Durban Poison, Tutankamon, K.C.33, Moby Dick (domaci proizvodjac) i 1 Auto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.04.2015
61
147
33
41
Pozdrav...
Prije 20ak dana sjeme Durban poisona, KC33 i 1Tutankamona proklijano i zasadjeno u casice.raste dva tjedna i spremno je za presadivanje.ostatak sjemena stavljen jucer na klijanje.sve biljke ce bit podvrgnute treninzima(cropanje i lomljenje ili savijanje)...osim automatika naravno , njega cu samo malo savijat.svo sjeme je feminizirano...
still...teska gerila
zemlja Homeogarden - zelja sa eko certifikatom al sta me privuklo kod nje je njezino pakiranje.Zemlja je stisnuta na jako prihvatljivu velicinu sta je cini jednostavnijom za nosit do plejsa.koga zanima vise neka gugla.zivi bili pa vidilo...svakoj biljci je namjenjeno 50 litara zelje
Posude- zemlja dolazi u crnim kesama koje cu malo ukopat ili oblozit kamenom
Podrucje - mediteransko
slike uskoro...
 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Pratim definitivno radi tutankhamona,meni 2 proklijala jedan bacio oklop i prvi listići su tu dok drugi još mal pa će se oklopa rješiti.
Sretan grow!
 
04.04.2015
61
147
33
41
Poslednja izmena od urednika:

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
E to ne mogu reći dali je zakon nisam probao,no usporediti ću ga s teškim hybridom iliti LSD-om i s indicom Anesthesiom pa ćemo vidjeti.
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Sretno.
vidio sam tu zemlju, kao što kažeš pakiranje taman što nam treba... hehehe, nešto kao zazipana zemlja...
 
04.04.2015
61
147
33
41
danas odnesene na plejs, samo se dogodila jedna promjena ...dobia sam na poklon klon greipfruita od female seedsa...kako je klon vec oveci(30ak centi) uzea je misto moby dicku(sad ce oni zavrsit ka poklon u dobre i pazljive ruke)...nekako sam odredia 4 ka maximum ove godine.jerbo triba to sve i zalivat, a nije bas pristupacna pozicija :) ...

pitanje za iskusnije:
kako je taj klon izasa iz boxa direkt vanka prije misec ipo dana u jednom trenutku je krenia sa cvjetanjem(ono kad je dan bia 12 sati) tj. pokaza je spol al malo jace.u međuvremenu je opet krenia sa vegetacijom...zapravo zanimaju me iskustva ljudi sa takvim biljkama(ono jel jo to neki teski stres i tako to ...)

sta se zemlje tice pari dobra nakon sta sam joj dolia vodu volumen joj je narasta a ona se urahlila...puna je kokosovih vlakana.sa njom se dobije i mala kesa nekog gnjoja.pakiranje je tesko 3kg prije dodavanja vode...vrh za nosit u brdo!!!vidit cemo rezultate...

ovaj jedan automat ide danas u zemlju.doznat cu koji je... :)

sljedeci put nosim i aparat pa ide fotoreport....
 
04.04.2015
61
147
33
41
redom...grejp , durban , kc33 , tutankamon
zadnja slika je kameni oblog kakvog sam napravia na 3 bilkjke...grejp cu drugi put...
automat je na drugoj poziciji...mislim da je blubery ili bublebery....
a sad se sve mislim da i tog moby dicka strpan negdi...lipe price kruze o njemu...ma joj...slatke brige :)
P1290994.jpg P1290995.jpg P1290997.jpg P1300004.jpg P1300006.jpg

inace sa sad za zastitu od svinja i zeceva koristim kosu koju sam cuva nakon sisanja...
a za prihranu ce ic biobiz ...
 
04.04.2015
61
147
33
41
sta ces kad dalmatinac vidi kamenje instiktivno pocme radit suhozid ili trim...ovo je između :)
nego primjetia sam da se prebrzo zemlja susi onako samo u kesi a kako nisam ima lopatu sa sebom izgradih im kucicu.ovu zadnju cu pokusat ukopat do pola bar..
citam u nekom dnevniku tu da je ruzmarin dobar protiv puzeva...hehe plejs mi je okruzen ruzmarinom...reka bi covik da je tu nekad bila plantaza...tog ruzmarina
 
Poslednja izmena od urednika:

i33i

I smoke and I know things
Banovan
09.02.2016
179
427
63
samo ti njih ozidaj, lakše to nego kopati u kamenjaru, za ružmarin protiv puževa nisam čuo ali ne može škoditi, sve to aromatično bilje tira neke pagodine