E na njega mi se bas povraca

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Canna iGrow Mills Nutrients

Vutragenjo

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
4.891
5.393
258
Čikago, USA
www.vutra.org
Iskreno uvjek sam bio tip osobe koji apsolutno nikoga ne mrzi. Uvjek sam mislio da svim ljudima treba pruzit sansu da budu bolji i sama pomisao da nekog mrzim me uzasavala. Sve dok nisam spoznao da u svijetu postoji Donald Trump...

Ne znam zasto ali on je jedina osoba koga iskreno ne mogu da smislim. Sve na njemu me nervira i cek da se razumijemo daleko bilo da sam ljubomoran na njega...njegov zivot me ne zanima, cak mislim da je moj zanimljiviji...mada apsolutno mi se povraca kad ga vidim na televiziji. Cak mislim da je on sin samoga djavola. Kao onaj lik iz Omena. Veoma sam pobozan i unuk svestenika koji je sluzio na Ostrogu i protiv moje savjesti je da nekog mrzim ali njega bas ne podnosim. I samog Hitlera ne mrzim ali Donalda ne mogu smislit ama ono baaas...

Zanima me koliko nas jos ima koji ne podnosimo trumpa. Kad bih me neko pitao sta tacno mrzim i zasto ne bih mogao reci...njegovo bogastvo ni u kom slucaju. Iskreno malo znam o njemu ali znam da me njegova pojava veoma iritira.

eto...nikada nisam imao ovaj osjecaj...cak sam razmisljao da budem jedan od onih pacenika koji pocnu sa sajtom o trumpu i kako je on sam djavo...hehe....znam, znam, ne znam nista o choeku ali malo kad gresim po pitanju ljudi...

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
887
65
0
A ko je Donald Trump ??

Cini mi se da sam ga video na TV ali nemam pojma ko je on....

Iz koje je on price...
:?:

27.09.2006
0
1
0
frajeru je stari bio miljarder a kad je imo valjda nekih 20-ak godina dao mu par miliona a ovaj ih pretvorio u nekolko miljardi :D
nekretninama se u pocetku bavio .. a sad se valjda bavi svime :D

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
887
65
0
Ma totalno mi nebitna faca u zivotu...

sve dok ne bude poceo da gaji industrijsku konoplju u srbiji...e onda cemo da se zamerimo :wink: jer jos uvek planiram da odgajim nesto bez semenki

verovatno je iznutra supalj kao pecina...moguce je i da cuje eho dok prica...vidis gore na slici je zamislio da je kod zeninih u sloveniji na sred neke planine pa se zaneo...

e sad gospodine Donalde isteklo vam je i drugih 2 minuta mog zivota koje sam vam posvetio ali vise nemam vremena za bacanje...

hvala lepo i dovidjenja :D

Vutragenjo

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
4.891
5.393
258
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa meni je cilj da svoja dva minuta utrosim u propagandu protiv Donalda Trampa...sta me tacno motivise da to radim? Nikad mi se to prije nije desilo. Ima li psihijatra odje?

i da me bolje razumijete zivot mi je ispunjet mnogim stvarima tako da ovo nije neka mrznja zbog moga zivotnog neuspijeha...to cisto da neko ne skrene smislima ima odmah da ga :banana_jahach: .... pregazim :D

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.816
103
88
43
www.legalizacija.org
Bio je na B92 neki vid reality show-a gde doticni gospodin daje nekakve poslovne zadatke kojekakvim mladim japijima.Mislim...Meni se nije povracalo,meni se od toga sralo!Smetalo mi je to jer nekako vredja moj sistem vrednosti.Uzas,katastrofa!Ja sam shvatio da je poruka te emisije : "...ma sta je tesko zaraditi koji milion dolara,ako treba das dupe i eto love..." Ocaj zivi.

28.10.2005
1.099
36
0
31
Vutragenjo je napisao(la):
I meni je apsolutno on nevazan ali eto...otkud znam mozda sam osjetio da treba nesto da kazem.
Ne nevažan... nego niti važan niti ne važan. :wink:

Spika je o ukidanju hijerarhije valorizacije i vrednovanje Postojanja svega na razini jednakosti. Tada, na Svijetu ne postoji ništa što je važno ili ne. Sve je jednakim :wink:

Ali lijepo je Vutragenjo što brate podijeli Osjeæanje s nama... :D