Duhan - ljekovita biljka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.01.2014
43
109
33
ma hajde to je samo jedna kutijica, ljekovite biljke duvan :)
zna se i meni omaknuti kutijica pa me peče savjest, valjda posljedice te naše bolesti koja je znaš ti dobro kakva je...
nećemo više spamati sa povješću svoje bolesti, ali neka ljudi vide da nismo umrli, barem ja ne, niti nakon 15 god,
i nikada nisam ni pokušao prekinuti.
 
25.11.2013
19
38
13
"Danas se pouzdanom smatra uzročna povezanost između pušenja i raka bronha, osobito u teških pušača (više od 40 cigareta na dan); u njih su češći i rak želuca, debeloga crijeva i, u muškaraca, rak prostate, a u žena rak dojke. Statistike pokazuju kako je prosječno trajanje života u pušača skraćeno. Smanjuje im se i radna sposobnost te češće nastaje rana invalidnost" (Hrvatska enciklopedija), ali - Doživjeti stotu: što je zajedničko svim stogodišnjacima svijeta.

I urednica Matrix Worlda je imale slične (ili iste) probleme, a riješila ih je organskim duhanom, kojeg preporučujem. Kilogram duhana (hercegovački šeginovac) plaćam 27 KM.

Pozdrav!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gazimir

Karlitos

Aktivan Član
30.06.2013
89
175
33
Čupčupava je napisao(la):
Mapačo nije loš..
Mapacho i jeste u pitanju,sada je ok.Povratio se,mada ima na par listova vidljivih znakova napada (nepravilan list,kada sam sebi sanira ujed necega) I zute tufne su nestale.Sve je ok. :)
 

Karlitos

Aktivan Član
30.06.2013
89
175
33
Mozda ne trebam post za postom ali proslo je 7 dana. Ovo je slika od prosle nedelje,sad je oporavljen i duplo veci,Bojim se da ce se ova dva potuci izmedju sebe za svetlo i prostor :/ videcemo.
.
118myol.jpg
 

Karlitos

Aktivan Član
30.06.2013
89
175
33
To bi bilo ispravno samo da bi bili fizicki udaljeni jedan od drugoga...inace su ova dvojica u 40-tak litara zemlje..
 
10.07.2015
12
2
3
29
Ljudi jel se može di u hr nabavit menki duhana,vidim ovdje da ima različitih sorti,inače ne pušim duhan al rado bi si posadio 10tak da imam za posolit