Dvoriste grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
Da li je moguce da plant u 36.danu cvetanja pokaze da je hermic? Trenutno nemam digit pri ruci do ponedeljka dok se ne vratim sa warrrioc dens festa, ali odmah slikam i izbacujem... Ako se snadjem za digit stize slika soon...
Moj pocetak cvetanja
View image: DSCN0296resize1920
View image: DSCN0287


Neka slika sa 4uma uzeta za koju kazu da je hermic...
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Nista slicno mojoj situaciji, ali me brine jedna mala "klica" koja je prva uocena pre kretanja pastila.PIC: View image: klica
Sinoc joj dao 5lvode sa 35ml plantelle cvet... U roku od 3zadnja dana kako sam je posmatrao, tek dana uocio podspeshen rast tih klica, i izlazak zucstako narandzastih pastila iz istih. Cak sam nasao dve bobice, jedna oko 4mm druga oko 2-3, kao menka... Namerno sam ih skinuo da vim sta cje se desiti, pune tecnosti, druga prsnula u oko, i u njoj mala bela klica. Kako koja grana, negde vise "klica" i sitnih bobica, negde manje. ty
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
to su ti vjerovatno vec mlade sjemenke ....hermic se moze pokazati u bilo kojem trenu cvjetanja nemora biti na pocetku jer ga jacim sokom kod biljke mozes umjetno izazvati a ako ti je sjemenka iz paketa od hermica onda joj je u krvi da postane hermic.....samo pokusaj sto vise bananica povaditi i bit ce za pusit dobrog dima :dada
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Tebi se otprilike desilo ovo;predcvjetanje,pokazuje da će biti ženska biljka,ti si sretan i onda odjedared,muda od labuda:icon_lol: No,koliko to vrijedi da se ostavi,ja ne znam
 

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
Eo mali update, stigao digit...

Sveshchicu sam zaboravio, tako da ne mogu da se setim kog datuma sam joj sta davao... : )
Kao sto vidite poskidani su svi fan listovi gde je krenulo cvetanje, ima ovo da bude dug period cvetanja... Mogu da je stavim pod sijalicu, ali sam hteo bas out da odradim... Ako bude trebalo, pogorsa se vreme, ide pod sijalku...
Bilo je i kise, samo sam dodavao plantellu, i nije je joj nesto smetalo, bas lepo napreduje... Do sada skinuli ortak i ja oko 5-6semenkica... Kada se secira, bas lepo zamirishe : ) Mada m.j. nikako da pusti miris u vazduhu...

Evo slicica...
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Venlo jedina mu je... ako hermic nije agresivan neka proba izvuci nesto iz nje, na to sam apelirao....x3m to lisce je s razlogom bilo tamo ...slijedeci puta savijaj, vezi te listove nemoj cupati sto ce ti raditi fotosintezu...
 

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
J*bmliga... Svi matori likovi oko mene sto su, govore mi tako, kako su oni radili i dobijali prinos. Oni u njihovo vreme nisu imali net da nauce, sami kontali sta kako, neki su i poljoprivrednici sa faxom, tako da kontam da nisu to radili dzaba... Nzm videcjemo... Iako sam previse procitao, i prelistao, krenu tako, tako cju i zavrsiti... Da sam imao dve lepotice, jednoj bih cupao, drugoj ne, pa bas da vidim razliku u grow-u, koja se bolje, i brze razvije, sazri... Sestra mi je trenutno u Slo, mozda narucim neke autoflow menke, mada uskoro idem do Swedske, a Christiania u Copenhagenu mi je bas blizu posto sam na jugu pa cju bas prosetati do tamo da vidim da li moze nesto da se iskopa...
Ty Creative na helpu...
 

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
qyxnrd.jpg

2yyxcv4.jpg


Ima par grancica sa ovakvim listovima... Sta im je ? :S Previse plantele a ne toliko sunca sa te strane posto je do zida... ?

