Dwarf (auto) sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lowryder ili neka druga sorta?

  • Lowryder 1 i 2

    Votes: 8 12,7%
  • Neka druga dwarf sorta

    Votes: 55 87,3%

  • Total voters
    63

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
e sve sam ja to pročitao i pregledao pa nemogu dokučiti dali ikoja od ovih auto biljaka ima neka svojstva koja bi bila pogodna u medicinske svrhe?
ili ipak za takvu biljku treba ono pravi grow(npr.BigBud)


live long and prosper
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
kako mislis u medicinske?
Pa sve su donekle jednake, thc od 5-15% . A imao sam i Bigbud pa ne znam zasto mislis da je on bolji od drugih, Nisam skuzio bas pitanje :)
 

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
pa mislio sam na ove stvari:
big bang-CBD: 1.5% CBN: 0.4%

zar nisu te komponente bitne ako se biljka koristi u med.svrhe(znači za smirenje ili kao analgetik) a kod nijedne se ne nailazi na te podatke već samo postotak THC-a...
ispravi me ako sam u zabludi...

znači ako mi npr. treba u svrhu analgezije koju bih uzgojio?


 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
sad si me uhvatio :D ovo nisam dugo napisao..ali nemam pojma :D :D :D

ja znam da one sve 'pucaju' a kako bi pomogle tebi,svarno ne znam. Vjerujem samo da bi trava uzgojena u medicinske svrhe trebala biti slabija od skunka ,da ne izvrne oci nekoj normalnoj osobi :D

A kao takva,rekao bih da bi neka osnovna vrsta lowridera #1 mozda mogla proci,sve ostalo je malo jace. Ima i easy bud,koji je takodjer onak. osrednji...
 

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
HIGH:sun2:

eto nakon što sam skužio ovu temu da se pohvalim sa svojom patuljkicom:icon_lol:


Autoflowering 100%
Type: Indica/Sativa/Ruderalis
THC: 16%. CBD: 0,8%. CBN: 0,4%
Flowering time: 5 weeks
Harvest time: 7 weeks from germination
Yeld: indoor 400-500 g/m2, outdoor 20-60 g/plant
Height: 40-90cm


u opisu ove sorte stoji da ima odličan urod sa velikim budovima koji su prekriveni obilnom aromatičnom smolom.Doseže visinu od 40-90cm.Ima snažan učinak slatkog je okusa egzotičnih tonova koje je preuzela od Diesel-a.
Osobno bih ju opisao kao više sativastu-po efektu(barem je takva moja ispala).....

Germinaciju sam odradio u wc papiru i vrećici;nakon tri dana:

Grow je trajao ukupno 69 dana a cijeli setup(box,svjetlo,zemlja,presađivanje...) možete vidjeti u ovom dnevniku
https://forums.vutra.org/threads/6871-Prvi-put-uzgajam-pa-krenimo-%28CFL-box%29/page5
Prva tri tjedna ju nisam uopće gnojio a onda samo par puta Phosphorous plus i bloomComplex od hesija.Svako zaljevanje je išlo sa H2O2 a bilo ih je dosta jer su bile vrućine pa mi temp u boxu nije išla ispod 27°C.Moja je eto narasla svega 20cm ali smatram da sam ja za to kriv jer budući je bila u boxu sa još dvije biljke koje su već cvjetale pa je većinu growaprošla na 12/12 režimu tj.hoću reći da sam joj mogao dati 18h svjetla kao što sam trebao sigurno bi bila veća...ah te početničke greške...Miris tijekom cvjetanja je intenzivan tako da ju ne preporučujem za stealth grow:eek:hno:..NIKAKO.Nisam naišao na neke veće poteškoće u uzgoju.Evo i slika koje su nadam se dobro kronološki posložene...




















Nakraju dala 18g + 4g otrimanog lišća eto bit će valjda 5g kad se osuši...:thumb:


SMOKE REPORT:smoke18:
Trenutno je na curingu pa tu i tamo malo čapnemo i stvarno je dim sve bolji,definitivno nije stonjara,na početku fino zaigra u glavi tisuću i jedna misao pa nakon pola sata fini osjećaj topline i srećice,paonda fino opuštanje i onda traži joššššš....miris je ugodan a dim ostavlja blagi aftertaste na...šta ja znam kao da je smješana kava i grejp.svakako ga toplo preporučujem kako zbog rada tako i okusa.High traje nekih 2 sata ,može se pušiti i po danu bez posljedica na produktivnost i poduzetnost,evo šta da kažem kad mi se dalo složit ovaj post(a vidi bojaaaaaa)
mene podsjeća na sveti grad Amsterdam i njegove čari....

