Dutch pasion, bluebery 400hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
Nixa86 je napisao(la):
pa vidi trihome u kakvom su stanju i sam odluci sta ces sa njima,ako su za rezanje rezi ako su prozirne drzi ih sve dok se ne zamute"milky" & "amber" 50%-50% ! o super je hed bluberrya,lp&sretno
da sad su jos milky, sad sam gledo linko sto mi je napusena vjeverica dala, da kad bude negdje pola pola skidam, prije dva dana probao mali komad koji se susio u boxu dva dana, i lupa u glavu laganini..
nemam sad bas vremena za surfanje po vutri ni netu, al hvala svima , cujemo se uskoro. i dnevnik ce biti zavrsen, bez brige..
Stay cool!!!!!!!!!!!!!!!!!!:banana_rasta:
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
Napušena Vjeverica je napisao(la):
Kengue, sto je bilo na kraju, vidim da si na forumu bio prije 6 dana a nis ne javljas?

Evo napokon našao vremena, ugkavnom zavrsilo sve ok. bio na moru pa nisam imao vremena da se javljam.
dobio tri teglice od krastavaca velicene 900 grama, naravno nije bilo toliko nisam vagao. dio sam susio vater curingom i cak mi je bilo bolje nego mormalno susenje. pri kraju napravio gresku na nacin da nisam pratio temperaturu pa se pocela susiti jer je pocelo prziti ljeto, odnosno malo se sprzila na nekim djelovima. box sam rasklopio projektiram novi bolji.
za prvi put sam zadovoljan malo razocaran u bluebery al vjerovatno sam ja nest zajebo. sljedece sadim automatike. da i dim je bio vocnog okusa u kuci se nije nista osjetila dok se susila a i mogla se pusiti svuda jer stvarno nije imala miris po dumini. udarala na nacin tek da nako nekog vremena skuzis da si napusen 8 ne razvaljen. trihomi su bili milki... stavicu koju sliku samo da nadjem vremena...
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
Molio bi moderratore da dnevnik zakljucaju i prebace ga u završene dnevnike, valjda,.slike zadnje nemogu pronaci nigdje, neznam gdje sam karticu stavio tako da bi to bilo to od ovoga dnevnika. Uskoro bi trebao biti novi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.