1enmo5.jpg


Trenutno je pod flushom, cekam da se osusi zemlja, pa ide plantela... Moracu i da je prskam od glupih malih napasti, samo da nadjem sredstvo sa sto manjom karencom...
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
11
Dobro razmišljaš. Takvi listovi oko donjih (i rubnih u malom boxu) pupoljaka često imaju takav izgled. Mislim da je to prije zbog manje sunca i manjeg strujanja zraka (CO2), znači u tom dijelu biljka ima relativno više vode - nije toliko do (viška) hrane. Ništa zabrinjavajuće, nije potreba "popravljat" tih 3% biljke i dovoditi u rizik ostalih 97% biljke koja baš lijepo napreduje i izgleda kao da joj ne treba više dodavati hrane do kraja. :)
 

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
Danas 59. dan cveta... Pre neki dan je dobila dobar tush, cekam da se osusi, pa idem jedno normalno polivanje od 5l vode, pa posle tog susenja zadnja doza platele... Dosta je lepljiva, ima bas lep jak miris, trihinomi si jos uvek prozirni... Krecje malo noc da me zabrinjava, vidi se rano ujutru rosa, pada temperatura i do 5c... Stavio bih je u naj prostijoj varijanti boxa da nagruva do kraja koliko moze, barem cje biti na 12/12. Kupio bih samo folije kod kineza za shoferke, obavio okolo nje, i jedan ventilator... Sijalicu bih stavio 150w hps... Oko metra visine, i 80cm shirine je. Na vama je sada da me posavetujete da , ili ne... Vec bih u ponedeljak sve skontao... Hvalaa
3501k43.jpg
 

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
E sada, da nisam malo zaboravan, bilo bi slike... Elem, uneo sam je unutra juce oko 19h... Nzm da li cje otvoreni tip boxa zawrsiti stvar, napolju je vreme bas bljak, samo sto nije pala kisha... Stoji ispod 150w hps-a, ventilator koliko toliko okrecje vazduh u sobi, A oko nje sam stavio folije za shofreke, kao u bunaru... Temp ispod sijalice je oko 22c, stavio sam u saksiji da vidim koliko cje biti, provericu ili kasnije ili sutra...
10.10 je dobila zadnju dozu plantele, sada su flushovi pred njom... Da li joj je dosta 22c da nabije jos koliko toliko thc, trihinomi su mlecni, skinuo sam 1budicj da se isproba, samo da se osusi za nekoliko dana pa cjemo videti... Pljusnuo zadnjih 40e za njen kraj (hps150w, grlo, prigushnica, upaljac, folije, tajmer... ), pa cje posluziti lampa ako donesem neke autoflow menke iz Swedske, tj. Danske... xD
 

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
Nesto ovako... Temp u dnu saksije oko 15-16c... Za sada su mlecni trihinomi... Kontam da je bolja solucija da joj ovako bude, nego da stoji sada napolju, vreme otislo u pm...
iqyp9c.jpg
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
čitao sam da indust. mogu biti i na minusu malom, pa tom logikom, ova temp vani joj nebi trebala štetit, jedino ako nema sunca i keljavo je skroz, moje mišljenje, inače, sanjam ju često, baš ovu tvoju, :dada
 

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
Videcemo sta cje biti na kraju, jos ja za 2ned palim za Swed.drug cje je skinuti, nadam se ne ispusiti dok se ne vratim, pa cju ispisati smokerep. Mada je jedan hedicj vec na susenju pa cjemo videti sta radi...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa sta je tu problem, veca posuda = duze vreme potrebno da se isusi zemlja = veci raspon izmedju zalivanja... kuliraj i zalivaj po potrebi, jednom sedmicno, jednom u deset dana... manje posla za tebe ;)
 

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
Danas 70.dan cvetanja. Juce dobila flush, miris u celom kupatilu limunaast x) Trihi i dalje mlecni...

Na ovoj grani dosta vise cupkani fan listovi, i dosta je bolje napredovala oko budova za razliku od nekih grana na kojima sam ostavljao liscje...