Duhan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
vjerujem da ima dosta ljudi ovisnih o duhanu, i jos vise onih koji ga konzumiraju zajedno sa vutrom, iako vecina kupuje vec smotane cigarete odredene marke koje su po mome misljenju (bar u hrv) pre skupe i neisplative, te sam zbog tog razloga se prebacio na motani duhan i kupio sam si 100 grama zlatnog dukata kosta oko 40 kn, ukoliko pusite mislim da je ovo super isplativno a vjerujem da ce mi kesa trajati vise od tjedan dana.

kako vi stojite s tim? jel pusite duhan, koji koristite, koje je vase misljenje o tome?

nisam vidio slicnu temu ukoliko postoji molim lock i isprike od mene:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bjehnzmaarlyy6636
02.11.2008
9
1
0
34
Slažem se s tobom, pušim duhan već poduže, najčešće pušim duhan za motanje van nelle ili bali shag, znam uzet i koju kutiji cigareta tu i tamo i to uvijek filter 160(meko pakiranje), kolumbo ili walter iz šverca za nekih 12 kn, trenutačno pušim neki domaći duham što mi je kompić donio iz bosne, duhan uopće nije loš a cijena je prava sitnica....jbg snalazim se kak znam ili stignem jer da kupujem cigarete cijelo vrijeme bankrotiro bi
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
ja isto inace pusim 160 u mekoj ali to uzmem sam kada idem van jer tesko je sa 2 promila motati^^, ali mrzim stavljati u trubu taj duhan za motanje bude mi nekako gadan okus
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
i ja koristin zlatni dukat. nekoć san kupova domaći duhan, po kila za 70 kuna, al inspekcije i sranja, i lika više nema. inače ne motam duhan nego ga punim u prazne tube cigareta, ak me kužiš. isplativo a isto pušin cigarete, smotan 20 komada za dan i to je to ne triban se ***** s motanjem u rizle svako malo.
 
23.09.2010
2
0
0
35
ja isto pusim duhan,,domingo pusim nije los ,,a dode 17 kuna xDD
i isplativije je neg prave pljuge ,,,ovo mi traje 3 dana :D
 
03.06.2010
19
5
0
55
U tranziciji sam sto se tice cigareta,duvan koristim odavno za roll a u zadnje vrijeme klasicne cigarete mi se gade tako da ih se uspjesno rjesavam. Rezani duvan je mnogo mnogo bolji od cigareta iz razloga sto ima manje industrijskih aditiva,glupost bi bila reci da je zdraviji ali manje otrovniji sigurno jeste. Sam proces motanja usporava i potiskuje onu groznu naviku(u mom slucaju) da pripalis jednu za drugom(stresne situacije i sl),treba malo vremena za promjenu ali pozitivna je,tako da se trud isplati.

Sto se tice zlatnog dukata solidan je-sporo gori ali nema dobar okus dima..fali mu kraktera pa ga koristim za aromatiziranje sa likerima od visnje,rumom,vanilom.


Vocni dimnjak :) Servirati sa prirodnom limunadom bez secera :)

Probaj osusiti ili nabaviti kore mandarine-narandze sa nekih 40 gr zlatnog i ostavi sedmicu-dvije u zatvorenom pakovanju(kore ti moraju biti suhe-da pucaju,nikako vlazne ili poluosusene). Zatim ako mozes nabaviti Domingo blond i neku dobru ganju sa vocnom aromom. Isjeckaj sve tri smjese jako sitno u omjeru 60% trave a ostatak duvanski mix.

Dim je lagan sa izuzetnom teksturom koja savrseno klizi niz grlo,pustis dim i osjetis blagi okus narandze.....a zatim flushing limunom. Priceless :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mencentry

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
neznam povraca mi se od duhana sa okusom, nikada nisam iso u dublju analizu kakav mi dim kakva je tekstura i te gluposti (opet kako kome) to mi nije bitno vec da je jefitno i da je duhan i ja sretan, isto tako mracim na one ljude koji se kuze u vina pa uzme u usta pa mucka pa pljune... pa mi govori kako je boja dobra ali je malo suho pa ima previse sumpora itd itd bitno da ima alkohola i pit cu ^^
 
14.05.2010
45
5
8
37
Meni je Black Devil izvrsni duhan ali me zabrinjava jel skroz prirodan....

Bali Shag mi je prejaki....

Najbolje mi je smotat sa ronhillom ultra light :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: maSe
27.10.2010
17
0
0
31
Duvan? To vidim samo u cigari, kad mi se izmrvi. Pušim Davidoff, Lucky, bilo koje sa mentolom... Ma ima ih puno, ali Davidoff...
 
14.05.2010
45
5
8
37
Annette je napisao(la):
Duvan? To vidim samo u cigari, kad mi se izmrvi. Pušim Davidoff, Lucky, bilo koje sa mentolom... Ma ima ih puno, ali Davidoff...

odkud ti pare? :pPP

***** ti vremena ova, sjećam se kad e walter bijeli bio 11 kn :p

kolko je onda koštao duhan???
 
27.10.2010
17
0
0
31
nightpianist je napisao(la):
odkud ti pare? :pPP

***** ti vremena ova, sjećam se kad e walter bijeli bio 11 kn :p

kolko je onda koštao duhan???

Pa Davidoff je ovde 170 din. Pušim jednu paklu nedeljno i eto ti. :D Al' ne zbog toga, nego neću da se trujem. XD
 

homegrownisha

Aktivan Član
27.04.2011
49
4
0
44
Ma ljudi, jebes duvan, zapali frulicu... Ja isto nedavno prestao pusiti cigare i osjecam se kao ponovno rodjen, jos usto nemam ni vutre zbog jebene socijalne situacije tako da pusim ***** uglavnom :eek:hno:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 11111987

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Ja ne pusim cigare, ne podnosim ih uopste, ali za mix mi treba, pa uzmem vrlo malo, cisto da mi gori duze . A hocu da kupim taj duvan za motanje ili kako vec, ali ne znam ni koj da uzmem, ne znam nista! A uzela bih neki najslabiji koji postoji da imam za mix. Pa kao mozete da mi preporucite neki. Hvala. :)