Duhan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mr. Mojo Risin

Active
Poznanik Foruma
04.01.2017
969
13.579
333
waikiki
Danas nisam zapalio niJEDNU... sto je za mene velik uspjeh...ujutro napravio kavu, sjeo ...sve se oko mene susi...pa ajde da posolim...i tako jedno 2 sata fiju-briju...i odlučio da necu zapaliti cigaretu...popusio (da se ne lazemo) 5-6 pljugi...ali...probati cu dalje....Stay positive...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Pantagan

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ajd da upadnem na temu iako sam nepusac... Ovi moji po kuci puse krdzu savakakvu sa trznice. Sad svako ima svog dilera duvana.
Kazu da su skoro izjednacili sverc duvana i vutre.
Mislim kad su kazne u pitanju.
Jbt, komso prodavao po trznici ispod tezge hercegovacki duvan, i jednom mu upade inspekcija, naHebao ko zuti.
On prodavao 500gr 10KM (BAM) = 5evra.
A drzava se zali kako je opao prihod od akciza za pitaj boga koliko miliona,eventualno milijardi iako su povecali akcize na isti.
Pa samo su sami sebi skocili u stomak. Malo ljudi moze sebi da priusti 3,50 evra za kutiju a znam likove i ljude koji ne mogu bez cak 4 kutije na dan.

Pa sa tim parama se mozes prehranit kako pozelis.
 
Poslednja izmena od urednika:

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.728
358
16 godina pusim a zadnjih 7,8 god. ode dvije kutije dnevno. Prije 5 dana presao na onaj Bali shag duhan i zamotam si par dnevno i cisto mi ok zasada a i financijski isplativije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.666
34.960
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Nemam te sta plasiti,samo ti kazem kako je meni bilo.
Znaci nemoj ocekivati lagan put do prestanka,moras biti jak u glavi i spreman na to da bi jedan takav cilj ostvario. Ja sam jednom presto i nakon 5 mjeseci sam mislio da mogu kako hocu,reko idem zapaliti jednu cigaretu jer sta mi moze,ne pusim vec par mjeseci i mislio sam da sam jaci od toga ali sam se gadno prevario!!
Stay positive!!!
:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi, oz and h0nda

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
prestao sam da duvam pre nego sto je zena zatrudnela, rekli smo ostavljamo 4.12 i ostavila je, ja sam morao sebi da priredim oprostaj od svakodnevnice, 8.12.2015 smo se rastali na neodredjeno, od tog datuma do sada sam 2x zapalio joint, kad mi se rodila cerka i jos jednom kada sam bio na nekom tim buildingu i to je to, bez ikakvih trzavica, opterecivanja, jednostavno dosadilo mi je da sam high svaki dan vecinu dana...duvan bijem bitku od tog datuma da batalim ali redovno bijem bitku, dosta radim, poprilicno sam aktivan i uvek nalazim neke izgovore tipa kad zena zatrudni, kad se porodi, kad beba prestane da se budi nocu, kad zena prestane da me nervira :D tako da taj dan jos nije dosao :D
 

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Šest mjeseci ne pusim i nabijem na ***** svakog ko mi je rekao da se preporodio, da mu se zavjesa digla...
Nit imam vise energije, nit mi je hrana ukusnija... jedino sto mi se pivo omililo da je to cudo jedno, sto u konačnici nije dobro :D
Al radi djece sam stao, pa sam ustrajao.

Al najgore od svega je sto je i zena nakon dva tjedna isto odlučila stati.
Nadrkana je kao prvog dana.

Ja zatrubim jednu i otvorim pivu. Pa joj se beljim :rasta:
 
Poslednja izmena:

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Pred desetak godina sveo sam troškove pušenja na minimum... Kupujem duhan na kilo,na kiosku uplatim eurojackpot i onda si pokupim još 20ak listića koje čeprkam za filtere i motam male đointiće :D
Ove normalne cigarete ne mogu smislit,imam osjećaj kao da mi klizi otrov niz grlo,narančasti filter mi je odbojan a i bojkotiram TDR :razvaljen::
IMG_20170826_002636.jpg
 
Poslednja izmena: