Durban Poison & Japashnikova by: ChiliHead

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Genetika: Durban Poison
Box: 50x50x50
Svetlo: CFL 85W 6500k i 78W 2700k,ukupno 163W
Zemlja: Florabella universal sa perlitom,kokosovim vlaknima,vermikulitom
Djubriva: Slavol,Plantela list,Plantela cvet
Saksija:4l improvizovani smart-pot
Rezim svetla: 18/6

Biljku polako vracam u vegetaciju :) Znaci nakon cvetanja sam na biljci ostavio samo jedan mali hedic i dva veca fan lista (koje sam danas odsekao jer ih je biljka iscrpela i skroz su pozuteli) da obavljaju fotosintezu,dobro je flushao,dao joj polovinu doze Plantele list i vratio rezim svetla na 18/6.

Evo je odmah nakon harvesta:
AFH.jpg
AFH1.jpg

7. dan na 18/6:
7dan.jpg


I nakon 14 dana na 18/6:
14dan.jpg

Pao je i lst,takodje 14. dan na 18/6:
14danlst.jpg

Planiram da od ovog patuljka formiram motherplant i da od nje kasnije polovinom aprila uzmem 5 klonova koji ce da idu na sajt a verovatno i mama zajedno sa njima :D
 
Poslednja izmena:

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
wauuuu...prvi puta vidim revegetaciju na djelu i oduševljen sam..bravo
ne znam kako bi ju opisao..apstraktno izgleda..
 

Shanti

Aktivan Član
06.02.2011
74
23
8
Beograd
Ako si iz Srbije, uveliko imaš Bio Bizz, koji je po meni Omen. Ne znam što bi ih maltretirao sa sintetikom... Generalno ne valja mešati veštačko i prirodno đubrivo, al skoro si počeo pa im neće ništa faliti. Bio bizz je raj iz više razloga...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: illumination

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Nemam reči ko vesoljca da sam video!
svemirac.jpg

:respect:
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
UPDATE 21. dan na 18/6 :)

Ovaj dnevnik ispade nesto kao re-vege tutorial :D

Biljka se zvanicno skroz vratila u vegetaciju i raste punom parom :)
Pa sam resio da joj trimujem koren jer nema potrebe za tolikim korenom a tako malo lisne mase a samim tim cu da podstaknem razvoj novog mladog korena.

Evo je sa trimovanim korenom:
skracen koren.jpg

Saksija oprana:
saksija.jpg

Visak deformisane lisne mase i deo heda koji je ostao od cvetanja podsisani da ne kradu bezveze energiju:
osisana.jpg

Ostavljene samo dve glavne grane i biljka vracena u saksiju sa svezom zemljom:
presadjena.jpg

Naravno ponovo pao lst,slike pre i posle par sati:
lst.jpg
posle lst.jpg

I vrhovi na dve ostavljene glavne grane:
Vrh1.jpg
Vrh2.jpg

Ljudi hvala vam svima na cestitkama :joint2:

@Shanti Ne treba mi biobizz jer sa ove biljke klonovi idu outdoor a sa njom cu da vidim sta cu,verovatno ce i ona out jer ce temperature da skoce pa ne mogu indoor da je drzim ali otom potom. Elem,Slavol nije djubrivo,on pospesuje rast i razvoj korena i njegovu sposobnost da bolje apsorbuje NPK iz zemlje,sadrzi mikroorganizme azotofiksatore,enzime,stimulatore rasta itd itd da ne duzim sad ,poenta je da se moze koristiti uporedo sa mineralnim djubrivom :)
 
Poslednja izmena:

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
UPDATE 28. dan na 18/6

Pre 4 dana mi je crkla velika cfl-ka 85W 6500k tako da je sad ostala na par malih 2700k,ukupno 78w al nema veze taman sam je odvezao da se protegne i jos malo izduzi pa za 7 dana skidam 5 klonova :)

IMG_2824.jpg

IMG_2823.jpg

IMG_2821.jpg

Ovaj levi deo biljke je puno razvijeniji i razgranatiji,nemam pojma zasto ali nema ni veze,ionako uskoro ide skidanje klonova,ukorenjivanje i polovinom 4. meseca idu napolje :)