Durban poison outtt

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.04.2023
6
21
3
29
Pozdrav ,s obzirom da me Durban prosle godine nagradio sa 1kg suhe vani,ove godine sam se odlucio za 4 komada ovoga stroja ,u vodi su bile dan , i onda sam ih stavio u casu , jedna je izbila ,dok ostale cekam (nadam se da ce danas ) ,planiram uzet od Hempatie plagron easy pack 100% terra koji je dovoljan za uzgoj 4 biljke od pocetka do kraja ,relativno sam pocetnik pa je svaki savjet dobro dosao
 

Prilozi

  • IMG-20230502-WA0065.jpg
    IMG-20230502-WA0065.jpg
    367,9 KB · Pregleda: 65

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
865
4.455
163
Thiaoouba Prophecy
Uz malo više truda nagraditi će i i sa 1.5KG ;)
Stroj od biljke imao sam ga prije 2 godine izdržao je surove uslove. I grow i sam rad biljke je toop.
5h direktnog sunca posaden vani 03.07 ostavljen 14 dana bez kapi vode, kad sam došao nije bilo žute liske. Kiša je padala 10dana pred kraj, a 5h direktnog sunca, 3metra od šume udaljen, okolna trava, rosa se ne diže nikad bila je oko 2.5metra i dala mi je 300gr suhog i cca 7gr buđavog :)
Ja sam brao u 10mjesecu dok kolega iste godine krajem 9-og mjeseca ali on je i ranije posadio vani :)

I meni je u planu ove godine da ga posadim ako mi iz Hempatie odgovore kada će poslat narudžbu pa da odem po istu...

Durban Poison Dutch Passion?

Sretno pratim sa zadovoljstvom.:thumb:

Edit: daj nam još malo informacija:
Sadiš u pot ili u zemlju, u koliko litara zemlje, koji trening misliš radit? iii tako to :)
 
Poslednja izmena:
05.04.2023
6
21
3
29
Ne pisi post za postom. Koristi opciju edit/uredi / Ne citiraj ako odgovaras na post iznad !
Uz malo više truda nagraditi će i i sa 1.5KG ;)
Stroj od biljke imao sam ga prije 2 godine izdržao je surove uslove. I grow i sam rad biljke je toop.
5h direktnog sunca posaden vani 03.07 ostavljen 14 dana bez kapi vode, kad sam došao nije bilo žute liske. Kiša je padala 10dana pred kraj, a 5h direktnog sunca, 3metra od šume udaljen, okolna trava, rosa se ne diže nikad bila je oko 2.5metra i dala mi je 300gr suhog i cca 7gr buđavog :)
Ja sam brao u 10mjesecu dok kolega iste godine krajem 9-og mjeseca ali on je i ranije posadio vani :)

I meni je u planu ove godine da ga posadim ako mi iz Hempatie odgovore kada će poslat narudžbu pa da odem po istu...

Durban Poison Dutch Passion?

Sretno pratim sa zadovoljstvom.:thumb:

Edit: daj nam još malo informacija:
Sadiš u pot ili u zemlju, u koliko litara zemlje, koji trening misliš radit? iii tako to :)
Sadit cu u zemlju, a nekih 50ak l ce bit ,nadam se da je dovoljno?
E sto se tice treninga sam laik totalni,volio bih da me netko uputi,jer sam prosle godine samo zalijevao i nista drugo

Ako si prosle sezone dobio kilo suhoga , nisi bas neki pocetnik :)
Odakle je durban genetika ?
Durban poison dutch passion je , pa jesam pocetnik ,al nisam žalio vode pa je zato dala
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Meskalito
05.04.2023
6
21
3
29
Ekipa,sta je ovo na listovima zna li itko?
I da,u zemlji su nekih 20 dana,sta bi im mogao sad dat od hrane da krenu ?
 

Prilozi

  • 20230618_121542.jpg
    20230618_121542.jpg
    271,8 KB · Pregleda: 78
05.04.2023
6
21
3
29
Dao sam im plagron terra grow po 5l prije 3 dana , i planiram opet za nekih 5,6 dana , ocu iza toga nesto drugo ili opet isto?