DWC grow moze pomoc :) ?

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
25.01.2019
4
0
1
29
Da li u hydro sistemu moze da se vrsi prihrana pomocu organskih djubriva tipa, BioBizz, AN Nirvana, Plagron Alga G,B?

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
871
2.256
163
Srbija
prednost hidroponskog uzgoja ti je upravo u tacnom merenju EC ili ppm ili ti tds.. EC gledaj,kupi merac koji pokazuje ec--jebes ppm i tds

mene je iskreno spasilo muka,tacno znas kolko cega..da li vise da li manje,nekako preciznije mnogo od pukih mililitara i litara :D

klona kreces npr tacno od 0.8ec i nista te drugo ne zanima,ako merac pokazuje EC 0.8 klon ima hrane i bole te brige,nema nista od oka dal mu malo da l mu mnogo..podesis ph i ispadne ko bukvar..seme sam sad kretao od 0.5ec (plus cesma 0.5al iz moje cesme u tih 0.5ec nista ne radi kanabis,ko zna sta ima)

stim sto sam im vec posle par dana digao na 0.7ec i ok im je u kokosu..malo cudno s obziromd a klonovi budu dosta veci..dal klon ima hrane malo i u sebi ili ova manje biljka uzima smao koliko joj potrebno sad ne znam,al dobar ec merac vadi iz govana..

preporucujem truncheon

• Sviđa mi se
Reactions: bandit and L0oD
25.01.2019
4
0
1
29
Organska hrana koliko je znam ne menja ec, jer ne sadrzi minerale.Nikad do sad nisam koristio ni EC ni TDS.Je l TDS pokazuje ppm ili se koristi neki drugi uredjaj?Koliko su dobri oni sa alia, klasicni, najjeftinji?

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
871
2.256
163
Srbija
Ako budem u mogucnost uzmem malo plagron alga growa i umutim u vodi da vidimo da l menja ec bas..

Ja sam pokusao sa kineskim, pola nije stiglo, pola nije valjalo.. Na kraju sam dao 100e za truncheon, i opet bih dao.. Nit ga cidtim, nit ga brisem, nit ga kalibrissm

Dok npr imam milwoki ph metar i gomilu kineskih meraca, iste vrednosti pokazuju.. Zuce su u redu.

Verujem da i ppm metar moze kineski da sluzi.. Stim sto sam ja bas bio popizdeo i video da ne ide, radio sam sa zucom i kineskim ppmetrom..plus Cesmovaca u kojoj nisam znao sta je i kako deluje na biljku..

U prevodu, recept za propast.. Skola se placa

• Sviđa mi se
Reactions: east and sumkeee