Dwarf (auto) sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lowryder ili neka druga sorta?

  • Lowryder 1 i 2

    Votes: 8 12,7%
  • Neka druga dwarf sorta

    Votes: 55 87,3%

  • Total voters
    63

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
istina je, da dnevnici uzgoja oslikavaju domete amaterskog growa. pisemo tu za amatere za sve nas. ne podrzavam preprodaju in izhajam iz
amaterskog uzgoja.

gledaj primer: u temi koliko se moze uzgojiti na 1w snage od lampi nisam komentirao zato sto znam kako se na 1w snage
moze uzgojiti 1.5-2 grama. suvog. niti je tesko samo moras znat tehniku kako se to napravi. to je več preprodaja i tu nisam hteo pisat.

ako breder posadi recimo 30 semenki auto ak i i onda objavi donos one koja je najvise imala il kaze recimo donos po biljci 40-80 grama.
to ti je marketing i zavajanje.
nisu sve sorte iste, imas potpuno pravo. zbog toga kazem sve 5 svima onima, koji su završili ili ga vrse i objavili uzgoj svoje biljke u dnevnicima. :respect:
a pustimo po strani uslovi uzgoja profi/ ne mogu imat tolko bolje uslove od tebe ili mene jedino veči prostori, plantaze, rastlinjaki itd. / ili ne.
znam, da večina članova to ne moze zbog toga im hoču pomoč sa tacnim informacijam sta, kako ,zasto bez nekih jakih stručnih izraza koji jih zbunjuju. treba pisat razumljivim jezikom.
meni je u prvem redu kvaliteta; vonj, mekan dim, rad...onda količina.
moze se sve to udradit sa dobrim donosom suvog.
dnevnik, da , razmisljao sam o tome. pasče kasnije kakav dnevnik zimi a prije ce biti ono sto sam obeco u temi topiranje automatika, kasnije recimo tednik /povzetek/ super topiranje automatika blue mammoth bf, critikal rapido bf, think diffrent dp sve po dve biljke. zasadeno 3 julija/03.07/, kraj početkom oktoba/ 01.-15.10/
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
fino, verujem da svi zeljno ocekujemo tvoj doprinos forumu, sretno do kraja growa (ako dobro kontam drzaces ih preko 85 dana), a mogla bi do pocetka oktobra i neka fotka u galerji ;)
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
malo da oživim ovu temu. uzeo sam afgan kush auto rydera, kontam mala biljka, odlična za moj box. 4 komada stavio. klijavost 100%, biljoze izašle, režim 18/6.nakon 16 dana su pokazale spol, sve uredno, ali te biljke su sve samo ne male!!!! jedna je omanja, indica lookalike, ali ove 3. su povukle neku sativastu skankozu, ogromne su. ko ovo posadi u pc kućište svaka mu čast. muku mučim da ih ukrotim. rastu ko nenormalne. sva sreća da sam na cfl-u jer da je hps sve bi već bilo izgoreno.
ovo mi je prvo indoor automatic iskustvo, sa regularkama sam izučio zanat, 3-4 tjedna vege pa 12-12 i otprilike znam visinu biljke koja me čeka, ovo čudo je van kontrole. da mi je znati kakve su na 24/0
jedva čekam urod da vidim taj indica high!!! čisto sumnjam, ovo veze s indicom nema
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Hehe, sada kad svi rade na pročišćavanju genetike od ruderalisa, da im ostaje
samo gen za cvet a ostalo od indike ili sative biće velike rastline. Tako
da se isplati pročitati cime su ukrštali hibrid.
 
10.04.2018
15
87
13
34


Little devil (pure lowryder)

50% Indica 30% Ruderalis 20% Sativa
THC: 10-12%
berba za 5ipo tjedana
urod od 25g po biljci indoor a do 100g outdoor
visina je negdje od 20-50cm
po genetici je starija sestra od little angel i udara lijepo izbalansirano
po cijelom tijelu.. okusa je jakog biljnog​
Jesi imo iskustva u outdooru s ovom biljkom