Dutch pasion, bluebery 400hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
Sve radi biljoze cvatu, valjda cu i koju sliku uskoro uspjeti uslikati, ne ispadaju slike dobro dok svjetlo radi, sad su vec treci dan na 18/6, nego kad da ih presadim??
Koliki je omjer zemlje i stiropola??'??
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
PowerSeed je napisao(la):
??? jesu to automatici

Nisu automatici.
Sad sam bio i nadosuo zemlje u ove casice, izrasla 4 lista, nevidim nikakve probleme, jedino mi temperatura 34 dok je upaljeno svjetlo..
 

jaksa8

COB-DWC
18.11.2011
333
1.005
143
43
kengue je napisao(la):
Nisu automatici.
Sad sam bio i nadosuo zemlje u ove casice, izrasla 4 lista, nevidim nikakve probleme, jedino mi temperatura 34 dok je upaljeno svjetlo..

sto si tako malo drzo na vegetaciji?????
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
jaksa8 je napisao(la):
sto si tako malo drzo na vegetaciji?????[/QUOTE
Ko je reko da ih jos ne drzim na vegetaciji?? Jos uvjek su na 18/6, NIsam mislio cvatu, nego rastu..
 

jaksa8

COB-DWC
18.11.2011
333
1.005
143
43
kengue je napisao(la):
jaksa8 je napisao(la):
sto si tako malo drzo na vegetaciji?????[/QUOTE
Ko je reko da ih jos ne drzim na vegetaciji?? Jos uvjek su na 18/6, NIsam mislio cvatu, nego rastu..

moja greska sorry....procito sam da cvatu, a nisam vidio da si napiso 18/6,,,,jbg

daj koju sliku...
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
Evo novih slika sa deset dana, 7 dana je sve ok bilo i onda problemi sa strujom, neznam zasto al osiguraci iskakali tako tri dana takao da sam ih vjerojatno isokirao time i ratlika u temperaiuri kad radi rasvjeta 37c a kad neradi 15c, sad sam rjesio probleme sa strujom i odlucio ih danas presaditi. na biljkama nevidim nikakve probleme i to sad ovako izgleda DSC01294.jpg


Ne ce mi uplodati bliže slike, imaju po sest listova, vlagu neznam kolika je, stavljam mokri rucnik iza ventilatora za upuh, i ventilacija ne radi kad nema svjetla...
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Ventilacija ti treba raditi i kad im je mrak, treba im svježi zrak, imaš opciju edit post
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
Opet problemi sa strujom, osigurac mi izbaci nakon nekog vremena, sad sam jedan veliki ventilator stavio na drugu uticnicu , koja nije na istom osiguracu, tako da mi je najveca borba sa strujom.. Zna li mozda tko razlog zasto se to desava??
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Pa vrlo vjerojatno vuces previse struje pa ti osigurac izbaci... kakve osigurace imas ?
automatske ili one stare keramicke ?
ako su keramicki, pogledaj koliko je jak taj od te uticnice na koju ti je skopcano sve za grow, odi u neki elektro ducan i kupi 5 A (ampera) jaci, userafi ga unutra i cao djaci..
Istu stvar mozes napraviti i ako imas automatski samo sto ima vise zajebancije oko mijenjanja istoga..
U tom slucaju, kao alternativu ti predlazem da na jednu uticnicu spojis sve ventilatore itd, a na drugu SAMO hps..

Pa vidi kako ce se ponasati... nadam se da sam pomogao ;)
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
orbit je napisao(la):
Pa vrlo vjerojatno vuces previse struje pa ti osigurac izbaci... kakve osigurace imas ?
automatske ili one stare keramicke ?
ako su keramicki, pogledaj koliko je jak taj od te uticnice na koju ti je skopcano sve za grow, odi u neki elektro ducan i kupi 5 A (ampera) jaci, userafi ga unutra i cao djaci..
Istu stvar mozes napraviti i ako imas automatski samo sto ima vise zajebancije oko mijenjanja istoga..
U tom slucaju, kao alternativu ti predlazem da na jednu uticnicu spojis sve ventilatore itd, a na drugu SAMO hps..

Pa vidi kako ce se ponasati... nadam se da sam pomogao ;)

To sam i napravio ali opet iskacu osiguraci, , automatski su, a nemoguce da jedna uticnica nemoze 500 wati izdržati..
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
Blade je napisao(la):
Koje je snage osigurać koji ti iskaće?

Neznam moracu zaviriti, sacu jos jedan ventilator prebaciti sa drugim ventilatorom, tako da ce mi ostati hps i ovaj ventilator sto hladi ct na ovoj kriticnoj uticnici, odnosno osiguracu..
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
druže box ti je krem dela krem

malo pazi na temperaturu od 37 i zavidaj jake osigurace...
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
Za sada problemi otklonjeni, odnosno sve radi, ventilator za ispuh radi konstantno a ovo sve ostalo kad je rasvjeta.. Biljke dobro napreduju odkako sam ih presadio.. uglavnom hvala za savjete..:cool44:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.