali ako je samo daj...ja se ne žalim!Šta ima kod tebe grudva?jesi ti živ?nismo se čuli 100 godina ali vidiš tu smo i živi smo :p čuvaj se brate i javi se ponekad!pozz

zaboravio sam napisat da če se box morat u growu modificirat,moram odšarafit gornji dio boksa i dodavat još nekih dasaka da dobijem jedno 25-30 cm visine ako ne i više kasnije,rastu male ko demoni ali 2 su posebno naprednije i tjeraju stvarno strašno,jedna mi se extremno sviđa i možete pogledat najveću sativu koja je zadnji red najdesnija,strašno opak rast i gomila debelih grana,kao da je stvorena za topiranje i ostale tehnike,za nju predviđam samu preko oko 60 grama vrha,ako ispadne strašan dim onda ču nju ostavit poslje harvesta i revegat ju,pa klonove napravit,takav rast treba cijenit stvarno!danas il sutra slike sa outdoora pa naletite!
 
03.05.2010
40
9
0
31
Pozdrav narode evo i novih slika sa outdoora kako je i reko 4herbs,biljke su u savršenom redu na novom rastu nema nikakvih oštećenja,super napreduju 2 su muške za jednu nismo sigurni a ostale su ženke znači 6-7 ženki,više nego očekivano ekstra smo zadovoljni,bacili smo composanino gnojivo u granulama pošto je najavljena kiša,ima malih problema sa lisnim ušima i još nekom gamadi ali to je sve sitno i poubijali smo ih većinu,i poslije kiše planiramo poprskat sa pesticidom po mogučnosti organičkim ako ne onda tzv. bokser...karenca mu je mjesec dana tako da neče bit posljedica kad se bude pušilo...pogledajte pa prosudite sami...pozdrav :D







http://imageshack.us









http://imageshack.us
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Biljke odišu zdravljem i pokazuju to dignutim lišćem. To što štetočine učiniše nije ništa alarmantno, jer ste ih na vrijeme otklonili a i nisu nanjele neku štetu.
Sve pohvale za site i grow. Pratim vas budnim okom.

Možeš li mi malo napisati o upotrebi,nabavci i doziranju tog gnojiva u granulama.
Ja imam nešto slično.

Hvala

Peace
 
03.05.2010
40
9
0
31
evo ovako gnojivo je slr ili tzv slow releasing,nakon njega netreba gnojit jedno 2 mjeseca uopče za vegetaciju je dovoljno i neplaniramo više gnojit do cvjetanja,taman je to tu negdje...neznam napamet sad koje su mjere u n-p-k jer sam bacio vrećicu,gnojimo i biljke i okolo samo pobacamo u zrak doslovno da se rašire okolo i da zagnoje i okolno raslinje jer nam to čuva sajt,masa kopriva je okolo i stvarno su več demonske i super reagiraju na gnojivo tako da bi i naše biljke trebale super reagirat,na koprive smo bacali puno veče doze nego sad na sajtu i nema nikakvih paljevina i problema a gnojimo od oka ništa u mjere!eto samo ti prati grow i piši ponekad bit će tu svega,sad tek idu sranja sa indoorom,produžavanje boksa tokom growa i takve stvari,cloner pravimo sada i takve sitnice,još su pc boxevi u izradi i svega če tu još bit :icon_lol: pozz
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
indoor izgleda predivno, al sto si ih pobacao tako gusto vani?
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Prekrasne biljke, ali te moram ispraviti da ono nije pčela nego je to takva muha u bojama pčele. a reveganje definitivno Vam može uspjeti. vidio sam na netu da to ljudi na veliko rade i svi kažu da je drugo cvjetanje još potentnije. puno debelih ženki Vam želim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.