Dvoriste grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
Naravno, to se i ceka, kada sam mogao ovoliko, moze i do kraja... 2druga cje sve odraditi, cekaju se 50/50 trihinomi... Svo lishcje i popcorn hedicji idu u hash, ostalo se ostavlja za newy. kada se vratim...
Hajde jedan help, kako se zovu one kese za cedjenje bubble hasha ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
x3m.Marco je napisao(la):
.. Stavio bih je u najprostijoj varijanti boxa da nagruva do kraja koliko moze, barem cje biti na 12/12. Kupio bih samo folije kod kineza za shoferke, obavio okolo nje, i jedan ventilator... Sijalicu bih stavio 150w hps...

hehe drugar, a krenulo je sa najprostijom varijantom i lampom od 150w... a vidi sad, samo guraj, vec sam ti napiso da neces da se pokajes, odlicno izgleda i pusti je do kraja, dok ne pocne sama odbacivati zute fan listove, pa da vidis stof
 

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
Afkors, hvala... Trihinomi dve trecine mlechni, jedna prozirni, tako nesto... Ostavio sam je dvojici drugara, pa cje zavrsiti kako god xD
Bio malo pre do nje, da je vidim poslednji put u zivom stanju, temp. 22.2, vlaznost vazduha 44%
 

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
Cekam ortaka da mi jbeno posalje slike od nje, pa ih kacim, shit je sto joj je pala temp na 20c zbog pada spoljne temp, kuca je stara, zidovi 3m visoki... Valjda se setio da ukljuci grejalicu u sobi... Ja mislim da treba da dobijem nagradu kao najduzi grow na 4umu. 21.Maja nikla, eeeeeeee bre :) Svi ste obrali po 5ture, ja jos ni 1 xD Tek su joj mlecni trihi, tako mi rece ortak, gledao je pre neki dan...
 

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
20c sa lampama, a bez... Sigurno padne na 5.... Tako ti je to kada ostavis nekome da ti pripazi na dete... :( Jedva cekam da se vratim za Srb...
 

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
:( Nisi trebao ovo da mi napises :( Ne mogu da joj pomognem nikako, mnooooogo sam daleko od nje... Pustam sada drugu poruku na fb pa kako bude... Jbg... Tudja ruka svrab ne chesha... :(
 

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
Sada mi je javio drug, sinoc je skidana Biljana... Poskidali su sve vece grane i budove gornje, tako recji poskidana do pola... Ostala druga polovina Bikija da nabija jos donje hedove... Pa cjemo videti kako cje sve ispasti... Kazi mi ortak e mahmune, ovo je tvoj posao, ne moj x) Trebao si ti to da radis :( Stavljena je na susenje sinoc jedna polovina... Kacim slike kada mi posalju... Nadamo se best...
 

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
Evo jos jednog apdejta, i da zatvaramo dnevnik...




Skidanje druge polovine, 5.Dec 2011.
Trenutno je jos na sushenju... Cekam ortaka da donese vagicu pa da se sve lepo premeri, odvoje kolicinice za zimovanje, poklon i bleju...
21.5.2012 nikla, 18.Nov i 5.Dec skinuta iz 2dela...
Miris: Kazu da je pri skidanju cela gajba mirisala na limun, sada tegle mirishu na Fantu Exotic, bas onaj exotic miris !
Ukus: Lep, vocjni, blag, kontam da cje jos doboto na ukusu i mirisu stajanjem u teglama...
Dim: Pun, ukusan, hocje malo da zagrebe u grlu, ali je ok po meni.
Rad: Krecje polako sa radom, posle duvanja fusa na jedno 5min krecje spor euforican rad, naravno posle se sve vise pojacava... Cini mi se koliko je lepa za pusenje da moze da se izduva 100gr za vece : ) Ne stondira, odlicna... Kada krene da popusta, polako ti se spava, ali refreshom novim fusom, sve bude sve zanimljivije :)))
Dominacija sative koliko kontam...
Ocena od 1-10, cista 6 ili 7... Kako mi je ovo prva ljubav, od jedne jedine posadjene, uspeh i srecja na nivou ! xD.
Cim stignu nove seme koje se naruce, krecje verovatno White Rihno, LSD i WW mozda... Kombinacija in/out videcjemo...

Hvala na podrshci !

P E A C E !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: natura