POzz svima,VELIKO HVALA :thankyou:svima koji su mi savjetima pomogli u growu i vutri.org na kvalitetnim informacijama iz prve ruke uz koje nemoš fulat...Komentari i pitanja dobrodošli

live long and prosper

p.s.napisao sam u svom dnevniku obećanje da ću kad završim prvi grow promjenit sliku avatara jer nevole svi vidit kako se ja ljubim....
evo ovo je bilo
a novu vidite,dakle obećanje ispunjeno...:icon_lol:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
:clap:
Bravo majstore :icon_lol:
Dao bih ti i rep+,ali bit će da si već dobio za dnevnik :icon_lol:
Moram prvo malo okolo podjelit,pa će i tebi uslijedit,jer jako me zanimaju ove sorte,pa volim vidit kvalitetan report.
:respect:
 

RastaBird

Aktivan Član
19.03.2011
88
1
0
44
Eh mene zanima ako oprasim auto sortu znaci musku i zensku, jel će sljedeća generacija imati iste karakteristike kao i roditelji ili će se nešto dogoditi xD? Konkretno je u pitanju AK 47 autoflowering od Lowlife-a
 

Exotic

Aktivan Član
07.09.2011
66
1
0
38
ajde onda malo hint... Pošto nikada nisam radio sa auto sortama, a probao bi roadrunner 2 uskoro, recite mi, kada se stavlja na 12/12 s obzirom da cijeli proces traje oko 45-55 dana?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
izgleda da je tesko guglati, cccc konkretno u opisu za roadruinner #2 stoji:
"As with any other automatic, optimum conditions are required for a correct development to its maximum power. 20 hours of light are needed for a maximum speedy growth, both indoor and outdoor..."

kao i "In all cases, harvesting will be ready in 70 days from date of planting." sto mogu da potvrdim iz licnog iskustva

citaj Exotic, citaj, guglaj, guglaj...
 

Exotic

Aktivan Član
07.09.2011
66
1
0
38
Thx powerseed... Guglao sam i sve, ali nisam mogao naći konkretno to kaj me zanima. Lakše mi je pitat nekoga tko zna iz iskustva, nego čitati 50 stranica na kojoj ne piše ono kaj bi trebalo pisati. U svakom slućaju, hvala :flamed:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Otkrij čari istraživanja foruma. Čitaš tih 50 stranica i tražiš odgovor na svoje pitanje, a usput toliko korisnih stvari pročitaš da i zaboraviš da si imao pitanja. Čitajući shvatiš zašto ti stalno govorim da čitaš. Ima ovakvih pitanja koliko ti srce želi. Ajde nemoj da ti uz negativnu reputaciju još i infraction moram dati...Nije problem podjeliti znanje, ali ovo je već previše. Već dugo se nije nitko udostojio malo istražiti pa onda napraviti nešto i prezentirati na kraju. Svi bi da vam na tacni nosimo odgovore ili još bolje, da i uzgojimo za vas!?...
 

MrLaki

Aktivan Član
25.08.2010
139
9
0
40
Since the mid 1990’s “AK” strains have been increasingly popular. Our AK-48 is one of the strongest early finishing strains available anywhere. AK-48 produces hard buds with an exceptional penetrating aroma. AK-48 is an indica/sativa hybrid yet it retains most of its sativa qualities in its high. AK-48 finishes in as early as 48 days if conditions are perfect.



  • Plant type: Best suitable for indoor growing.
  • Plant height: Short- Mostly Indica
  • Stoned or high?: Stoned- Indica Body Buzz
  • THC level: Strong 15-20%
  • Flowering Weeks: 7/8
  • Yield (Sea of Green on one m[SUP]2[/SUP]): 400/500
  • Harvest Month: 10
  • Grow difficulty: Moderate
Jel imao neko iskustva sa ovom vrstom?
Kakva su vam iskustva sa Nirvanom? Jeftini su pa sam skeptican