Duck foot sorta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.10.2009
21
2
0
41
da li itko zna ista o vrsti Duck foot? na raznim forumima pise svasta i nista, svo se nesto vrte u krug.
Ono sta znam je da je ludnica od biljke, uopce ne izgleda ko M. savrsena za outdoor.
ali nigdje ne mogu naci informacije o postotku thc-a i koliki joj je urod i naravno visina/velicina/.

na seedbayu imaju, ali ako netko od vas moze nac pravu stranicu kao growshop alien a da imaju Duck foot- molim vas postajte :abducted:

 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ono malo šta san pročita sve je negativno-loše klijanje,sami mutanti ispadaju...
Šta če vam te nepoznate i možda loše sorte pored malih milion drugih?!
 
10.10.2009
21
2
0
41
Pa stvar je u tome sta je mozes posadit prakticki pred policijskom stanicom i nitko ne bi znao ( dok je u veg periodu) izgleda ko kupus :D
salu na stranu, stvarno ne lici na M. posadis di oces negdje u prigradju, selu, ili doma, ako zivis sa starcima ne bi povjerovali ni da im kazes...u tome je car.
e sad otkrio sam neke novosti, Duckfoot je prije imala ful slabe budove, ali daljnjim uzgajanjem i krizanjem sa izdvojenim jedinkama ( samo onima koji najmanje podsjecaju na M) uspjeli su napravit biljku sa vecim i boljim budovima a da jos manje lici na M.
ali...i dalje ostaju pitanja : na kojoj stranici imaju seeds? koliko izraste? i kolicina thc-a ...
 

Natural

Aktivan Član
18.10.2009
48
9
0
42
ducksfoot potice od australijskog breeder'a "wallyduck" treba da je idealna vrsta za "guerilla growere" :)) kako u australiji tako i u toplijim podneblju! list joj ima nalik guscije noge a najpre lici na list koprive.
kako se pokazalo veoma je problematicna biljka sto se tice uzgoja u evropi kao out tako i indoors!
izgleda tako da je ipak najbolje prilagodjena australijskoj klimi.

dim i ukus su veoma prijatni, a high se krece u pravcu sative ;))

cvetanje traje 8-12 nedelja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
elephant0r je napisao(la):
Alo.. nemoj je bacit.. ostavi je malo sa strane ako treba.. bas me zanima u sta ce se razvit..
zamisli miline da dobijes sortu canabisa sta lici na pomidore.

Evo fine mutacije..
DUck foot

i40034_7adleafsmed.jpg



elephant0r je napisao(la):




Imam osjećaj da bi Slon mogao znati više o Patki :D
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
pa to sto sam procitao o toj sorti ,, kontam sasvim normalna vutra ,, i budovi na slikama su ok neznam ni sam ,, pa jel je neko uzgajao vidi ma nslici da je al nenzam dal je dovrsena berba aj bilo bi lepo da neko postavi slike kako to igleda na kraju od grovera posto ja bas neverujem bankama jer oni sve naj hedove bace :)
 
10.10.2009
21
2
0
41
u pocetku razvijanja te sorte bili su mali budovi sa niskim levelom thc-a, ali krizanjem su je poboljsali , tako da je sad sasvim ok...
ma kako god bilo, dobra je zbog izgleda...to bi ja babi dao da zalijeva, ona voli mirisne biljke :p