Duhan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.12.2011
28
28
13
34
Mišljenja sam da nema boljega od Van Nella, premda ga u zadnje vrijeme kombiniram sa Lucky Strike-om. Malo, za promjenu.
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
pueblo(bez aditiva)
mjesavina virginia duhana uzgajanog u sj americi pod prirodnim uvjetima i u skladu s trad.uzgojem sjevernoamerickih indijanaca.
odlican
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Krmelj and 11111987
09.02.2013
27
9
3
36
Upravo sam u detoxu od cigareta ako mogu to tako nazvat odnosno pretajanje,i navuko sam se na cja full..kad god mi dode za cigaru ja zveknem caj i ja i brat skupa duramo samo je on puno mladi on pise neki dnevnik tak oda ako zelite kroz neko vrijeme kad ga dovrsi mogu zamolit da m iga da pa objavim...zanimljiv je kolk osam vidio
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
Golden Virginia po meni naj duhan, zelena vrecica sa zipom pa duhan ostaje svjez i vlazan puno puno duze..duhan prva liga, pre ugodan za pusit :p al kad ga imam brzo i popusim tu vrecicu, a pokusavam bit umjeren s pusenjem duhana i cigara pa bolje ne kupovat heheheh
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Tarzane,, slazem se u vezi golden virginije, posebno odusevljava taj zip zatvarac.Bitno mi je za duhan da je handrolling jer uvjek motam u rizlu.
Od dobrih su mi Bali shag, Domingo plavi, zeleni i natural, pueblo, samson, a najbolji vjerojatno Old Holbourne
 

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
34
Ispod mosta
Pušim samo duhane bez aditiva i za sad sam probao Sauvage i Pueblo ..Sauvage je dosta dobar,fin okus. Pueblo je malo jači,al isto ok. Jel probao neko Manitou ?
 
09.03.2015
17
21
3
Pušio sam razne cigarete i motao razne duhane cca 6 godina.
Sad pušim lulu i to isljučivo kad imam vremena da se izguštam što se svodi na vikende.
Imam 6 lula i nekoliko različitih duhana(za lulu) virginiske mješavine, orijentalne, engleske, flake tobbacco(prešani duhan).
Ponekad uzmem i cigaru akd kupujem duhan i tako... to je pogalan sport :) baš za guštanje, jer se osjeti okus tog duhana a ne ko cigarete da svaka ima isti bljutavi okus... virginije su slatke po prirodi, aromatizirani duhani su malo slađi zbog arome, engleske mjesavine imaju svoj specifičan okus. ugl ne palim iz navike il ovisnosti neg smao zato što uživam u tome.

Živeli! ;)