Dutch pasion, bluebery 400hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
Društvo!!
Evo danas je 25 dan kako su biljke iznikle. Danas sam ubacio ventilator za mješanje zraka, i on sad radi konstantno kao i ventilator za ispuh. Biljcice su napredovale drasticno u ova tri dana kako sam ih presadio;desna je malo naprednija od lijeve ali bude ju ona stigla. Nakon tih svih šokova od iskakanja osiguraca, i totalnog mraka one zgledaju odlicno odnosno nevidim nikakve anomalije na njima. Sad sam to napokon sve slozio. Temperaturu sam spustio na 30c dok mi je upaljena žarulja, a kad je mrak jos uvjek je velika razlika bude 15c.
Vlagu neznam jer još nisam stigao kupiti mjerac vlage, ph mjerim sa analognim na kapi prije zalijevanja, a ph skidam sa alkoholnim octom.
Ovaj tjedan planiram kupiti ostatak opreme do kraja growa, pa bih sad molio iskusnije growere da mi savjetuju koja gnojiva da uzmem, do kraja growa?? Naravno organska.. Unaprijed hvala..
Kad idem na insert image nece da mi uploda slike. Ima li kakav drugi naćin??
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......trazis organsko gnojivo, uzmi u obzir da hesi nije organic nego kemija........ako hoces organic uzmi BioBizz......
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
GreenRyder je napisao(la):
......trazis organsko gnojivo, uzmi u obzir da hesi nije organic nego kemija........ako hoces organic uzmi BioBizz......

Vis hvala na savjetu, onda bude bio biz
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
jaksa8 je napisao(la):
nekako su mi male za 26 dana...ili mi se cini???
jesu da imo sam problema jedno tjedan dana sa strujom, odnosno osiguraci mi iskakali...sad su krenule.. a i razlika u temperaturi velika.. kad je svjetlo i mrak..
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Zato ja ne volim flower spektar za vege, bolje 2 lampe uvijek kazem, ovo ne mora biti do toga ali bas vjerujem da jest
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
Napušena Vjeverica;202682 je napisao(la):
Zato ja ne volim flower spektar za vege, bolje 2 lampe uvijek kazem, ovo ne mora biti do toga ali bas vjerujem da jest

neznam vjeverice ovo mi je prvi grow, narasce one..:b_cyclops:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....ovaj spori rast nije prouzrocen HPS-om 400 sigurno.........
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
PowerSeed je napisao(la):
slazem se, pogledaj boju listova na ovoj fotki View image: desna biljka 25 dan + ne zaliva se tako, pokvasi je skroz, da voda iscuri dole i onda je ostavi 4~5 dana bez zalivanja

to sam bio samo malo nadolio, inace zaljevam drugi ili treci dan, al od sutra cu natapati.. e a boja listova je zelena samo sto tu na slici ispada zutkasta, jer je slikano sa upaljenim hpsom. dobro eto još nesto smo naucili.. hvala..
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......sad sam bas procitao dnevnik od pocetka i sve stima, setup za 5, super lampa, dobra ventilacija, kvalitetna zemlja, fina sorta, korigiras PH......fakat mi nije jasno zasto tak slabo raste, jedino kaj moze bit da su je stresli nestanci struje i djelomicno previsoka temp te velika razlika u temp dan/noc......
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
GreenRyder je napisao(la):
......sad sam bas procitao dnevnik od pocetka i sve stima, setup za 5, super lampa, dobra ventilacija, kvalitetna zemlja, fina sorta, korigiras PH......fakat mi nije jasno zasto tak slabo raste, jedino kaj moze bit da su je stresli nestanci struje i djelomicno previsoka temp te velika razlika u temp dan/noc......

nisam nest iskusan, al nema šta drugo biti nego to dvoje, a dobro samo nek ona rodi pa makar i koji tjedan kasnije...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.