Duhan za motanje vs cigarete

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.10.2009
11
0
0
33
Ovako, zelio bih znati sto je bolje, gdje su plusevi, a gdje minusi..
Poceo sam pusiti cigarete, no poslije sam se informirao vise o stetnosti cigareta, i drasticno smanjio pusenje cigareta. Jedino kaj me vuce ka pusenju je nikotin, koj je po meni odlican, u umjerenim kolicinama.
Prije sam pusio mozda 2 kutije tjedno, no sada sam poceo motati duhan. Zasto?
Zato jer zelim sniziti pusenje duhana do minimuma, no ipak bi zelio tu i tamo zapaliti.
Citao sam da ima vise hemije u cigaretama nego ima u duhanu? Je to istina?
Koju kolicinu nikotina/katrana ima duhan? Posto na pakiranju ne pise nista...
Sada kad motam duhan, popusim max 3,4 na dan, a rizle su king size.

Pa bi zelio znati, jel bolje pusiti cigarete ili motati duhan?
I tu jos pridodamo uzitak motanja.. ;P

Sto vi mislite o tome?
Ako se vec mora birati, cigarete ili duhan za motanje?

Pozdrav
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
sve je to isto sranje našpricano
najbolje si posadi svog duhana, nemoj špricat s ničime i to ti je to
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
rade tih par puta na dan zamotaj taj duhan s ganjom pa bu ti najzdravije.. ne znam zas znas sva ta sranja s duhanom a i dalje ga uzivas
kao zdraviji je duhan al kolko smo gledali na pakiranju ovisi koji ti je fi filtera tolko ima katrana i sranja.. ispada slicno ko i cigare... ak vec rolas koristi one filtere za motenje
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
ja šijem duhan već dosta, nekih 5 mjeseci (prije sam cigare samo) i mogu reć da je puno puno bolje u svakom pogledu:

1. ko prvo i prvo, isplativije je jer jednu kutiju cigara od cca 18kn popušim za 1 dan a duhan od 18 kuna pušim 4-5 dana...
2. finije je
3. manje pušiš
4. jedna obična (ona mala) rizla smotana pravilno gori dužeod cigare i to dosta
5. gušt motanja (sad vježbam s jednom rukom i mogu reć da mi ide, a s dvi da ne govorim)
6. ne žicaju te drugi cigare, ili ako te i pitaju, daš im da smotaju pa se brzo predomisle čim vide....



DUHAN FTW!!!

(i da, male tajne velikih majstora: metneš šita u vrećicu i pušiš normalno jer nema intenzivan miris ko vutra i svi oko tebe sretni, a ti nasretniji hehehheeh)