Durban Poison seed grow ***ChiliHead***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Ljudi hvala vam svima :joint2:
Da nije bilo :vutra: ne bih znao ni semenku da proklijam :D
A stvarno radim ovo sa gustom i nekim zadovoljstvom,smiruje me dok petljam oko biljke,iskljucim mozak totalno :)
Pristupam growanju krajnje jednostavno,nema merenja ph,ec itd,dam joj svetlo,vodu hranu,malo je treniram i ona radi svoje :)
Naravno ovo sa cfl i malim boksom je sve zezanje,mala kolicina se dobije ali grovam za dusu hehe :)
Power voleo bih i ja da se cela uhedari ,nadam se da hoce :D
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Jutros ulazim u kucu posle 2 dana i osetim neverovatno jak miris biljke :whato:: Ni jedna mi do sad nije ovoliko mirisala u cvetanju. I to sam plus osetio u prizemlju a biljka mi je na drugom spratu :eek: Stvarno ne mogu to sebi da priustim s obzirom da mi mnogo ljudi dnevno prodefiluje kroz kucu a nemam mogucnosti za karbon filter mada bice i toga kada na zimu sklopim pravi hps boks hehe :)
I evo sa zaloscu vas obavestavam da je patuljcica morala da ode :(

33. dan cvetanja,poslednji trenuci zivota:
1111.jpg 1.jpg 11.jpg 111.jpg

Harvestana:
222.jpg 2.jpg 22.jpg

Seed deo growa odlicno napreduje,za nedelju ili nedelju ipo dana gotove semenke :)
seed2.jpg seed.jpg seed1.jpg

E sad poseban deo :) Rekao sam da cu je nakon harvesta re-vegati i uzeti 5 klonova za outdoor,e pa da pocnemo :)
Jako je jednostavan proces:
-Ostavljeno par listova da obavljaju fotosintezu i dva malecka hedica iz kojih ce krenuti novi vrhovi.
-Pogasene 2700k cfl i ostavljena samo 85w 6500k.
-Svetlo vraceno na 18/6
-Mrzelo me da je presadjujem i orezujem koren pa sam je samo flushao i nahranio sa 1/3 doze platele list i slavola.

rvg1.jpg rvg.jpg

I sad cekamo :)

Samo da harvestam menke pa moze ovaj dnevnik u zavrsene (bice jos jedan zavrsni update) a zapocecu novi sa ovim re-vege za outdoor :)
 
Poslednja izmena:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
:( :( Kakva žalost :( Btw, kad kliknem na sliku baca error. Odnosno nemoguce ju je pregledati. Daj škicni sta je bilo :) Iako generalno niti ne treba slika, vijest je dovoljna :/
 

Bush Doctor

Banned
Banovan
26.03.2012
178
731
93
Šteta :( obožavao sam pratiti ovaj tvoj dnevnik.Imam na piku duže vrijeme durban poison,hoče bit kakav smoke report? :D
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Hoce hoce naravno za nekih 7 dana samo da se prosusi malo mada zeleno je ovo dosta,ima tek po koji mlecni trihom :)
Malo bi ovo bilo u svakom slucaju,daj boze da ima 3gr :D Ali nema veze,volim da growam i minijature i outdoor dzinove ali bice zabavno gledati kako se u re-vege ova dva mala hedica pretvaraju u zbunove :D
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Znam znam ceo postupak ali izduvni vent mi je pc 12v i taman odrzava temperaturu kako treba,sa filterom bih ga ugusio jos vise i napravio bih rernu unutra :D A za jaci (bucniji) vent nemam uslova jer je i ovaj boks donekle stealth ali na zimu se selim pa ce da padne neki hps250 za pocetak hehe :)
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Nisam bas dobar u smoke report-ovima,dim je bas jak i bas grebe grlo jer je nisam flushao ni izgladneo pre harvesta i nisam je drzao 48h u mraku pa moram da razblazim sa malo vise duvana ali ide to nekako :D
Rad je dosta blag (jebiga ipak sam je skinuo na pola cvetanja) ali je klasicna sativa,nema sedenja,tera te da se smejes i na komunikaciju,uporedio bih osecaj kao da sam popio 4-5 piva...hehe,svidja mi se,da je odcvetala do kraja bila bi vrh,ali bice popravni za outdoor :)

Harvestana:
harvestana1.jpg
harvestana2.jpg

Seed deo growa,rezultat 25 semenki:
seed1.jpg
seed2.jpg
seed3.jpg

Re-vegetacija odlicno napreduje posle 7 dana na 18/6 rezimu,pooolako se pojavljuju novi listici i mesta gde ce biti buduci vrhovi,spor je ovo proces ali ide :)
revege2.jpg
revege3.jpg
revege4.jpg
revege5.jpg

Moze u zavrsene dnevnike i vidimo se sa re-vege outdoor dnevnikom uskoro :) :) :)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.