E Drustvo

  • Začetnik teme San Pedro de Peyote
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden
S

San Pedro de Peyote

Guest
http://www.speedyoglasi.com

na ovom sajtu su neki momci uspeli da da nesto pocnu...ja mislim da bi smo trebali da im budemo blizu a vi izvolite...
N etrazim nista sem da to vidite i izaberete...mene su spamom uhvatili u posti pa sam ispizdeo a onda sam chatovao sa jednim od administratora i
evo priznajem da mi je taj razgovor godio.
Vutrabashi, a jel bi mogao neki chat kod tebe da se desi?


i da se dogovorno nadjemo da se BLIZE vidimo:)


ponekad razgovor zna sve da promeni...

ja znam to.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja sam ponekad na ovim mojim messengerima ispod.

Sto se tice sajta ne znam sta tu da trazim. Jos jedan od milion portala na netu koji koriste MAMBO koji je free source. Da bih se koristio mambo besplatno mora se ostaviti link ka mambo sajtu koji oni nisu ostavili sto u meni stvara dojam ljudi koji ne postuju tudji rad.
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
daj url gde taj famozni link vodi
boogie.gif
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
@ Kobaja: Koji link? Ti si ishumijao Avrame.

Pazi link ka Mambo Server sajtu nije bio na onoj stranici SpeedyOglasa to znam 100% pa nisam poblesavio znam gdje linkovi treba da stoje.

Znaci da je neko citao ovaj post i dodao link i mene napravio coravim :) ali ajde nije mi prvi put da ispadnem blesav :)


Sto se tice sajta ima dosta zanimljivih informacija ali nadam se da ce biti jos. Ja iskreno ne volim mambo i ostale CMS-e posto mi uzimaju posao :)

Mambo bas nije najbolje optimizovan za pretrazivace postoji SEF mode za mambo da malo pomogne oko pretrazivaca:

http://www.sakic.net/products/sef_advance/


Takodje postoje i drugi CMS-ovi malo bolje optimizovani:
http://matrix.squiz.net
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Pa mozda ti promaklo a?Pazi stvarno ne znam ja sam ga video dole i jos tamo stoji.E sad ako je neko u medjuvremenu posle tvoje poruke to upisao moguce je.U stvari da li je uopste bitno?Nego kad ces ti malo gore kod mene da smlatimo i ovde nesto? :petak
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
NIJE MI PROMAKLO!!!

To mi je posao da gledam linkove i istrazujem svaki mali djelic svakog sajta i nikako ni u bunilu bi mi promakao link koji se sad tamo nalazi posto je to prvo mjesto gdje sam gledao da vidim koji CMS (content management system) Speedyoglasi koriste.

Link uvjek stoji bas tu u mambo footeru ali ga tu NIJE bilo.

Eh onda da bih saznao koji cms koriste uradio sa u firefoxu View > Page Source i vidio ovaj code:

Kod:

Ali nema veze kao sto kazes Green. Vazno je da ja znam sta sam vidio a sad bili to Swatovci ili ne jebiga.

Steta sto Waybackmachine - http://www.archive.org/ ne ide u sate :) pa bih vam pokazao!

A za pijenje jebiga. Trebao sam u Beograd za Novu Godinu ali jebiga nista od toga. Idem u Kotor u stari grad po ko zna koji put, a radije bih u beges :)
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ma ima bre link!!!!Ja kad sam gledao bio je i ima i sad! ::zidoglav Hihi izgleda nas je Jozo sve sludio udri:lol

Evo ga cuveni tekst(koji sadrzi i link) sa dna strane :
(c)2005 I.D. studio design | speedyoglasi.com. Sva prava zadržana | Powered by Mambo Open source - Miro international LTD | Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Da znam Green ali je slijedeci tekst/link dodat:

| Powered by Mambo Open source - Miro international LTD | Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.


Znaci originalno je stajalo samo:
(c)2005 I.D. studio design | speedyoglasi.com. Sva prava zadržana


Uuhh ima li kraja ovom postu ::behehe
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
ja uvek mesam sa duvanom ::behehe Ali izgleda da neko od nas treba da stavi vise duvana a manje vutre...Pazi ti si u 2:07 18.12.2005. napisao da nisu ostavili link,ja sam istog datuma samo tri sata kasnije (vidi vreme mog prvog posta na ovoj temi) posetio doticnu stranicu i video link,koji sam kasnije i prilozio kao dokaz :).E sad ko treba da stavlja duvan a ko ne ja ne znam.A mozda nas neko posmatra??? !~
 

Slične teme