Dutch pasion, bluebery 400hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
stvarno su se super oporavile otkad si ih poceo zaljevati plantellom, mislim da ce biti nesto od njih, ipak ti ej to 1. grow, znam kako je meni bilo i akko sam se zivcirao zbog svake sitnice, al za sve postoji 1. put i kad ih uzgojiš i makar ubrao 10g s njih znat ces da su tvoje i bit ces ponosan ko nikad
sretno, samo teraj, ne opterecuj se glupostima
samo opusteno
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
skike 39 dana vegetacije..
Zajedno
Ovo je desna biljka, potpuno oporavljena, topirana
desna biljka sada visoka 30 cm


Danas ih zalio drugi puta sa plantelom zelenom, svaku sa pola litre vode kontroliranog ph i 7,5 ml plantele.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....na desnoj je toping ispao *ebeno, bas mi se svida.....btw zasto izledaju tak tuzno, zemlja izgleda vlazna tak da smatram da nisu zedne.......kad si zaljevao zadnji put.....

EDIT-tek sad vidim da su dns zalivene, najvjerojatnije prije slikanja pa im treba vremena da se malo dobiju......
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
GreenRyder je napisao(la):
.....na desnoj je toping ispao *ebeno, bas mi se svida.....btw zasto izledaju tak tuzno, zemlja izgleda vlazna tak da smatram da nisu zedne.......kad si zaljevao zadnji put.....

prije 4 dana ih zalio dosta je bila suha zemlja, e da sad sam se sjetio da nisam nikad spomenuo u dnevniku, da sam stavio 20% stiropola sa composanom u 7 litarske posude.. mozda i to ima nekakve veze
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Pretjeruješ sa gnojivom i pre malo vode im daješ. Sad dobar flush i prebacuj na cvjetanje. Nemaš što čekati.
Koliki su ti razmaci između zaljevanja obićno? Uvijek 4 dana ili i više? S obzirom na velićinu posuda, nebi smjelo više.
Koliko često dodaješ gnojivo (svako drugo-treće zaljevanje?)? Nikako češće od svako treće zaljevanje. Ipak su to jaka gnojiva koja koristiš.
Meni se ćine skureno od gnojiva....
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
7.5 ml plantele na pola litre je previše, i 5 ml je previše... spaliti ćeš ih skroz, poslušaj Zlo-a
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
metalmaniac je napisao(la):
7.5 ml plantele na pola litre je previše, i 5 ml je previše... spaliti ćeš ih skroz, poslušaj Zlo-a

mislim da ih je zalio sa pola litre vode a da je stavio 7.5 ml plantele na litru...što je bez obzira puna doza jer piše 15ml na 2 litre
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
kad ste vec kod gnojenja samo da pitam za informaciju, jel moguce ovako:
biljka stara 4mj koja je vani ima svoju vodu jer ima duboko korijenje i ja je želim samo gnojiti 1 put u 7 dana, sad da njoj treba za zalijevanje 4L vode pomješane sa punom dozom gnojiva, jel je ja mogu zalijevati sa 2L i duplom dozom gnojiva naravno ako korigiram PH, to zalijevanje je samo u svrhu gnojenja, da se gnojivo otopi u vodi
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
metalmaniac je napisao(la):
7.5 ml plantele na pola litre je previše, i 5 ml je previše... spaliti ćeš ih skroz, poslušaj Zlo-a

slazem se 100%, potpuno je bespotrebno ici preko preporucene doze, ja obicno stavim 5ml na 1.5L
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
zlo&naopako je napisao(la):
Pretjeruješ sa gnojivom i pre malo vode im daješ. Sad dobar flush i prebacuj na cvjetanje. Nemaš što čekati.
Koliki su ti razmaci između zaljevanja obićno? Uvijek 4 dana ili i više? S obzirom na velićinu posuda, nebi smjelo više.
Koliko često dodaješ gnojivo (svako drugo-treće zaljevanje?)? Nikako češće od svako treće zaljevanje. Ipak su to jaka gnojiva koja koristiš.
Meni se ćine skureno od gnojiva....
Ovo je sad bilo drugo zalijevanje plantelom zelenom, prije toga nisam dodavo gnojivo 4 zalijevanja, razmaci su 3-4 dana. zašto da ih bacim na cvjetanje, jel bas moram?? ima jos prostora u boksu. Nije me bilo sad 4 dana i biljke su poludule, ona netopirana narasla 15 cm, a ova se pretvorila u grmić, nju sam mislio raditi lst..
i zalio ih drugi put sa gnojivom kako piše na pakovanju, svakoj pola litre vode sa gnojivom..
da i kakvi su znakovi spaljene biljke?? jer su mi donja dva lista požutila i na vrhu ima uz rub lista zutoga...

