Duhan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mr. Mojo Risin

Active
Poznanik Foruma
04.01.2017
971
13.603
333
waikiki
Evo ljudi proslo je tocno 2 mjeseca da nisam zapalio cigaretu...:)...ide, ide...samo treba promijeniti rituale...:D...sve je u glavi kao sto vecina Vas to zna....a kolega @prosto oko se malo zaletio jer je meni bolje i osjecam se zdravije, a da ne spominjem pluca koja su se doslovno preporodila...zbog njih sam i prestao...bilo je jako lose!!!...nisam mogao 30 stepenica proci da se ne zadisem do boli...sada furam di hocu...zato pripazi na rječnik...:thumb:...p.s.dobro si me nabio...haha... Stay positive!!!..;)...
 
07.04.2010
9
2
3
32
Evo ljudi proslo je tocno 2 mjeseca da nisam zapalio cigaretu...:)...ide, ide...samo treba promijeniti rituale...:D...sve je u glavi kao sto vecina Vas to zna....a kolega @prosto oko se malo zaletio jer je meni bolje i osjecam se zdravije, a da ne spominjem pluca koja su se doslovno preporodila...zbog njih sam i prestao...bilo je jako lose!!!...nisam mogao 30 stepenica proci da se ne zadisem do boli...sada furam di hocu...zato pripazi na rječnik...:thumb:...p.s.dobro si me nabio...haha... Stay positive!!!..;)...

Kako se sada osecas?
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Koristio sam one zvake, i flastere, i tamo neke špice, čak sam čitave prostorije očistio od mirisa duhana, čak i krečio extra ljetos, nema, navuko sam se scena.. vutru mogu da ne pušim po toliko a pokraj mene galoni puni, a duhan.. prestanem čadit 3 dana, prođe neko porkaj mene sa cigarom, meni dođe da mu cigar iz usta ukradem haha.. sad na ljeto ću ponovo experiment započet, ovaj put ću uz gore sve navedeno i sport ubacit.. teretana/fitnis i vozenje bicikla i što više u prirodu..
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Old Holborn, uglavnom mi služi za posolit topove. :spliff:
Sami duhan izbjegavam pušiti koliko je moguće, a o cigaretama iz kutije da ne pričam to za mene ne postoji. Obično bih smotao par cigareta (2 - 3) na poslu uz kavu :kafa:, ali kad god mogu rađe zapalim topa npr. za gablec/pauzu.:D Doma i u slobodno vrijeme se naravno konzumiraju samo topovi.:joint2:
Od danas sam odlučio prestati i sa te dvije - tri cigarete, što manje otrova to bolje.;)
Jutro je kao i uvijek započelo sa topom :joint2: i kavicom :kafa:, za gablec imam također spremnog jednog.:D ;) Trenutna reza;
TOPOVI - CIGARETE (1 : 0) :banana_rasta:
...prognoza uživo; zgoditak na poluvremenu smiley9934
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.063
15.663
358
Koristio sam one zvake, i flastere, i tamo neke špice, čak sam čitave prostorije očistio od mirisa duhana, čak i krečio extra ljetos, nema, navuko sam se scena.. vutru mogu da ne pušim po toliko a pokraj mene galoni puni, a duhan.. prestanem čadit 3 dana, prođe neko porkaj mene sa cigarom, meni dođe da mu cigar iz usta ukradem haha.. sad na ljeto ću ponovo experiment započet, ovaj put ću uz gore sve navedeno i sport ubacit.. teretana/fitnis i vozenje bicikla i što više u prirodu..


Eto i onda duvan nije "droga", a vutra jeste i ne mogu se porediti, ne mogu malo sutra..
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
ja sam prestao uz pomoć, ovih E- cigara.
Dojadilo mi cigare skupe, duvana ima- nema. sad je ovakav sad onakav.
ne pušim duvan točno od 01.12 (pušio sam po kutiju 30 godina.)
(sad sam na 6 mg nikotina)
bilo je malo nezgodno, ali nije onako kriza ko "na suvo" Kupio sam tekućinu sa dosta nikotina, tako da nikotinske krize nije bilo, ali ti rituali.
su falili.
Sad imam čitavo brdo tih tekućina, cigaretlina, žica,baterija. po vape forumima sam.
Od tada sam u društvu zapalio nekoliko puta cigaru. Jednom sam i kupio kutiju cigara i ispušio, e reko jebajiga sad. ali ništa sutra nastavio sa moji E- cigaretlinama Joint motam ili čisto ili dodam čaja, ovaj kupovni koji bio zeleni, brusnica, kamilica :)
Toplo preporučujem.
(uzmite tekućinu sa što više nikotina, i neki duvanski okus. )
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and Zodra

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.439
233
Boga mi meni ce u avgustu godinu dana kako sam batalio cigarete, a duvanio sam oko 25 god.Samo sam ih ostavio i to bi bilo to.Jedino sam povecao recimo sa 2 dzointa dnevno na 3 ili 4 komada, i to samo par meseci i vratio se na staro.Mislio sam da ce biti gora kriza jer sam video kako to ljudi tesko ostavljaju......kad ono medjutim....
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.601
258
ja nisam pusio mesec i po dana i evo od danas poceo, dal cu nastaviti ne znam, verovatno ocu,
i proslo leto sam batalio na mesec dana a pusim aktivno skoro 4 godine ne vise od jedne kutije.
sad sam kupio rezani duvan pal mal plavi al mi je jak, koji bi mi preporucili da je onako slabiji,
ne znam dal je do duvana ili nacina pravljenja ili to sto nisam pusio al mi je bas jak.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
pa i meni je bio jak svaki duvan, kad ne pušim po par dana, a ti nisi toliko. mislim....
sačekaj sad dok ne dosegneš "level". pušačko,samotrovačkog nivoa,
aaa i to ti treba mislim,,,de baci to, kroz prozor, na đubar, pod kravu da joj mekše ako si na selu. :D
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.601
258
camel plavi jel, znam da je zuti original jaci, mislim ako je za cigare tako onda je i za vandu :D
ajde videcu da nadjem u mom selu od grada ako imaju te, ako ne narucicu preko neta.
hvala na odgovorima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi