Dwarf (auto) sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lowryder ili neka druga sorta?

  • Lowryder 1 i 2

    Votes: 8 12,7%
  • Neka druga dwarf sorta

    Votes: 55 87,3%

  • Total voters
    63

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
zjebali su..htjeo sam ju i ja uzeti.. sativa krizanja sa ruderalisom.A to sigurno ne raste ispod 70cm :) a pisu kao 40..mozes si misliti

@ Krejzi.... ovisno tko uzgaja ali recimo od 15-35gr. Meni osobno svaki put prek 30+ sa LR#2
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
zjebali su..htjeo sam ju i ja uzeti.. sativa krizanja sa ruderalisom.A to sigurno ne raste ispod 70cm :) a pisu kao 40..mozes si misliti

@ Krejzi.... ovisno tko uzgaja ali recimo od 15-35gr. Meni osobno svaki put prek 30+ sa LR#2
 
12.04.2010
2
0
1
39
pa zapakirano je bilo kao auto pyramid. imam ih josh tri koje se nisu tak izduzile tak da sad ni sam ne znam. danas sam ih prebacio s 20/4 na 18/6 tak da kontam da ce i to pomoc da ne raste posto imam u boxu josh 10-15 cm lufta a mjesec dana do kraja. koliko bi mi trebalo svijetlo tocno biti udaljeno od biljke che?? stosta su ljudi pisali ...
 
12.04.2010
2
0
1
39
pa zapakirano je bilo kao auto pyramid. imam ih josh tri koje se nisu tak izduzile tak da sad ni sam ne znam. danas sam ih prebacio s 20/4 na 18/6 tak da kontam da ce i to pomoc da ne raste posto imam u boxu josh 10-15 cm lufta a mjesec dana do kraja. koliko bi mi trebalo svijetlo tocno biti udaljeno od biljke che?? stosta su ljudi pisali ...
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
pa to je sasvim ok ako su stvarno neke spremne za berbu za cca 5 tjedana, bas sam mislio uzet par sorti pa posadit kao nezavisne patcheve outdoor i stavit 4-5 indoor da mogu usporediti urod za sljedecu godinu
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
pa to je sasvim ok ako su stvarno neke spremne za berbu za cca 5 tjedana, bas sam mislio uzet par sorti pa posadit kao nezavisne patcheve outdoor i stavit 4-5 indoor da mogu usporediti urod za sljedecu godinu
 
18.10.2008
17
22
3
50
63dana, harvest day





nakon 6dana susenja


Na samom kraju mogu reci da sam prezadovoljan, kako sortom i high-em tako i urodom pogotovo na velicinu box-a u kojem je isla do kraja. Ukupno sam dobio 55gr suhih i iztrimanih headova. Kad se podijeli malo ovim mojm najbliznjim frendovima, nadam se ostat ce taman za iducih 60-70dana. High je BOMBA, ne mogu tako malo staviti a da ne sasjece u koljenima i jedva se dovucem do horizontalnog polozaja :). To je to, kada se natjeram stavim ovo sve i pod jedan dnevnik te dodam jos fotkice boxa i ostale informacije kako je islo. Do tada, koga nesto zanima a ako mogu pomoc, nek pise na pm. roger-over:))


@mlonc7-moja je izrasla nekih 60cm, sto je opet dosta vise od deklarirane visine "proizvodjaca" (40-45cm)

@che- auto pyramid je krizanac indice (a ne sative) i ruderalis.

@Krejzy- meni su isto rekli 4-5 tjedana, sa ogromnim upitnikom na glavi sam cak i bio povjerovao u to. Medjutim nema sanse da tako brzo bude gotova. Cijeli rast od klijanja do harvesta traje nekih 8-9-10 tjedana, ovisno o uvjetima, ispod toga nikako. Cesto se brkaju vremena cvjetanja sa vremenom uzgoja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker
18.10.2008
17
22
3
50
63dana, harvest day





nakon 6dana susenja


Na samom kraju mogu reci da sam prezadovoljan, kako sortom i high-em tako i urodom pogotovo na velicinu box-a u kojem je isla do kraja. Ukupno sam dobio 55gr suhih i iztrimanih headova. Kad se podijeli malo ovim mojm najbliznjim frendovima, nadam se ostat ce taman za iducih 60-70dana. High je BOMBA, ne mogu tako malo staviti a da ne sasjece u koljenima i jedva se dovucem do horizontalnog polozaja :). To je to, kada se natjeram stavim ovo sve i pod jedan dnevnik te dodam jos fotkice boxa i ostale informacije kako je islo. Do tada, koga nesto zanima a ako mogu pomoc, nek pise na pm. roger-over:))


@mlonc7-moja je izrasla nekih 60cm, sto je opet dosta vise od deklarirane visine "proizvodjaca" (40-45cm)

@che- auto pyramid je krizanac indice (a ne sative) i ruderalis.

@Krejzy- meni su isto rekli 4-5 tjedana, sa ogromnim upitnikom na glavi sam cak i bio povjerovao u to. Medjutim nema sanse da tako brzo bude gotova. Cijeli rast od klijanja do harvesta traje nekih 8-9-10 tjedana, ovisno o uvjetima, ispod toga nikako. Cesto se brkaju vremena cvjetanja sa vremenom uzgoja.
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
E ljudi jel zna itko da li Lowryder 1 ima stone ili high efekt?
Počet ću ga uzgajat uskoro a nadam se stondu ;)
 
17.04.2010
32
4
0
39
pozz ekipo

evo nije me bilo neko vrijeme pa evo, da i ja nešto podijelim sa vama

trenutno mi je u box-u na 24-0 GREEN-O-MATIC (2 kom)

prekrasno se razvijaju, rastu ko lude i na pola je puta

zanimljivo je kakva je to genetika. naime, neda mi se sad tražiti, vidio sam da je netko bio posadio G-O-M i da su mu se listovi uvijali u samom startu!

nije samo njemu, kod mene su isto spiralni na svakoj! ali samo na trećem indorentu i na grančicama! kad se već križa 4 sorte, mora negdje i skrenuti : )

evo i sličica;

gomb.jpg


(četiri dana ranije)
abcd0017xp.jpg


peace
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Nadan se da ih je pregradia nečime jer nemogu odredit koliko je velika kanta , ako nije mislim da je korijenje vec debelo zapetljano i da ce ga pošteno oštetit i napravit biljci ogorman stres ako ih bude presadjiva pa neka radje ostavi i gnoji kako treba.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Lijepo biljčice napreduju.Očekujem kvalitetan smoke report,jer ove autoflower sorte me jako zanimaju :icon_wink:
 
02.04.2010
33
1
8
33
Takodjer. Narucujem 5 kom. Green-O-matic u ponedjeljak. Iako se na stranim forumima mogu naci vrlo podjeljena misljenja (dosta ljudi reklo da je im se ne svidja efekt te da je preslab), sorta me privukla povoljnom cijenom, pa cemo vidjeti :) Ima li vec netko uzgojen G-O-M pa da podjeli s nama report ?
 
17.04.2010
32
4
0
39
navodno je efekt srednje jačine. sve u svemu, jači je sigurno od domaje pošto je u igri 4 križane sorte (Ruderalis, Moroccan, White Dwarf, Low Rider)!

naravno da će biti smoke report : )