---------- Post added at 22:48 ---------- Previous post was at 21:40 ----------

PowerSeed je napisao(la):
slazem se 100%, potpuno je bespotrebno ici preko preporucene doze, ja obicno stavim 5ml na 1.5L

stavio 7,5 ml na litru vode, i pola litre dao svakoj, uglavnom kako pise tako sam napravio..
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
47 dan vegetacije, poslušao savjete danas i napravio flushing, nadopunio zemlje i biljkicama listovi odmah skocili u zrak , mislim da im voda bas pase, tako da mislim da cu ih sad zaljevati svaki treci dan. evi slika pa vidite..










slika nakon flusinga i dodane zemlje...
ostavicu jos ovaj tjedan na vegetaciji pa prebacujem na cvjetanje..
Neznam zašto su mi listovi tako požutili, a donji uvenili na ovoj vecoj biljci??
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
48 dan vegetacije, biljke se preporodile od flushinga....
evo slikica...:dada

odlucio sam danas napraviti lst, i uspio...

ovo je slika od lsta topirane bilje

lst topirane bilje odozgo

zajedno u boxu nakon lsta

zajedno u boxu prije lsta

zajedno u boxu prije lsta odozgo



zajedo u boxu prije lsta odozgo

zajedno van boxa prije lsta, ova veca ima tocno 50 cm

veca bilja nakon lsta
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Drago mi i što su se oporavile. Vidim da si napravio lst na donjoj grani a ne na glavnom vrhu, i još si ga udaljio od izvora svjetla. Bolja bi ti varijacija bila da glavni vrh lagano savijaš da bi taj vrh koji si lst-irao dobio više svjetla što i je poanta LST-a :)
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
matia je napisao(la):
Drago mi i što su se oporavile. Vidim da si napravio lst na donjoj grani a ne na glavnom vrhu, i još si ga udaljio od izvora svjetla. Bolja bi ti varijacija bila da glavni vrh lagano savijaš da bi taj vrh koji si lst-irao dobio više svjetla što i je poanta LST-a :)

misliš na ovu višlju biljku? jer sam na njoj samo htjeo donje grane izvuci na svjetlost, ninas vrh htjeo dirati, da vidim razliku izmedju te dvje bilje. a sta bi se dogodilo kad bih sad htjeo topirati ovu vecu biljku?? jel kasno?
imam još 70 cm visine, a razmišljo sam da ih stavim van?'
sad sam skužio da misliš na topiranu biljku, prepraviću to..:signs040::watchplant:
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
društvo, šta mislite da na ovoj vecoj biljki odrežem vece listove, da donje grane dobiju vise svjetla???
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
53 dan prebacene na 12/12.. stanje u boxu za sada super, temperatura od 22 do 25c, vlagu neznam al stavljam svaki san 2 litre vode namocenih rucnika, biljke sam odlucio zaljevati svaki 2 ili treci dan najkasnije, odnosno kad vidima da je lisce palo. Valjda dobro radim? ventilator za ispuh radi non stop, a ovi ostali kad je sunce upaljeno. Stavio trecinu doze crvene plantele od preporucene doze.
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
2 dan vegetacije, ili 54 dan zivota!! Sve super radi, dobro su reagirale na zaljevanje plantelom, sad samo da izbace pistile i kirvaj!!:dada


















 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
5 dan vege!!

veca bilja sada narasla 80 cm, a prostora imam jos oko 5o cm do ct. Koliko ce ona jos ici u zrak otprilike?????????
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
valjda 5. dan cvjetanja, tj. 12/12...

ići će ona još dosta u zrak, vjerojatno tih 50 cm neće biti dosta. najbolje da je počneš savijati kada je već do sada nisi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.