E htjeo sam da vas pitam...pošto imam problem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.08.2007
9
0
0
34
Imam ja par biljaka indoor... točno pet komada,ali one su prije bile vani u zemlji ne baš tako dobroj ali nema veze...ja sam njih iskopao i stavio u jednu prostoriju i zasad su pod nekih 10 ak cfl lampi od 20 watta i za koji dan idu pod 10 gro lux 75 wattnih sijalica, ali nije to bitno nego je stvar u tome što sam ja dok sam ih iskapao recimo potrgao one manje korijenćiće pa sad su doslovno ostali samo oni veči korijeni i zanima me,kako da ja sad pojačam rast korijenja ono rapidno zato što su biljke stare več 3 do 4 mjeseca i mislio sam ih stavit po 12/12 a sad su pod 16/8 a pošto nisam baš zemlju osobito uređivao...znači samo zemlja i pijesak i naravno organsko gnojivo pod imenom glistin pa me to zanimalo...kako da pojačam rast korijenja pod hitno!!!
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
korijenje ce ti se samo oporavit s vremenom...ali imas u baumaxu i dosta poljporivrednih apoteka tekucinu za brzi rast korijenja...pa odi provjeriti nebi trebalo biti skupo..
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
pa ovo je hoby gde trikova nema

kupi zemlju sa večim %fosfora,vitaminB i možeš neki vitaminski kompleks..Dodaj nesto zemlji za zračnost(perlit,vermulit,..sta god) i čekaj ali to je osnovno.Biljke drži na temp oko20-25˙C i nemoj pretiravati sa vodom
to je to!!!!!!!!!

sretno
 
03.08.2007
9
0
0
34
Još me samo jedna stvar zanima...zašto nemogu lijepiti slike na ovom forumu piše my you may not post attachments a baš bi poslo da vidite ljepotice?